Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, jsou to zmrdi a mamrdi v jednom
  • Ty buzeranti by hlavně měli vydat HL3 a ne píčovat miliardy z toho svýho vyjebanýho steamu. Stejně je to votravnej debilní krám
  • Je to tak, Steam se stal bohužel platformou pro každýho hipstera, co někde zahlídl screenshoty z 8mibitů a rozhodl se, že podle toho udělá to nejlepší hru pod Sluncem. Greenlight peklo, stačí si zaplatit a můžete na Greenlightu prodávat třeba svoje trencle pojmenovaný "Super Bombastic Drunkey Kong Maryhjo Race" a hipsterský dětičky vám budou trhat ruce a takových věcí tam bohužel vychází čim dál víc, Grennlight obecně je od týhle "otevřenosti" několikanásobně větší hromadou hnoje než kdysi, když si to Steam aspoň řídil sám.

    To, že se na Steamu objevujou starý hry je na druhou stranu fajn, jeden se tak může dostat ke hrám, co třeba kdysi hrál, ale už se nedají jinak sehnat apod., ovšem odvrácenou stranou týhle mince jsou problémy těhle her, občas nemusí s prostředím Steamu i Windows kooperovat (ovladače, instalační cesty v registrech apod.).

    Nemám problém se slaboduchou komunitou na Steamu obecně (otázky typu "kde najdu Google" apod.), nevadí mi ani už cca rok neustálé problémy s rychlostí při stahování (jeden pak zkouší jiný regiony a města, než třeba najde něco, co pořád nepadá) apod. Co mi fakt vadí jsou nefunkční kategorie her (zkuste si dát např. kategorii stealth, to je výsměch), Steam je mi klidně schopnej nabídnout jako hru co by mě zajímala třeba nějaký RPG na základě toho, že jsem hrál letecký simulátor apod.
  • jeanczarny
    Sice je hezké, kolik toho na steamu vychází, ale daleko víc by se mi líbilo, kdyby úplně nerezignovali na svoji roli kurátora. Kdysi bylo náročné se na steam s hrou dostat ale na druhou stranu, když už tam něco bylo, mělo to nějakou záruku kvality.
    V poslední době se tam už dostane cokoli a člověk se musí brodit hromadama bordelu, v nově vydaných hrách se objevují klidně 5 let staré tituly. To ještě umocňuje to, že titulní stránka obchodu se nedá nastavit aby tenhle bordel filtrovala a fronta her je úplně nefunkční. Jak již bylo řečeno, méně je někdy více.
  • Mam chvili pc,a ten vas steam,je ocistec,co hruza!Zlatej ps stor!,steam nefunkcni,chce to pome nakej kod z mailu,zadam kod,kod prosli,ucet v pr,zadny tel cislo na podporu v cz.Demace rozhazeny jak prase,debilni hry,hlavne ty blbustky od malejch vyvojaru,zadnej poradnej demac,abych vyzkousel,jestli to jede,na pc a jak.No hruza,zlatej ps store,nebo xbox life,tohle je shit!Vracim se na ps4 ,a vy si to pc hrani s tim vasim steamem strcte nekam.Akorad musim pochvalit rychlost stahovani,jinak,co jsem psal.
    • Horst_Fuchs
      Není to tak zlé, ale je fakt, že za poslední dva roky se Steam změnil k horšímu.

      Těch 3000 her zní dobře fakt jen do okamžiku než člověk zjistí, že minimálně 80% z toho jsou buď amatérský hrůzy, jak technologicky tak i hratelně nebo early accessy bez záruky, že je někdy někdo dodělá. *7*
      • Ale na druhé straně, většina tříáčkových her dneska taky vychází jako amatérské, ploché nedodělky, zabugované mnohdy víc, jak tyto předběžné přístupy.
    • Chudacku :( a zvladnes to PC alespon zapnout sam nebo volas maminku? Jen z tech par radku je jasne, ze jsi pocitacove gramotny asi jako zizala.
  • Ale vzdyt ma pravdu. Vsak se staci podivat, kolik treba zacalo v posledni dobe vychazet sposta her s grafikou z dosu nebo plosinovek? Spousta her je vicemene placena verze flashovky. Dalsi se snazi vyuzit obliby minecraftu a vychazi kostkova grafika. Staci se treba podivat na ruzne akce, kde je v seznamu napr 200 her a kolikrat pulka nebo vice se od sebe lisi leda tak barevnym pozadim ci jen efekty. Nebo jich je taky sposta ve stylu tower defense her. Pokud to neni nejaka trosku vetsi, aby se o ni nekde psalo tak stejne vetsina nekde zapadne.
  • Steam mam rad, ale stava se z nej strasnej smetak.
    • Vojta_Ilavsky
      Smeťák*
      • *mám, *rád, *stává, *něj, *strašnej
        Ještě jednou tak to bude rozvázání pracovního poměru ok?
        Práce grammar nazi editora je vážná věc!!!
        • Vojta_Ilavsky
          To co jsi opravil se nedá zaměnit, minimálně ne snadno, kdežto smeták a smeťák... Jooo, to je panečku gamechanger.
          • Obojí se dá použít, však smeták a smeťák sou oba plný bordelu :D
            • I smeták v obalu v regálu? *8*
      • smeták?
  • steam je taková sociální platforma pro chudé.. my finančně zajištění stejně všichni nakupujeme na PSN a v Apple Storu
    • Máš úplnou pravdu kámo, mám novou PS4 a jsem proto lepší člověk než ostatní
    • Osobně si myslím, že trollení a podobné provokativní komentáře už vyšly z módy a působí trochu lacině, až trapně. :)
  • Jenže problém není kvantita, ale kvalita. Když tam steam pouští i hry vyloženě rozbitý nebo z rpg makeru, tak se neni co divit, že jich je tolik. Aspoň že začali dávat refund.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit