Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • megaboom
    Hi!
  • Nechápu tu nenávist tady. Tahle hračka je naprosto skvělá volba pro různé emulátory a jako multimediální centrum. Jasně, že herní PC nebo současné konzole to nenahradí, ale to ani nebylo cílem.

    Další výhoda plyne z toho, že Ouya má potenciál relativně velkého rozšíření aa tím pádem i velké podpory ze strany komunity (homebrew), což přinese s největší pravděpodobností vylepšené emulátory a zajímavá neherní rozšíření.
    • Sni dál.
      • Takže už zase jedeme tu nutnou pozitivitu? No, některý věci se nikdy nezmění. *3*

        PS: Doporučuju se podívat na hodnocení emulátorů a přehrávání videí na OUYě. Emulátory jsou zabugovaný a i obyčejnej Netflix se trhá a nezvládá HD. Ale realita je někdy krutá, krabička už je doma, 100 dolarů spláchnutých a tak je lepší si opakovat lživý mantry jako "emulatory a video se zlepší" a "OUYA je rozšířená".

        Sorry, že jsem tak jedovatej, ale preferuju pravdu před sebe-iluzí.
        • Nevím jak je to s Netflixem, ale HW na přehrávání videa má OUYA dostatečný při použití dobrého androidího přehrávače by neměl být problém. To samé platí pro emulátory. Měl jsem emulátor PSX na telefonu, bylo to příšerně pomalé (velmi slabý HW telefonu), ale jinak vše fungovalo. S Tegrou 3 by měla být dostatečná výkonová rezerva.

          Jistě, můžou zabít výkon softwarem, ale to by museli být opravdu umělci... Navíc, pokud to má otevřený booatloader, neměl by být problém nahrát tam jinou ROM. A jsem si téměř jist, že alternativní a odladěné ROM se objeví. Právě díky rozšířenosti tohoto HW.

          Prostě na emulátory a přehrávání multimédií z domácího NASu mi to zatím přijde jako nejlepší možnost.
        • Emulátor na SNES šlape naprosto bez problémů.
  • Rád bych podotknul, že jsem říkal, že OUYA bude katastrofa už od začátku jejího Kickstarteru.

    Normálně bych s tím nemachroval, ale činí mi potěšení, že se moje předpověď vyplnila. *3*
    • Ve chvili kdy rekli ze to pobezi na Androidu tak bylo jasno... :D
    • Vestil jsi z koule nebo cajove usedliny?
      • Ne, z úsudku. *4*
        • no ono je sportem v Cechach odsuzovat uplne všechno .A je jednodusi rict o cemkoliv co zacina ze to shori a pak se tahat za trika s "ja to vedel" . Otazka je jestli to je usudek nebo cechackovstvi
          • To je mi jedno.
          • Čeháčkovství je leda to, když různý kašpaři neustále plivou na vlastní triko a všechno české jim smrdí jenom proto, že si potřebujou zvýšir svoje chatrné sebevědomí. A vlezprdelismus je také cesta, i když směšná.
            • Rhulad
              Tak to jsi mě zklamal já čekal něco erudovaného. No nic snad příště u nějaké tvé další diagnozy.
            • Trhni si nohou.
            • Rhulad
              Tak ono není důvod mít nějakou hrdost k naší zemi. Jako národ jsme ostudný. Pokud si myslíš, že máme něco co jinde nemají tak se hluboce pleteš. PS. Moje sebevědomí je zdravé čili tvoje dedukce je poněkud zcestná.
  • "Ouya má tu výhodu, že si ji už koupila fůra lidí přes Kickstarter a navíc je hrozně levná." Za tú cenu sa dá dostať Xbox 360 alebo PS3... Fakt ťažké rozhodovanie.
  • Kdyby to nejelo na androidu tak to možná smysl mít bude. Na mobilu jsem vyzkoušel ios i android (windows mě ještě čeká) a to druhé u mě vede, ale mobil a konzole je přecejenom něco jiného. Mohli na to vymyslet i pořádný software. Nějaké zákazníky si to asi najde možná se s tím někdo dokonce i bude bavit ale budoucnost to mít dlouhou nebude i když kdo ví třeba android verze 29.4.0 konzoli utáhne pořádně :)
  • Koupit si neco podobnyho muze podle me jen nekdo slaboduchej. Pro causal hrace je lepsi hra na telefonu, pro stredne causal hrace na konzoli a pro hardcore na pc :D Kdo by vyhazoval 2000 kc za vec, co vykonove neni o moc lepsi nez soucasne samartphony a na rozdil od nich se k nicemu jinemu nez hram pouzit neda?
    Ne vazne, mozna jsem divnej, ale smysl tyhle veci nechapu.
    • Hardcore hráči se na hraní dávno vysr*li.
    • Rhulad
      Mě pořád unikají ty hardcore hry only pro pc. Můžete mě zasvětit.
      • MrSanta
        Co je, podle tebe, hardcore hra? Pro upřesnění - neptám se po názvu hry, ale po definici "hardcore hry".
      • smejki
        Kup si špunt, přestanou unikat.
        • Rhulad
          Nějaký typ na hardcore hru pouze pro pc z poslední doby? *5*
          • fanatický konzolista znovu útočí ? *1*
          • smejki
            Zkus si o tom nejdřív něco nastudovat...
          • Rhulad
            Božinku proč si všichni myslí, že každá nezávislá strategie kombinujíce s rpg je hardcore. Takhle si hardcore hru rozhodně nepředstavuji. Smejki? to má být jako vtipné? Pokud si to myslíš tak není, spíše poněkud infantilní a trapné *3*
          • smejki
            Typ špuntu? Promiň, v těch se nevyznám. Gumovej, černej, copa já vim.
          • Expeditions: Conquistador
      • http://www.twncommunications.net/Other/FlightSimSetup.jpg
      • většinou všechny hardcore simulátory a strategie
    • Hardcore hráč hraje všechny zasadní tituly na všech platformách. Ten kdo má jen jednu platformu a na ostatní se dívá opovržlivě a shazuje je trouba, osel, nýmand, mešuge a tak dále. Prostě k smíchu.
      • Dekuju.
    • Tak za tech 100 dolaru mas pomerne solidni hardware a otevrenou platformu, kterou muzes naprosto celou zahodit a nacpat si tam co jen budes chtit, coz neni vubec spatne. Na poradne hrani, to ale asi nebude. I kdyz zase to ma aspon ovladac, coz je u tabletu asi nejvetsi problem. V zasade se na dotykaci daji hrat pohodlne jen tahove a takticke hry, kde to ovladani se da prezit. Ale zase krom par konverzi starsich PC her se o to vyvojari moc nezajimaji.
    • Podle čeho to bereš ? proč by nemohl hardcore hráč být na konzoli ?
      • Skús si zahrať napr. DCS Black Shark na gamepade *1*
      • toje fakt tahle hracka je fakt hardcore a pritom ma xbox: http://i40.tinypic.com/2yvnpdt.jpg
        • on ale mluví celkově o konzolích ne o téhle :)
    • Jinak na kickstartru se spousta zajimavejch projektu najit da, ne ze ne. Treba takovej oculus rift muze byt herni revoluce. Kdo nezna, necht si najde videa na youtube
  • 15k3
    Kdybych to napsal já tak mám instantně asi -50. *11*
  • Nemám rád "hry" na srabletech, android, Ouyu a všechny tyhle zbytečnosti na tahání peněz. Kdo si chce dneska zahrát, má snad pc, případně PS4 nebo X1 ...
    • Jasně kdo si chce DNESKA zahrát tak má Playstation 4 a XBox One. *1* *1* *1*
  • Pokud na ní půjde emulátor, který by rozumně hry ze starých konzolí, tak budu v sedmym nebi. Na Ouya hry peču :-)
    • Já mám na S3 emulátor na PS1 a SNES a šlape to krásně.Teda až na to dotykový ovládaní.
    • Přesně tak , ještě před pár lety byl člověk rád že existují krabičky na kterých si spustí starý snes .... Dneska jej spustí všude , ale zase to dotykové ovládání stojí za vlpdel . Ouya má joypad - emulátory v nabídce jsou povinností ..
  • Ouha!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit