Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prey na PS4 jsem si včera zkusil a nijak zvlášť mě to neoslovilo...že bych se ale netěšil to říct nemůžu. Takže určitě bez předsudků. Ovládání je na PS4 jakési pomalé, přitom hra vyžaduje vcelku rychlé reakce a přesnost, ať jde o údery hasákem nebo i střelbu. Připadal jsem si jak se svázanýma rukama. Graficky je to také spíše průměr. Zatím neskáču do stropu :)
  • Hral jsem. Za me super. Od System Shocku 2 jsem si tak dlouho nezahral. Nicmene SS2 mel take vlazne prijeti. Firma nakonec zavrela.
    • Cože...? To demo je děs, amaterismus první třídy. System Shock byl někde úplně jinde.
      • A ty jsi ten amater, kterej by takovou hru vytvoril, nebo profik, co by je strcil hrave do kapsy? :-D
        • Nejsem ani profík, ani amatér, nenaprogramoval bych ani piškvorky. Přesto, světe div se, poznám dobrou hru od špatné. A dost se divím odvaze vydavatelů, že vypustili hratelné demo ještě před zahájením prodeje. Na statických obrázcích to nevypadalo vůbec zle, navíc se mi původní Prey moc líbilo, takže jsem se moc těšil. Bohužel to na mě nepůsobí jako áčkový titul, ale dílo partičky nadšenců. Jako fanda System Shocku, Half-Lifu, Deus Ex a podobných her dávám palec dolů. Je to takové neotesané, zoufale neoriginální (na rozdíl od Prey 2006), zamrzlé v čase mínus 10 let zpátky. Jsem zvědavý na recenze.
          • A konkrétní důvody? Mně třeba dost vadí technická stránka na PS4. Přijde mi to takové nějaké pomalé a nehezké. Nicméně mi to připomíná docela Bioshock, takže na PC asi pořídím pokud nezprasí optimalizaci i tam.
          • "poznám dobrou hru od špatné. "
            A veris, ze zrejme ne? Ohlasy to ma vyborny.
            • A jak dlouho jsi to hral? Kam jsi se az dostal?
            • Jenže já jsem myslel, že v té cílovce jsem... System shock, Deus Ex, Half-Life... to jsou moje srdcovky.
            • Gratuluji. Obcas je dobry si to uvedomit. Stejne jako je potreba si uvedomit, ze zrejme nejsi v cilove skupine hracu, pro ktere je ta hra delana. Spatnou hru to ovsem nedela.
            • Je to můj názor. Univerzální patent na pravdu nemáš ty ani já.
  • Hrozny demo. Na PC nastesti bude taky "demo", za tohle si Bethesda/Arkane prachy nezaslouzi.
    • presne koli takym zlodejom ako ty sa upustilo od vydavani dema na PC, ziadneho vyvojara nepotesi day on crack...
      • Jo, protoze cracky se zkousi na demu, ktery vubec nemusi mit drm. Zacni pouzivat hlavu.
      • oprava - 'day one'...
  • když už se zmiňuje že vyšlo demo, bylo by fer zmínit že vyšla i plná hra dow 3
    • XorxoxTalarius
      To neni potreba, vsichni vi ze vysel Warhammer 40000: Starcraft of Dota
      • stejně tomu smutný napálí devítku, recenzi ani netřeba číst :D
        • XorxoxTalarius
          No ja si precetl recenzi na Eurogameru a tak jsem se zacal tesit na recenze na ostatnich serverech, jelikoz to bude posusnanicko *5*
          • Aspoň to má od launche podporu Steam Workshop, tak je aspoň trochu naděje, že po pár modech a DLC se to trochu zlepši, teď je to tak 6/10 hra
            • Jack1947
              Bob ale nemá rád kreslené Moba hry takže nevím jestli so to užije, i když možná ho to i baví kupodivu.
            • TheGGG
              bobánku, ta hra je skutečně jak dělaná pro tebe... kreslená moba omalovánka co si hraje na strategii a warhammer... to si užiješ....
            • XorxoxTalarius
              Bobe, Bobe ... *1*
            • to je právě ten rozdíl, tobě těch 60 dá maminka, já si je musel poctivě vydělat, takže mi je líto vyhodit je za úplnou blbost, děcka si peněz neumí vážit, pak jen kazí herní průmysl pre ordery různých hovadin
            • Ja to uz hraju. Ty zatim popros maminku o kapesne at nemusis brecet ze to nemuzes hrat
            • XorxoxTalarius
              Vazne? Nerikali ze nebudou podporovat mody? Aspon nejaka dobra zprava.
              Pro mne je to 4/10 pri cene 60 Euro, pokud to bude stat 20 Euro tak tech 6/10 je adekvatni
    • TheGGG
      není o co stát, tak o tom radši ani nemluví...
  • ringmancz
    PC demo není, protože se bojí. stejně jako se bojí rozesílat kopie na recenze před vydáním.

    nároky jsou stejný jako u Dishonored 2, jen grafika bude prý třeba o třídu nižší, tak si to nějak přeberte
    https://games.tiscali.cz/datum-vydani/dishonored-2-predstavuje-sve-celkem-rozumne-hardwarove-naroky-a-povedene-video-288222
    • mne je to jedno.. so to sosnu jako PC hrac na Xbone a zkusim.. chapu, ze demo optimalizovat pro PC je zbytecne peklo..
      • ringmancz
        jak jako optimalizovat demo? však to demo vyšlo týden před hrou, ta už musí být optimalizovaná dávno
        • Jenze demo musi projit testovanim a pak schvalovacim procesem...
    • Jack1947
      Jsou to fluktuanti a hra bude neoptimilizovaná bude mít bugy a graficky bude o třídu hnusnější než jsme viděli.
    • Coffin.Corner
      Bojí se tak, že vydali demo na milióny konzoli, to dává smysl... :)

      Být vývojář tak mám z vydání dema na PC taky strach, jednoduše proto, že je téměř nemožné demo vyladit na x - tisíc konfigurací. A jak už jsme mohli vidět, v dnešní době stačí pár nespokojených uživatelů, aby způsobili PR katastrofu.
      • Johnny
        konzoláci jsou mnohem jednodužší. těm stačí i pro většinu PC masterace špatná hra
        • To ty budes řádný myslitel, ze ano?
      • Kecy. Nic ladit nemusí... většina problémů je na straně uživatele (zajebaný systém, neaktualizovaný ovladače, nesplňuje min. configuraci atd.). Pokud je nějakej bug ve hře, tak to většinou dělá všem a není to problém toho, že má někdo jiný hardware...
        • TheGGG
          ne v poslední době prostě optimalizace u hodně her stojí za prd... když se hry sekají na pc s gtx 1080, něco je špatně... a to nemluvím jen za sebe, na YT je spousta videí kde si lidi u hodně her stěžujou...
          • Jo treba jako Witcher 3, uzasnych 20 fps na konzoli. *15*
            • To je pravda, ale lháři z CDP slibovali magickou optimalizaci na konzolích. Naštěstí hype byl tak učíný, že vymazal všem mozek z hlavy...
          • Jenomže to není proto, ža má každý jiný hw, ale protože na to dlabou, hlavně když to jede na konzolích. Na gtx 1080 jede na maximum plynule i Star Citizen a to v alpha verzi (lol). Tady je pěkně vidět ten rozdíl vyvíjet primárně pro PC a pro konzole...
            • TheGGG
              no plynule...
              https://www.youtube.com/watch?v=bG5sJAFeRhE
      • XorxoxTalarius
        Dneska uz nemas X-tisic konfiguraci. Vse je standartizovane, takze reknes ze podporujes vsechny karty od technologie X-nahoru a procesory to same. Takze mas tech variant opravdu par.
        • Coffin.Corner
          Nesouhlasím. Můžeš mít stejnou grafickou kartu, stejný procesor, ale jinou základní desku a už nastává problém. To se navíc násobí dalšími komponentami, jako jsou paměti, jiné verze ovladačů, BIOSů, přídavných karet, atd. a pro vývojáře softwaru vzniká opravdu neskutečný chaos.
          Ostatně aktuálně to potvrzuje varování od Microsoftu, aby si uživatelé neaktualizovali creator update pro Win10 sami, protože mají právě problém s různými konfiguracemi
          http://tech.ihned.cz/pocitace/c1-65710260-microsoft-nechce-abyste-si-instalovali-windows-10-creators-update-jsou-v-nem-chyby
          • XorxoxTalarius
            Jenze je rozdil s OS a aplikaci v OS bezici
      • no je fakt ze i takovej ID soft klidne vydal Rage aniz by to nekdo skusil aspon na jedne jedine ATI karta a vono to pak jeste cele dva mesice po vydani vubec nejelo NIKOMU s ATI/AMD kartou...a rok tomu doskakovali textury s pulminutovym spozdenim.... je fakt ze dneska stoji vyvoj her obrovske penize a usetrit za testery je pak "super" napad *11* *12* *16*
  • Aneb jak odradit (možná i velkou) část PC hráčů ještě před vydáním. *1* Jejím myšlenkovým pochodům bych chtěl fakt rozumět... hlavně nezapomeňte vrazit velký prachy do reklam... super marketing. *1*
  • XorxoxTalarius
    Doporucene HW naroky, 16 GB RAM? WTF? :D
    • Simtě, jako bys nevěděl, že doporučený nároky jsou přestřelený. Ve finále si to vezme 6, a to ještě kdo ví jestli. Stačí nemít komp zaplevelenej bordelem.
      • Jack1947
        DayZ si bralo/bere 3m5gb to e jedna z nejnáročnějších her co jsem asi hrál.
    • 16GB ram to je dnes pro kazde rozumne PC minimum
      • Johnny
        ale houno. já mam 12Gb a ještě sem nezažil hru která by to vyčerpala
      • Jack1947
        Standart je 8gb, 16 gb minmum pro slušmné pc rozhodně není ukaž mi hru která využije vííc jak 4gb *12*
        • Star Citizen s 8k texturama...
          • Jack1947
            Nojo, ale minimálně ani standartně nikoliv
        • Tak jsou i takové výjimky kde se vice jak 8GB urcite vyuzije i u starších her je to ospravedlnitelné... napr takova 4X RTS Sins of Solar Empire kde zejmena u Star Trek Armada III je pro velke mapy s vice hraci 8GB rozhodne nedostacujici... ale jinak souhlasim ze 16GB pro FPS neni zrovna malo. Na druhou stranu vývoj jde kupředu, žijeme ve spotřební ekonomice a RAM moduly jsou celkem držáci, které "odcházejí" spíše z morálního opotřebení, přičemž výrobci HW přeci potřebují konstantně rostoucí kladné ekonomické výsledky... sečteno a podtrženo se zdá že vše je v nejlepším pořádku *16* Nyní je potřeba jen doufat že na hráče se v celém tom procesu úplně nezapomenulo a z hlediska hratelnosti snad nakonec bude v Prey skutečně i něco zajímavého pro nás *3*
          • Fakt mě baví tahle představa jak je to v pořádku...když se podíváte co běželo na 32MB RAM v minulosti, tak si uvědomíte že hry nejsou ve většine případů ani náhodou komplexnější. Jen vývojáři jsou líná prasata co naprosto kašlou na jakoukoliv optimalizaci. A když si vemu že mě běží naprosto plynule třeba GTA 5 na notebooku střední třídy z roku 2010 (i5 2,26GHz, 4GB RAM, Radeon M5650), tak by se vývojáři opravdu měli zamyslet....leze mi to krkem poslední dobou ta jejich rozežranost. Už jenom minimální požadavky které si můžete vydělit dvěma, protože je to kvůli pár chvilkám ve hře kde jede neoptimalizovaný skript. *11*
            • Jo.. vždycky mě dostane když vidím, jak se nějaká flashová indie 3,14čovinka (v horším případě unity engine) seká na několika GB paměti a moderním x jádrovém procesoru, přitom to vypadá hůř jak hry před 20 lety kde byl výkon setinovej...
      • XorxoxTalarius
        Jenze to mas 16 GB pro hru :D
    • Jack1947
      To už je docela dost... + Denuvo to je taky pěknej žrout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit