Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Držím palce.
  • stoupeek
    Ohromně tleskám tomu, že tam není cover system!!!! Ale jelikož je to mulťák, tak už mě to moc neláká. Jak píšou druzí níže, dal bych si pořádnej singl (hlavně bez cover systému!).
    • USER47
      Oni singl/coop udělat chtěj, dokonce maj už vymyšlený kampaňový mise. Problém je, že aby měli AI nad rámec tupejch botů, museli by licencovat nějaký third party řešení, což by stálo dost peněz. Proto plánujou SP přidat až později, když jim na to vydělá ten MP. Případně maj vytyčenej stretch goal na kickstarteru, že SP by tam byl rovnou při dosažení 700k.

      Úspěch kickstarteru je momentálně bohužel dost sci-fi, takže by mě zajímalo, co budou dělat až neuspějou. Tipnu si, že úplně skončit by se jim po těch letech nechtělo, takže to asi budou dále vyvíjet dosavadním tempem a v roce 2018 uvidíme první MP misi.:D
    • DangerousDave
      cover systém neznášam ale pokial ťa hra nenúti ho používať tak je mi to u zadku, napr. u posledného Deus Ex som ho nepoužil ani raz a hralo sa mi to výborne.
  • Ja by som skôr povedal, že je to niečo podobné ako Americas Army 3 len sa to hrá viac na realitu. Ale tá grafika a pohyby na dnešné pomery nič moc !!! Pripadá mi to ako nepodarok na 10 ročnom Engeine. *1* Za tie prachy čo si pýtajú to určite nestojí.
  • zasrany reklamy u videiiii
  • Snad se do sortimentu dostanou i nejaka ta RPGcka ci strategie
  • Cypri
    Než jsem se dostal k tmu že to je převážně multiplayerová záležitost tak mě to zajímalo.

    MP už nechci. Chci pěknou hru kde se budu bavit v singlu. A MP jako doplněk, ne obráceně.
    • DangerousDave
      single plánujú dodať ako nejaký doplnok po vydaní. Ale u mňa to bolo tiež rozhodujúci faktor. O MP nemám záujem, chcem realistickú SP takticku hru s možnosťou plánovania, bez padajúcich mrakodrapou alebo zachraňovania sveta.
  • Škoda, že se tady zrpávy o zajímavých kickstarterech už moc neobjevují. Třeba o RPG od tvůrce Vampire the Masquerade: Bloodlines
    http://www.kickstarter.com/projects/70755535/dead-state-the-zombie-survival-rpg
  • ŽE BY KONEČNĚ?Ani se mi nechce věřit že nastupuje nástupce rainbow six rogue spear a raven shield.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit