Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ganimoth
    Ja jen doufam, ze to vydela dost penez ci pritahne dost pozornosti na vytvoreni regulerniho remaku nebo noveho dilu (idealne oboje), protoze zub casu se na technicke strance hry podepsal nehezky.. ale stejne je to skvela hra. Skoda jen znacne zabugovanosti nove verze, ale nastesti vyvojari docela rychle reaguji na stiznosti.
  • tu hru jsem tenkrát hrál, ale nedohrál do konce. Nevím proč, ale nějak tu hru mám spojenou s parádním RPG Anachronox (o 2 roky novější hra), asi že to obě byly sci-fi hry. Anachronox se mi líbil mnohem víc než outcast
  • Dá se to aplikovat i jako patch na ČD verzi, nebo musím koupit na GOG?
    • Tuším že to nebude patch ale nová verze , kterou GOG přidá /nbahradí svou prodávanou verzi .
      Jo my s původní originálkou musíme kupovat znovu ;)
  • to je graficky naprosta lahoda, kam se hrabe nejaky crysis 3 ... i kdyz od roku vydani se to graficky zas az tak moc nezmenilo, tak stejne i tak to vypada daleko lip nez jakysi pokusy o graficky orgie jako je prave crysis, ryse, infamous second son apod.
  • C-BEAM
    ako malý harant som hral demo Outcastu znovu a znovu až keď mi z toho nebolo zle :) tá hra má tak jedinečnú atmosféru, že ma k nej stále niečo ťahalo. Vylepšenú verziu vyskúšam i keď na celé odohranie už vôbec nemám čas.
  • yes! tahle hra je naprostej klenot !
  • SkillJam
    Free update pro majitele originalu na GOGu? Awesome! *14*
  • jak moze takuto blbost, s hnusnou grafikou a este horsim gameplayom hrat
    • je to záměr, bez toho by nešly psát příspěvky do diskuzí Vaši úrovně *6*
    • Jak dlouho jsi outcast hrál, že dokážeš posoudit kvalitu gameplay?
      • On kouka pouze na grafiku, ktera se neda srovnavat s dnesnimi pomery :)
    • Podivej se na rok vydani teto hry a jakou grafiku meli hry v te dobe. Tato hra byla na svoji dobu revolucni, jak zpracovanim sveta tak graficky... Vse bylo nejak omezeno a tento svet mel takovou volnost na svou dobu.

      Z nostalgie si tuto hru vyzkousim, tenkrat jsem se nemohl, mozna kvuli bugu nebo neschopnosti vyresit hadanku, dostat pres urcitou pasaz :(
    • rami.cz
      Kolik ti asi tak muze byt? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit