Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen pro upřesnění, když bych tam poslal nějakej ten peníz, nic z toho mít nebudu (krom šance že hra vyjde), ale budu mít například jako "investor" alespoň nějakej bonusovej materiál až hra vyjde? Nebo pokud pošlu větší sumu, bude mi hra v době vydání prostě zaslána zdarma? Tohle by mě opravdu zajímalo...
    • Tak se tam podívej sám. Odměny za příspěvky jsou většinou vypsány v pravé části stránky. A pohybují se od "autoři vám v duchu poděkují" po "zaplatíme Vám letadlo, abyste mohl přiletět do našich kanceláří, uděláme podle vás zlatou sochu, která bude stát na náměstí v hlavním herním městě a zajdeme s vámi na večeři a do hampejzu".
      • Tak sem na to mrknul a trochu se můj pohled na kickstarter změnil...
  • smejki
    Jen? Pochybuji, že se na Kickstarter dere jen samý výkvět, takže tohle svědčí spíš o pochybné soudnosti davu. Kickstarter není punk, není to charita. Jde pořád o financování projektů, které mají mít úspěch, ale jsou pod rozlišovací schopností tradičních prachatejch strejčků. Bohužel se financuje i kdeco, co zabrnká na nějaký podprahový struny.
  • xixixao
    "Jen 34 procent" - a kolik myslíte, že uspěje her u normálních vydavatelů? A to má na kickstarter přístup kdokoliv, zatímco za vydavatelem si Honza z Horní dolní ani jen tak nedojde...
    • Já si taky myslím, že 34 procent není zrovna málo. Proto mě taky udivuje ta bohorovná skepse, kterou redakce ve svých podcastech čas od času směrem ke Kickstarteru vyjádří...
    • jnsCZ
      Honzové z Horní Dolní ale umí dobře mailovat... takže co chvilku přistane v mailboxu "Návrh na hru", který začíná slovy "Píše se rok 3010, Země je přelidněná a lidstvo válčí ve vesmíru", následuje deset stran klišovitého příběhu a na konci je zmínka o tom, že se jedná o kombinaci FPS, RTS, RPG a tetrisu.
      • RPG Tetris by mohl být hit sezóny!
        • RPG Tetris na hrad! :D
  • Jestli od vzniku Kickstarteru někdy v roce 2008 proběhlo 2300 herních kampaní, tak to je 48 měsíčně. 34 procent z toho znamená, že se do vývoje (snad) dostane 16 her každý měsíc. To mi přijde jako pořádná várka. Tak proč zní ten titulek tak smutně? *5*
  • ALIENVIK
    34 procent du si koupit jejich akcie *1*
  • Imrael
    Není to tak dlouho, že tu byl i graf, že to je 50% nee ?? Nebo se pletu ?? *8*
    • Vegen
      50% bylo všech možných projektů, tohle je zaměřeno jen na hry
  • "jen" 34? mě to příjde jako hodně velký číslo
    • Masa-san
      Také si říkám, že jde o poměrně vysoký podíl.
      Nejde o úspěšnost finálních produktů. To číslo přeci vyjadřuje ty projekty, na které se vybrala minimální požadovaná částka pro jejich vývoj, racionálně si lidé zvolili ty nejlepší varianty.
  • Klido priznavam, ze sem na kickstarter hry nedal ani $. Myslim si, ze ty projekty nenaplni sva ocekavani a lide budou spis zklamani. Ale snad se pletu :)
    • Cahir
      Něco, a to něco je iracionální podstaty, mi říká, že Wasteland 2 bude naprostá pecka a splnění mokrých snů mnoha hc RPG hráčů.

      Jim jsem prachy dal rád.
      • tak tak, já si mlsám na Shadowrun a též od toho očekávám mnoho :)
      • Soucítím s tebou - tvá vášeň pro hry tě omlouvá.
    • Já to přiznávám se zcela klidným svědomím taktéž. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit