Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úplně si pamatuju, jak jsem tuhle pecku dostal pod stromeček. Rodiče seděli v obýváku a já sám v pokoji jsem si užíval pařbu. Nejvtipnější bylo, že jsem tehdy anglicky neuměl ani čárku a zasekl jsem se na nějakém příběhovém úkolu, kde jsem měl postavit rybník a ještě něco. Co bylo to pool jsem jen tak nerozlousknul *1*
  • Blue.Shark
    V multiplayeru, pokud ve hře bude, by to mohla být perfektní zábava. Pamatuji se, že jsem původní verzi hrával hodiny a hodiny. Byla to jedna ze strategií, které jen tak neomrzely.
  • frantisek_nejezchleba
    super zpráva.
    Nezapomenutelná strategie.

    A kopie zdarma není do 31. ledna, ale při lajknutí právě během 31. ledna.
    „on January 31 you will be sent your free download link ONLY IF YOU LIKED OUR PAGE. Not before that date...“
    • kiro_lyriq
      "ALL YOU HAVE TO DO IS FOLLOW US on FACEBOOK, and then on January 31 you will be sent your free download link ONLY IF YOU LIKED OUR PAGE. Not before that date..." - Přesná formulace, ta tvá je vytržená z kontextu a chybí tam tečka, což v tomto případě dost zavádí. Díval jsem se i do oficiální události a opravdu je to ve smyslu: "když nám dáte lajk, 31. ledna (nikoli dříve) dostanete zdarma hru."
      • frantisek_nejezchleba
        jo ahá, to je pro remcaly, kteří by to nedostali hned.
        Tak díky za upřesnění. :) Beru zpět.

        A kde chybí tečka?
        • kiro_lyriq
          Pardon, přísahal bych, že jsi ji tam předtím neměl *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit