Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Forever beta
  • Mne na teto parodii stretu obrnene techniky vadi to, ze uz zacala naplno ovlivnovat trh s plastikovymi modely. Rad bych si postavil ceskoslovenskeho crusidera, ale veletrh co veletrh objevuji se bizarnosti z WoT co ani neopustily rysovaci prkna.
    • Coffin.Corner
      Naopak, podle mě je chvályhodné, že WoT a WT přitáhly spoustu nových zájemců o plastikové modelářství.
      • Presne tak to stejny lode. Ten nad nama ma pravdu v tom ze to trosku przni. Ale nikdo jej prece nenuti kupovat jen ty modely z italeri. A je jasny ze vyrobce bude chtgit nabidnout to co maji hraci ve hre ikdyz jsou to polosmysleny tanky. Riika se tomu ject na stejny vlne.
  • kaslete na tanky a hrejte Tiger Knights :)
  • *13* *5* *5* *5* Muj novy gameplay s mishou a datlem !!!!!!!!!
    http://bit.ly/2hye8RD
    • Jestli je to misha, kterého rodiče používají jako cvičenou opičku, aby jim vydělával, tak děkuji, ale ne
  • Jack1947
    Pokud tam nejsou tak chybí ještě Japonské, Finské a Estonské
    • a hlavne albanske, typ 59 v modifikacich pro balkansky typ bojiste, nepravem opomijena lahudka
  • a pan xy pokud m vadí wot tak ať si jde hrát něco jiného a nehejtuje něco co nevytvořil nikdo ho nenutí to hrát.
  • Btw pane xy psal jsem že je to hlavní bojový tank a že by se dal i označit jako střední v dobách wot a má blíže střednímu tanku protože plní jeho úkoly a nikoliv úkoly tanku těžkého. Nikde jsem nepsal že MBT je střední tank. Takže nekritizujte to co jsem nepsal...
  • Pozitivní na tom je, že skrze tu Vánoční akci se to úrovně 5 jde dostat zadarmo a 6 a výš mají taky moc pěkný slevy. Takže při nejhorším koupíte za méně nebo nic a prodáte za polovinu skutečné ceny.
    • Myslím tím ty nové TD.
  • Rejsek
    Ahoj. Vím že je to dotaz mimo článek, ale tady dostanu odpověď myslím nejrychleji. Hrál jsem teď ten free weekend The Division. Jako hlavní obchod mám Steam, ale hru jsem stáhl z nově vytvořeného uplay účtu (myslel jsem, že musím). Nechci mít kvůli jedné hře dva účty. Pokud si ji teď koupím přes Steam, hádám, že o progress na uplay asi přijdu, že? Nedá se to nějak pořešit na supportu, díky stejnému mailu, že by mi to přenesli? Díky za odpověď.
    • Ruku do ohne za to nedám, ale podle mě ti to zůstane. Ta steamova verze zapne jen uplay a tam se musíš stejne prihlasit. Lol
      • Jojo na Ubisofti hry bohuzel musis mit Uplay, i kdyz je koupis pres Steam. Zase lepsi, nez kdyby se to na Steamu vubec nedalo koupit (jak EA s jejich Origshitem)
  • Takze ... dalsich 20 nezajimavych krabic z nihz vetsina neopustila fatazii tvurcu ... s parametry vycucanyma z prstu ... Mno hlavne ze se destiky ... co to placam tisice svedskych tanku ucastnily boju IIWW.

    Jestlipak soudruzi nekdy pochopej, proc vsichni na planete znaji kamen nuzky papir, a cim ze je ta hra tak zajimava.

    btw: 2Koblaster - mbt neni stredni tank, jen z nich (prevazne) konstrukcne vychazeji. Stredni tank je pojem z dob rekneme 1940 - 1960. Zhruba nekdy v sedesatych letech byl tenhle koncept naprosto opustenej (existovaly i tezky tanky a lehky tanky, jedno i druhy se ukazalo jako prilis tezky a nepohyblivy pripadne snadno znicitelny). Mimochodem, stredni tank T-34 ... mel cca 30t. Tezky KV-2 53t. A MBT T-90 cca 47t, takze ma daleko bliz hvy, i kdyz konstrukcne vychazi z tech srtednich tanku.
    • Stredni tank je i T72, T90 a ZTZ96 (99). Ono i v dnesni dobe existuje koncepce lehkeho tanku jako CV90.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit