Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve výsledku to všechno byl stejně jen Penumbra s lepší grafikou.
  • Amnesia nebyla špatná hra, ale jakmile člověk pochopil, jak tu funguje, že stačí přikrčit se v rohu a nedívat se a potvory vás nenajdou, tak to ztratilo hodně ze své strašidelnosti.
    Osobně se mi víc líbila SOMA - mnohem zajímavější námět, výborná klaustrofobická atmosféra, hororové tak akorát. Parádní byla cesta výtahem na dno oceánu.
    • Dominator666
      To i ten slavný Outlast, který s horrorem neměl nic společnýho, teda až na ty lekačky. Já radši psychologický horror. V tomhle AAMFP exceluje.
    • Femto
      Souhlas, SOMA je daleko lepší. Jinak ke kolegovi dole, ten mindfuck zase nebyl takový mindfuck, tak trochu se to dalo čekat, když už se to stalo jednou za půli hry.
      • někdo to přirovnával k tvorbě Philipa K Dicka a myslím že to celkem sedí. On trpěl schizofrenií a ty jeho scifi díla jsou proto dost psycho, přesně takové bizarní náměty jako v té hře. Vlastně ta hra začíná jeho citátem
        • Femto
          určitě tam odraz Dicka je, ale těch námětu je tam více(např. i Ghost in the Shell), ale určitě to není nějaká vykradačka, moc pěkná hra a jedna z nejlepších loňského roku-pro mě druhá nejlepší asi...
          • Jop, druhá nejlepší po Witcher 3
            • Femto
              *3* Vážně moc hezky pokus, ale na zaklínačské trolly jsem imunní :)
    • Musím říct, že SOMA, byla jedna z nejlepších her tohoto roku jakou jsem hrál, ani né tak hratelností, ale spíš atmosférou, nápaditostí, a hlavně mind fuckem na konci..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit