Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A na jakej díl warcraftu že to je parodie?? *1* fakt vtipný, že už jim došly náměty a vykrádaj kultovní hry...
  • Spades
    chuggachugga chuggachugga chuggachugga chuggachugga HYPE HYYYPE
  • bohužel je jasne že v tom filmu bude vitezit forma nad obsahem, proste se treba vyhnout cemukoliv co ma neco společne s blizzardem obloukem. Btw když to uniklo proč to sem dávate? To je jako kdyby majitel obchodu zapomel zamknout a vy jste dali oznam honem si jdete sebrat co to jde...
    • Zrzzek
      Jak můžeš vědět, jakej bude obsah, když ten film ještě nevyšel? Naopak moje očekávání jsou docela vysoké...
      • Existuje neco jako analyza dostupnych zaberu, ze kterych se da vycist hodne, hodne moc. Tak hodne moc, ze obycejny clovek to ani nepobere a jen si mele dokola svoji naprosta zastaralou hlasku zalozenou na jednoduchosti: "jak to muzes vedet kdyz ten film jeste ani nevysel?" + nekolik dalsich variaci.
        • nightborne
          Má totiž stochistické schopnosti. *Ruský přízvuk* předpovídá budocnost s pětiprocentní možností omylu. Extrapoluje vyslédek ze všech známých i něznámých proměnných.

          Něco takovýho =))?
          • Pravděpodobnost prohry podlje všehe 96 procent. *1*
    • Skoda jen, ze se ty nevyhybas obloukem diskuzim o hrach od blizzardu *12* *13*
      • Boze nereagujte na nej gumaci, jediny o co mu jde je pozornost, protoze ji nikde jinde nema, nez anonymne na forech.
        • slušne napsany nazor a na oplatku nejake kecy o šoustani, vyhybani se diskuzim a radobypsychologicke rozbory me osobnosti. Zamette si pred vlastnim prahem.
          • To máš pravdu. Jedna věc je nesoulasit s tvým názorem (stává se mi často ;)) a sdělit názor svůj a druhá je někoho urážet a napadat.
            To první je normální diskuze a to druhý je žumpa.
            Jo a pozor na používání složitějších forem humoru - to tady hned tak někdo nechápe.
        • Dyt sam reaguješ, ty šmoulíčku.
          • Reaguju na ne, ne na nej rozumbrado.
            • Ale seš v jeho vláknu, ty hlavičko *7*
    • Tvle už se prober a jdi si někam zaš*kat.. Meleš sr*čky všude kam vstoupíš...
  • rami.cz
    Jo, marketing je krasna vec :D
  • Keyz
    Zajímavá, že tyhle věci mají vždy z Ruska / Číny. Neustále něco unikne a je to Rusko / Čína. Ty první verze a pak přímo podobné úniky.

    Produkční hodnoty to má velké. To je tak celé co by z toho šlo poznat. Tedy minimálně to bude nějak vypadat a bude to na mega plátnu v IMAXU slušné.
    • Jack1947
      Tjn, třeba filmy vždy korejské titulky vložené ve filmu... první lepší ripy jsou z koreje... atp...

      Navíc tohleto vypadá že si z nás dělají srandu, kdoví jestli to nenechali "uniknout" schválně. Nedivil bych se vůbec.
  • Tak to jsem zvědavej, co jim vydělá víc, jestli warcraft film nebo world of warcraft: legion :D Myslím, že datadisk vydají až po filmu, aby to zase natáhlo lidi zpět.
  • *14* *14* *14*
  • Jack1947
    Já už se "lekl" že část filmu... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit