Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V herní ukázce je naprosto neadekvátní hudba. Hráč je evidentně tím, kdo ovládá situaci/prostředí, takže moc nechápu, proč by hudební podkres měl dělat bububu. Možná ještě tak beze zbraně a s problikávající baterkou bych hororové vodění za ručičku zkousnul, ale on má v ruce kvér a na nohách ty nejtišší papuče. No zkrátka ticho by bohatě stačilo.
  • MidnighT91
    Hele a co se stalo s tou hororovou fps hrou co se měla odehrávat na opuštěné měsíční základně??? vypadala skvěle ale už jsem o ní tak rok neslyšel...
    • Nemáš na mysli first person hororovou adventuruRoutine? Pokud vím, stále se na ní pracuje.
      • MidnighT91
        Jo to je ono, trvá jim to strašně dlouho...
        • Ale prostě to vypadá absolutně parádně, to si nemůžu pmoct.. Akorát fakt o tom není slyšet. https://www.youtube.com/watch?v=iAcAd1fUiy8
  • Jako fanoušky si to najde, ale pochybuji o větším úspěchu. Co jsem koukal na videa, tak ta hra je technicky a i hratelností opravdu tak 10 let v minulosti. Osobně už se nedokáži dokopat ke hře, jenž nesplňuje současné grafické standarty (vyjímku mají pouze srdcovky). Zmlsaný dobou a už se za to ani nestydím...
  • Jack1947
    No uvidíme uvidíme... snad se nebudeme bát jen špatně sestrojené umělé inteligence ale bude tam atmosféra která bude působit na hráče. Ne nějaký ten... skript za skriptem.

    Teda nechci hru předem shazovat a vidím že nemíří zas tak vysoko ale tohle na tom videu? to je prosím co... *7* vždyt to hororové moc není, hra se stíny taky nic moc a co ty nepřátelé ?? k čemu mi je vše ostatní když tam budou pobíhat tyhlety bezmozci pomalu bez života.
  • nejnebezpecnejsi tvorove v galaxii ... vetrelec, predator, inzenyr
  • 15 % hráčů dohrálo a - isolation? No LOL asi jsem vyrůstal v jiné době :D jinak tahle hra vypadá velmi dobře!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit