Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz jen samotne prostredi vypada skvele grafika je osilniva nicmene me zajima pribeh upgady ruznorode postupy pri hrani a take herni doba -jednicka se mi opravdu vryla pod kuzi originalnimi vecmi (tech bylo nepocitane) Jen skoda ze se take nechysta dalsi ppokracovani No one lives forever -rovnez genialni FPS s ruznorodymi prvky
  • Pametam sa ako sme v Tescu na verejnom test PC presli celu Deus Ex 1 kampan SBSkar mal znas radost...asi pojdem do tesca rozbalit notebook a pekne si tam prejdem noveho deus ex cisto s nostalgie :)
  • pokud to bude mít dobrý příběh stačí to na hit letošního roku
  • třesu se na to jak male decko:)....jak tady nekdo uz psal doufam ze na nejtezsi obtiznost to bude fakt vyzva.Deus ex 1- je v moji top 3 games vsech dob.
  • MrSanta
    Nový Deus Ex se jeví stále lépe a lépe. Původně jsem měl v plánu počkat až na nějakou slevovou akcičku na Steamu, ale začínám se pomalu přiklánět k nákupu hned při vydání, teda jestli bude čas. Tento rok toho mám v plánu nějak moc... *8*
    • moje řeč...
      • Tesim sa jak maly *2*
  • su zname hw poziadavky ?
    • Nechápu jak někdo může řešit grafiku a brát jako argument malé rolzišení textur, kostrbaté postavy a že je to celkově ošklivé. Dal bych ruce a snad i nohu, že jsou to gameplaye z konzolí. Mě to rozhodně nevadí, jsem vděčný za jakékoliv nové video z Deus Ex 3! Vím, že na PC to ve finále bude vypadat lépe! Tou hlavní otázkou jsou herní mechanismy a hratelnost samotná, jenže na tyhle otázky nikdo nezná odpověď a můžeme se pouze domnívat. Crysis je třeba hezká hra, ale alespoň co se týká toho datadisku Waread, tak to je herně jak hry z automatu. Ani jsem neměl sílu to dohrávat.
    • Zatím ne.
    • hm ok rozburila sa tu uzasna diskusia na temu ci je grafika pekna alebo nie, to je mne ale hlboko uprdele, mna zaujima aka to bude hra a ci mi to na mojom starsom pc pojde priatelne.
    • nebudou se asi moc lisit od tomb rider underworld z 2008 :)
    • naco ti su hw poziadavky? sak pozri ako to vypada.
      to je zatial moje jedine sklamanie z hry.
      • Pokiaľ si dobre pamätám tak ani prvý Deus Ex nebol graficky excelentný, ale priemerný, takže u mňa žiadne sklamanie...
      • Jak to vypadá? Podle obrázků v galerii soudit nemůžeš, to je nějaké nízké rozlišení. Vždyť to nemá zapnutý ani antialiasing
        • no zle shadery, zle textury, absencia dynamickych tienov (aspon na postavach) priserny algorytmus na ambient occlusion, uz spominany AA (console footage predpokladam) prepatlany bloom a blur. cize soudit sa to moze... konec koncov, z obrazkov sa da jedine grafika sudit. a tato vyzera bohuzial dost obstarozne - hoci art direction ma bravurny. hra tohoto kalibru (pretoze som si isty ze bude skvela) by si zasluzila lepsiu. hlavne ked sa pozreme naokolo akej grafiky je teraz herny priemysel schopny.
          skoda ze nastupca jednej z najlepsich (ak nie najlepsej) hier vsetkych cias bude vyzerat ako skarede kacatko. tak ale ak hra samotna bude dobra tak sa jej to da prepacit
        • ved prave. a co sa neda sudit? pozri na materialy, modely, pozri na lip sync ci animacie.
          grafika bude najslabsou strankou tej hry.
          • Osobně budu soudit až jak to bude vypadat na mém PC na full detaily. Screeny můžou zkreslovat. Každopádně i tak mi to přijde jako standartní grafika téhle doby. Ale jestli čekáš grafiku jako u Crysis...
            • lol ten vas crysis. su aj ine pekne hry, crysis vynikal tak pred 3 rokmi teraz uz to tiez neni ziadny milnik. prichadza vela vyborne vyzerajucich hier (multiplatformovych) jak napriklad rage alebo brink... ale deus exu by som dal za priklad napriklad splinter cell conviction. tiez asi museli setrit na engine a pouzili stary unreal engine 2.0 - a nespravili hanbu. kvalitne modely, textury, takisto ich ambient occlusion je siroko daleko najlepsia, do prostredia vliali indirect lumination, hoci nie real time, ale ucel to splnilo. tak sa vyuziva stary engine. nie vzdy ked sa povie pekna grafika sa mysli crysis (ktory sa mi nepaci)
  • Vypada to docela nadejne *3*
  • Malleth
    Jednicka byla uzasna. Na trojku se tesim i kdyz s urcitym odstupem. No... ikdyz to nedopdane, vyjde letos hodně skvelejch her. Last Guardian, Arkham City, Infamous 2, Uncharted 3, Wicther 2, The Journey, Skyrim....
    • první věta moje slova
  • Hanzales
    BTW už jsem to psal celkem dávno, že by bylo super, kdyby to udělali pro masy i pro HC hráče/pamětníky tak, že na těžší obtížnosti by si člověk už s rambo stylem nevystačil a musel by bádat, hledat, taktizovat, aby přežil alespoň první level. A ono se to zdá celkem i splňuje :) Že by po dlouhé době zase konečně pořádný mix FPS a RPG zabalený do sci-fi kabátku, s mnohem pohlednějším art-stylem, který Bioshock smete ze stolu fouknutím vánku :D ? Původně jsem měl z toho renaissance strach, ale nakonec to působí hodně dobře, i Bladerunnerovsky.
  • Hanzales
    Já jsem také velmi optimistický. Víceméně od doby, co jsem začal sledovat jejich fóra a hra byla původně ohlášená jako PC Exclusive. Nicméně mi toho optimismu neubylo zhola nic, protože to má oproti jiným multiplatformním hrám dost co nabídnout. Jedničku jsem tehdy žral nejvíce a dvojka naopak radši no comment. Trojka ale vypadá, že i přes nějaké ty kompromisy to bude kulervoucí ;o) Budu se muset snažit od toho moc neočekávat, pač mám strach, že s tím ojedinělým nadšením by to pak mohlo být zklamání. Nezbývá než napsat: "Držme si palce"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit