Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je výborný, že obava z vetřelce je největší když ho právě není vidět.
    Navíc když se zvolí fakt extra obtížnost ,tak ani detektor pohybu není 100%.
    Třeba Aliens vs predátor 2 když jsem hrál poprví tak dobrý, ale tedˇuž bych
    ho ani moc nechtěl hrát, protože by se dal hrát skoro poslepu.6ádá změna pořád
    ůplně stejný-Naopak Alien Isolation je nevypočitatelný a to zvyšuje hodně
    ´´hratelnost´´.Kdyby to udělali v alienscolonial marines hned by tobylo o nečem jiným.
  • On si nevšimne zapálení světlice? To je zase hovadina
    • neni nahodou votrelec slepy? neni som si tym sice isty, ale nieco take sa mi zda.
  • Je pravda, že tyhle krátký videa moc hře marketingově nepomáhájí a že delší in-game videa dříve vydaná působí daleko líp (mimochodem přesný opak Colonial Marines:). Nicméně doporučuji zhlédnout tento záznam, celkem mě pobavil a dojem je navýsost uspokojivý. Na konci to týpek z CA dohraje. Uvidíme jak příběh, to bude celkem podstatný faktor.
    https://www.youtube.com/watch?v=F0Go4FI5lZw
    • C-BEAM
      určite to nebude zlá hra... ale mám pocit, že na konci dňa človek zistí, že to najlepšie čo môže s alienom robiť je rozstrielať mu hlavu pulznou puškou.
  • Konečně pořádná hra, už bylo dost sračekk z KS ala Wastleland či Divinity, Mordor je zase repetativní nuda, ale tohle bude pecka...
  • Ti androidi jsou naprosto dokonalí. Nejlepší protivníci ve hrách, které jsem kdy viděl. Dokonalé chování a atmosféra jejich vizuálu. Bomba. Žádní vřeštící roboti ukazující zbytečné umělé emoce. Dookonalá práce ze strany autorů. Zbytek hry nehodnotím.
    • Hombre
      Nemuzu si pomoct,ale dost mi pripominali Fantomase.
      Hm to ovsem nemusi byt vlastne na skodu, Fantomas byl badass.
      Btw proc nestrelila ani jednoho do kebule?
    • Taky mi přijdou super, jen škoda těch svítících očí, ty působí hrozně lacině
    • Coffin.Corner
      Ty červeně rozsvícené oči se mi tedy moc nelíbí. Je to takové laciné filmařské klišé, aby se ukázalo, že je někdo zlý, navíc to nemá s předlohou nic společného.
      • To chápu, ale na mně to v kombinaci s tou jejich klidnou, koncentrovanou chůzí působí naprosto skvěle. Jako kdyby byli totálně zaměření jen na to tě zlikvidovat. Parádní robotický feeling. Fakt super.
  • Jack1947
    Pche android ale co teprve Ios, to je pěkněj šmejd dneska, na něj si třeba dát pozor. *3*
  • Este ta hra ani nevysla, ale uz to vsetci sudia, jak keby nieco vedeli *1*
    Obe videa mi pridu v poriadku, ja fakt nechapem, co by ste si vy predstavovali...
    Aj vo filme sa pohyboval votrelec podobne, ked netusil, ze Ripleyova stoji prakticky vedla neho schovana tiez za nejakymi bednami.
    Pride mi to tak,ze niektori tu vedia viac o votrelcovi jak samotny jeho stvoritel *1*
    Byt vami, tymi s negativnymi ohlasmi, tak sa skor zamyslim nad tym, ci je problem naozaj v tych videach, alebo skor vo vasich hlavach *7*
    A ked uz priklad, tak aj Deus Ex HR funguje podobne, plazite sa 2 metre za clovekom a on o vas ani netusi.
    Hry musia mat nejake obmedzenia! ale stale mi to pripada v poriadku, lenze jasne, kritiku vie zniest kazdy, to je lahsie *3*
  • To je kamuflaz ze nereaguje:-D
  • Magister_Peditum
    Ty nářky nad tím, že jde o vetřelčí verzi dědy Simpsona (rozuměj, že má tak "vytříbené" reflexy), jaksi zapomínají, že pokud by udělali vetřelce superrychlého, se super čichem a sluchem, tak by ta hra byla nehratelná. *3*
    • Ani ne, jen by jsi se zkrátka nesměl k němu přibližovat tak hloupě blízko a ještě se zapálenou světlicí v ruce... pár metrů od něj schovaný za bednou :D to je prostě síla :(
      • konzolefags takove veci neresi
  • prvnich par sekund videa se svetlicou muselo každeho presvedcit ze tahle hra bude naprosty fail lol
    • druhé video ukazuje že tvurcum (čti marketingovemu oddeleni) došlo, že hra založena na utikani pred vetrelcem je naprosta nuda (a v tom mají pravdu) a tak tam musí dodat nejakou fps akci *1*
      proste další konzumní produkt pro nenaročne publikum

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit