Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jelikož jem na twitch nikdy nezabloudil, ani nesledoval žádný streamery ... asi jsem na to už moc starej, abych to shledával atraktivním ... tak mne tohle nechává chladným :). Smysl to má asi jen pro komunitu kolem streamerů, že tím můžou svým oblíbencům přispět. Jinak pro vývojáře se asi nic nemění, když % ze zisku budou odváděná podobně ... 25% a 5% vs 30%. My ostatní asi vystačíme stále s GoGem a Steamem :).
  • To je zase hluboka myslenka. Ale tak pokud to nekdo bude vyuzivat....
  • Rejsek
    Pokud tím streameři spojí příjemné s užitečným, tak to není úplně twitchovský nápad. Nikdo vás přes to přece nenutí nakupovat, tak se tu nerozčilujte a držte twitchu, twitchusové *3*
  • Vůbec se mi nelíbí ta povinnost provázat účet Twitch s dalšími službami jako je Uplay.

    Navíc 25% z ceny si bere Twitch? To jim nestačí oškubávat % z příjmů streamerů?
    • Všechno znárodnit, a pak bude všechno všech, a tudíž zadarmo *1*
      • Správně! To je můj chlapec.
    • A myslis, ze Valve si bere min ? :D Valve by melo brat 30% a Apple store tusim taky 30% ...takze pro developera to vyjde stejne, tady ma 5% jeste ten kdo dela tu reklamu.
    • Mno jo chudaci streameři.
  • Jack1947
    Snad tam bude menší dan než na Steamu.
    • ringmancz
      že by obcházeli stát? zamysli se někdy, prosím, než začneš psát
      • Zřejmě tím myslel podíl, kterej si vezme Steam, resp. Twitch. V tom ale rozdíl taky moc velkej nebude, Steam si bere v průměru okolo 30% z prodeje a Twitch plánuje 25%.
  • nightborne
    Teď jim ještě rozdat kufříky a nechat je zvonit od domu k domu, když už potřebujeme tu novou sortu prodavačů, ne ;).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit