zavřít
...

Na Steamu se brzy vylodí plná verze střílečky Day of Infamy

Day of Infamy, bývalý mod přeměněný na plnohodnotnou multiplayerovou střílečku z prostředí druhé světové války, se konečně brzo dočká vydání. Tahle krvavá procházka západní frontou od Francie po Sicílii se až doteď nacházela v předběžném přístupu (dostala se i do našeho výběru nejlepších early access...
 • bloodweiser (anonym)
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Jako mod zdarma do Insurgency to bylo celkem dobry. Příjemná změna. Ale kupovat znova přeskinovaný Insurgency se mi fakt nechce.
  Pro příznivce druhý světový - počkejte na Post Scriptum, původně to měl být mod do early access hry Squad, ale vyjde to jako samostatná hra na Unreal enginu. Vozidla a tanky budou. Bude to MP titul, takže kampaň nee
  11.3.2017

  reagovat

  • Paulcz tiscali.cz
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Post Scriptum vypadá zajímavě, ale záleží jakým způsobem to bude postavený. Mapa s GPS pozicema mě nebere. Kromě prastarýho Darkest Hour modu pro RO1 tu nic zajímavého není, Festung Europe je už léta v nedohlednu..
   11.3.2017

   reagovat

 • CZelednikov (anonym)
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  A už je to i optimalizované? Zkoušel jsem to hned, jakmile se to objevilo na steamu a musel jsem to vrátit, ta optimalizace byla příšerná.
  10.3.2017

  reagovat

 • krudanze (anonym)
  7 souhlasí, 1 nesouhlasí
  co takhle singleplayer? to uz se dneska neslusi?
  10.3.2017

  reagovat

 • zdrcujici_pravda (inkognito)
  5 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Na jaké publikum to cílí? RO2 se to rovnat nemůže. Že by to mělo šťávu Enemy territory se také nezdá. Působí to na mě jako 15-let stará hra.
  10.3.2017

  reagovat

  • Y (anonym)
   1 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Říkal jsem si to samé, je někde na půl cesty mezi Day of Defeat a Red Orchestrou, ale je to překvapivě... zábavné a hratelné (rozhodně více než DoD). S ET to nemá vpodstatě nic společného (což je imo škoda).

   Vypadá to jako prde(možná i dvě)l, ale hratelnostně je to hra nová, nikoliv 15 let stará.
   10.3.2017

   reagovat

  • lester (anonym)
   2 souhlasí, 0 nesouhlasí
   je to jak Insurgency v druhý světový
   10.3.2017

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.68.240.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.