Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dávám tomu tak 4 měsíce než nadšení odpadne a maximálně rok než se na tom potichu přestane dělat.

    To platí, jen pokud Disney nezasáhne dřív. Na pár let mají pronajatou licenci, tak jí určitě budou chtít ždímat na 100%
  • Džedáj
  • VergiliusGrey
    Remake není třeba. Pořád si to rád zahraju a bude to tak i za 10 let, čert vem grafiku.
    • na viacjadrovych procesoroch uz je KOTOR nekompatibilny, existuje nejaky komunitny patch aj na 1. aj 2. ale je to utrpenie nastavit ...a je to kompatibilne s vistou a sedmickami, neviem ako s 8.1 a W10 NSA edition
      tj kvitujem tuto pracu(ked uz bioware a EA na to $eru)
      • jde nastavit, aby program běhal jen na jednom jádru. měl jsem ten samý problém se Silent Hill 2. Toto nastavení vyřešilo všechno problémy. Prostě spusť danou hru, pak se přepni alt-tabem, spusť task manager, a u daného procesu (exe souboru hry) nastav afinitu procesoru. Jde nastavit i natvrvalo, aby ten proces běhal jen na jednom jádru.
        • jj, mozne to je, asi len na Inteloch, ale ja som nanestastie mensina s fx procesorom, tj afinita funguje tak na 50% pokusoch
          • Rofl, skaven tu hypuje amd jak ma nejlepsi fps a dalsi recicky a ma fx, kterej mu ty fps srazi na polovinu oproti i7. Trolololololol. *15* *15*
        • česky se to jmenuje nastavit "nastavit spřažení" a dostaneš se k tomu tak, že v task manageru klikneš pravým tlačítkem myši na daný proces
      • vzhledem k tomu, ze jsem si nedavno strihnul na ctyrjadru oba dily, tak nechapu, o cem tocis?
      • Magister_Peditum
        Mně to na čtyřjádře a Win7 běhá úplně v pohodě. Ve vysokém rozlišení.
      • VergiliusGrey
        Jestli do "vícejádrový" zahrnuješ i 2-jádro, tak mě to na 2-jádře+win7 běhá v pohodě. Nevim jak na vyšších verzích win a 4-jádrech.
  • Magister_Peditum
    Zrovna KotOR jsem nedávno hrál ve verzi od GOGu a nevidím důvod proč dělat remake. Jasně, ovládání není z nejmodernějších a ani grafika není bůchvíjak skvělá, ale širokoúhlé rozlišení funguje, běží to na nových Oknech a to je vše, co mi stačí. Tohle dopadne stejně jako všechny ty fandovské remaky Morrowindu...
    • Kinet1c
      Tak Skywind je si myslim na tom celkom slusne, aj ked no :D
      Tak ako tebe aj mne staci, prave ta GOG verzia (SWKotOR) a hotovo. Mam aj na tablete a hra sa v pohode aj ked ovladanie no na tablete je take ake je :D.
    • Prijde mi to jen jako snaha o zviditelneni a vyuziti zase soucasne star wars manie, ktera bude trvat jeste 4 roky. Podle me dobre vedi, ze jim to nepovoli, ale lidi si reknou - jee zle korporace nedaji prava chudakum tvurcum, ty musime podporit, at si udelaji vlastni projekt a sup uz to bude litat na ucet.
      Tohle novodobe internetove zebractvi se zacina dost rozmahat. Sebranky nemakacenek vezmou neci praci a zacnou se na ni prizivovat.
      • Čumím s otevřenou hubou, co tady čtu. Ty jsi imbecil. Neuvěřitelný. Podle sebe soudím tebe, co ty kund()
        • Magister_Peditum
          Rust se svým vybraným slovníkem nám tu chyběl. *15*
  • Vydání je plánováno někdy na konec roku 2018 ? Hm, tak to dřív jak v 2020 nebude, jestli to teda vůbec vyjde. Podobný "nadšence" moc dobře známe.
    • A na čem pracuješ ty?
      • Kinet1c
        Na tom nezalezi, ma pravdu. Bodaj by nemal, ja by som sa tesil, keby to zmakli aspon do toho 2020 :D.
  • MalyZeli
    wooooooohooo!! *3*
  • Kinet1c
    Z tych screenov my to prijde ako nieco uplne ine ako SWKotOR, takze ja sa zrovna netesim a ani nebudem, kym vidim iba toto, aby som mohol byt aspon kus nadseny, je treba ovela viac.
    • jo, vypada to naprosto sterilne
      • http://foto.games.tiscali.cz/star-wars-knights-of-the-old-republic-2741/194286

        Toto jinak sterilne nevypada, tam jsou panacci, svetelnej mec a ctvereckovanejsi grafika co ? :D
        • Kinet1c
          No ano, ale to bol rok ?
          Nehovorim o kvalite textur, tie su slusne v tom REMAKEu, hovorim o tom, ze cele prostredie, nie je podobne tomu z povodnej hry a presne preto z toho vychadza take nezive nieco (jasne nie su tam este postavy a nejak vyraznejsie drobnosti, je to len v zaciatkoch, vidno to na obrazkoch). Ja by som bol len rad, keby sa im podarilo v UE4 uskutocnit dokonaly remake. K tomu, ale podla mna treba viac ako engine hry uplne vymenit. Musia zachytit prostredie SW spravne, toto co je na obrazkoch, podla mna teda, keby napisali ze je to z noveho Mass Effectu, tak by som sa ani necudoval. Nejak to uz chapes ? Skratka to vyzera na obrazkoch ako kazda ina druha scifi hra. Dokonca si dovolim tvrdit, ze mne to viac pripomina podla obrazkov skor jednu taku rusku hru (myslim si ze je ruska) kde vies pristat na planete, pobehat po meste, robit nejake questy, vyjst z mesta, pobehat po pusti postrielat to ci ono a ku koncu zvlietnut do vesmiru a mas vesmirny simulator obchodujes, strielas bla bla bla, neviem si spomenut ako sa vola).
          Btw.s tohto screenu, co si tu sem dal aj bez lightsaberu by som vedel o aku hru ide, prave kvoli grafike. Ti hovorim, tu keby nedali, ze to ma byt remake SWKotOR by si nevedel, ze je to SW. To je teda podla mna, mozno niekto iny ma rozdielny nazor asi ako ty. Ked tebe to SW pripomina, v pohode. Ja si myslim, ze nie.
        • nedavno jsem to hral a vypada to lip jak na tech screenech, to asi tenkrat nekdo hral i tipal na minimu, hlavne nejaky mrzky rozsliseni mel
          • Kinet1c
            nie to nie je na minimum, ale zavisi aj na tom co to je za rozlisenie, ale hram to teraz na tablete a podla mna to vyzera celkovo v pohode (treba brat aj to kedy to bolo vydane)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit