zavřít
...

Na ostrově z adventury Pine může dojít k evoluci i genocidě

Akční adventura Pine je od základu vystavěna na myšlence evoluce. Po velkém otevřeném světě se potulují zvířata, která se namísto člověka vyšvihla až na vrchol potravního řetězce. Potkáte krokodýly, mamuty nebo lišky na dvou nohách, usídlené ve vesnicích, schopné používat nástroje. Spousta dalších druhů...
 • Janin (anonym)
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Nápad hezký, ale nevěřím tomu. Ono není těžké mít hezkou vizi skvělé hry. Horší je ji skutečně realizovat. (Vávra by mohl vyprávět) Za sto táců z toho bude nějaká jednoduchá hríčka. A pokud tam něco vymře, tak to stejně bude bez nějakých následků na cokoliv. Prostě zajímavej koncept nedotaženej do konce.
  14.3.2017

  reagovat

 • Miki (anonym)
  2 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Moc pěkné, asi něco přispěju, líbí se mi to.
  14.3.2017

  reagovat

 • XorxoxTalarius tiscali.cz
  0 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Tohle vsechno sliboval uz Peter Molyneux ve Fable a ja nevim proc, temhle tvurcum verim vic jak jemu *1*
  Kdyby prisli s kampani o mesic pozdeji tak prispeju.
  14.3.2017

  reagovat

  • Miki (anonym)
   3 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Nebo Dean Hall s DayZ ...to bylo plánů a keců. Pak se na to vybodl a šel jinam, kde má taky jen plnou pusu keců a slibů o epických apropracovaných hrách.
   14.3.2017

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.97.221.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.