Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele lidi na youtubu jsou videa z updatu 1.37 ale ja mam jenom 1.35 a nevim kde to mam stahnout.
  • Ať je to tak či onak, kdo si chcete hru vyzkoušet, můžete se zaregistrovat přes tento odkaz:
    http://warthunder.com/en/registration?r=userinvite_8413715
    Dá vám to 50 orlíků do začátku navíc.
  • Jack1947
    Warthunder nebo - World of warplanes zacina to byt az moc , podobne , mimoto silne pochybuji, ze bych uz kvuli tomuhle, zapojoval Joystick i kdyz zase kdovi.
  • musim říct že dost dobrý, letadla se v tom realistic módu chovají dost uvěřitelně a na úplně nejvyšší detaily to vypadá fakt nádherně a jede pořád okolo 50fps
  • Je to dobrá pařba. Jen mě štve, že se mi nedaří nastavit freetrack.
  • Ta hra je hrozna, prostřilet se na slušný éra je nakonec šíleně zdloouhavý. Už mě to ňák přestává bavit, takže čučím jak tu každej lítá Corsairy a Bf 109G. To hrajete lidi 24 hodin denně ? Já jsem zatím zjistil že slušná mašina je LaGG-3, kvůli 20mm kanonu a rychlopalným kulometům. A už se těším na Spitfire.
    • Pokud ti jde jen o to mit nejlepši letadla tak to teda nehraj ja mam tepr 10 lvl na němcich na ostatnich sem niž ale nejvic mě bavi litat z rusama kde sice mam lvl5 ale nemam tam viši letadlo jak jedničku a mužu ti řict že sestřelovat dvojky trojky s jedničkou mě bavi celkem dost :D
    • ta hra je otevrena uz od vanoc... jsou lide co maji vsechny narody na 20
      • No to jo, ale já se třeba už měsíc nemůžu posunout, vracím se třeba se čtyřmi samostatnými sestřely a nějakými ve spoluúčasti a stejně progress bar leze hrozně pomalu. Zlaté orly žádné nemám.
        • zacni letat historicaly... v arkade to leze pomalu a jeste kdyz mas jen 4 sestrely za hru... se nediv...
  • Já se tak nemůžu dočkat těch lodí... *14* *14*
  • tim jak tu letadla nefungujou na HP ale moduly a konstrukci to obcas, prileti ze clovek ani nevi jak :) mohlo se stat ze na tebe nekdo prilitnul z vysky, mel stesti a sejmul ti s motorem i pilota (doporucuju u posadky davat body do vitality)... vetsinou se nevyplaci moc dlouho se drzet prilis u zeme *4*
  • nevite jak se startuje ze zeme ? ja stiham nepritele ktery je tesne nad zemi a pokazde my vypne motor a zacnu klesat a napise to za kolik sekund opustim letadlo
    • kdyz ti hra pise ze do nekolika vterin opustis letadlo aniz bys sam chtel (standartne klavesa J), znamena to, ze je poskozeny do ty miry kdy ho dal nemuzes pouzivat - nejspis te nekdo sestrelil...
      • ale ja letel v klidu za nim mel sem plne zdravi a nikdo nestrilel. mozna za to mohli trosky z letadla
        • Tak si neco trefil - stromy ...
  • nový fun trailer/film

    http://www.youtube.com/watch?v=U01IPgYUQ-o

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit