Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ŠPATNĚ OPSANÝ KÓD tak tohle se vždy zobrazí při KAŽDÉM pokusu o přidání přízpěvku přestože kód je opsaný SPRÁVNĚ! Vždy je potřeba kliknout na "ukaž jiný"
    • smejki
      http://diskuse.tiscali.cz/games/redakce/pripominky-namety-bugy-1/
    • Tedy při psaní selšího přízpěvku zřejmně příliš krátká doba platnosti kódu
  • Ikdybych se rohodl ze budu pracovat zadarmo jen pro "cest a slavu" tak by mne rozhodne odradilo : "Nejprve se přidejte ke hře na Facebooku" *11*
  • dobře udělaný promo, aneb udělej zadarmo práci za nás a my tě za odměnu potřeseme pravicí a dáme do titulků někam na konec
    • jj, budes v titulcih ale budes soucasti toho slova "dalsi" :-D
    • No já bych řekl, že je to dobrý způsob jak se podílet na dost dobré hře. Nikdo nikoho nenutí to dělat, takže si myslím, že je to od nich dost dobrý nápad.
      • Nebo je nebavi premyslet a jeste si za to nechaj zaplatit koupi hry. At daj placku a muzu zacit s navrhama :))
        • Myslím, že jsi příliš zkažený politikou takových společností jako je Activision kde si rádi nechávají platit za nic. Co se týče Demons Souls a Dark Souls, tak tam se vývojáři podle mě snaží zaujmout lidi, kteří si rádi zahrají kvalitní hru a podle mě to, že do hry přidají i takovéto maličkosti rozhodně přidá na herním zážitku. Přece jenom je lepší když vidíš, že se na tom mohli podílet hráči a zanechali zde svůj otisk. Na podobném principu pracuje i třeba Little Big Planet a nikomu to nevadí. (kromě závistivců co neumí nic vlastního vyrobit, ale jen kritizovat snahu druhých) *3*
          • jsem antikonzolista a jen jsem se bavil tak to ber s rezervou :)
            • Requiem1990
              Chobot:Já bych řekl že si tim něco dokazujou.
            • Popravdě moc nechápu lidi jako jsi ty co sem chodí diskutovat o hře o které pravděpodobně nic neví, která je na konzoli kterou nenávidí. Musíš se asi hodně nudit. Navíc jak brát něco s rezervou, když sem dojdeš a v klidu si napíšeš, že jsi "anikonzolista". To já osobně jsem primárně PC hráč, ale PS3 sem si pořídil právě kvůli hrám jako je tahle, taky by se ti asi moc nelíbilo kdybych ti šel urážet CoD *1*
    • mluvis mi z duse :)
  • Nějak jsem nepochopil,jak na to:-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit