Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám radši hry, kde mužete něco tvořit a ze kterých sálá pozitivní energie. A myslím že by to obecně prospělo více lidem.
    • Takových her je ale vetšinou jen v prohlížeči *15*
  • hele ale to už se teda nepůjde naučit nazpaměť když to bude generovaný, to bude asi záhul projít na NG +9000 v bederní roušce s plastovym příborem místo zbraně když nepůjde namemorovat odkud a kdy jakej bubák přesně vyskočí *7*
  • kopnu do vosiho hnizda

    bude tam stejna herni napln jako v boring souls? tedy hit, dodge, hit, shield, hit, dodge, hit, hit = kill ... a takhle porad dokola?
    • Hnisavec
      nie bude to kotúl kotúl kotúl kotúl Zaklínač 2
      • Zrovna dnes som to dohral a nechápem, kde na to chodíš.
    • Miserius
      Izmael, pises ke kazdymu "Souls" clanku, my uz pochopili ze ty hry jsou nad tvoje schopnosti, musis nam to porad pripominat?
      -Pelenzes MiseriusPH
      • bohuzel pro tve neuspokojeni, ano budu *2*

        btw hezky podpis, chvalim. avsak, uz jsi prisel na to, co to PH znamena? *4*
    • Malleth
      Nebude, štíty tam nejsou
  • To i zavist chudobnych PCkarov ktory budu zase hru hodnotit z jutub a pranierovat mesiace v diskusiach...
    • Zaujimave ze gaucoprdi vzdy nadavaju PCckarom za to co vidia v zrkadle :)
    • Povedal vlastník krabičky za 300 éčiek
      • Hnisavec
        ono konzola na hranie je luxus, nie krabička za 400 eur, ale krabička za 400 eur navyše čisto na hranie k počítaču, ktorý ma každý a z ktorého píšem i tento príspevok. Je to ako s mobilom...mobil ma každý, ale nie každý ma Iphone6 alebo najnovší Samsung. Čisto PCkár sa v dnešnej dobe ani nemôže označovať ako pravý hráč.....
        • Týmto príspevkom si jasne ukázal, aký si malý vo svojom zakomplexovanom malomeštiackom zmýšľaní plnom predsudkov. Ale vidno, že si Slovák, lebo vo svete je toto už prekonané. To s tým Iphonom si snáď robíš srandu, veď ho má každý, kto ho chce.
          • Hnisavec
            áno je...vo vyspelom západnom svete má každý hráč už konzolu....to len PC warez deti z chudobného východného bloku a kolónie Nemecka vyplakávajú vo fórach nad zlou optimalizáciou a v novinkách o exkluzivitách.

            no vidíš...ty nemáš ani Ajfone, ani konzolu a na 99% máš PC plné warez páleniek, hier za 1 dolár na Steame a nejakú integrovanú grafiku s dvojjadrom.
            • Radši budu PC warez dítě z východního bloku (zajímavé, že to píše vypatlaný a nejspíše retardovaný brat z východu), než chujínek, co ví včechno o všech, každého zná, jen on má tu absolutní pravdu, nikdo ho nemá rád a říká si Hnisavec.
            • Tak táhni na ten váš vyspělí "západni" sector a nek.rvi nám těmi svými bláboli předvánoční atmosféru na games. Blahořečím Klausovi že jsme se trhli a nemusím žít s primitivy jako ty pod jednou vlajkou. *6*
            • to je videt, ze ses typicka konzolisticka trubice, kvuli tobe a podobnym si davaj v korporacich high-five, jak se jim povedlo zas dalsiho presvedcit, ze musi mit neco, co vubec nepotrebuje a ze siri dal ten jejich tlak ve stylu, ty si socka, ja muzu vyhazovat $$ za nesmysly

              a hlavne, ze se nikdo nepta, proc nam nedaj to, co potrebujem (jedna platforma bez hranic a na ni vsichni vyvojari na svobodnym trhu)

              konzole jsou jako iphone, zbytecnost, ktera se snazi odriznout svoje ovecky na opustenym ostrove, aby musely kupovat jen z jejich portfolia (a mit podobnej produkt od kazdyho takovyho korporatniho zlodeje neni argument, to je kontraproduktivni i pro vsechny ostatni zakazniky)
            • Má konzolu a hlavne čo? Recykluje! Takže zas len prázdne reči o chudobných PCčkároch. Zmýšľanie máš niekde na úrovni mojich 12-ročných žiakov. Odhaduješ bohatstvo či úspech na základe vlastníctva jednej predraženej veci, ale zase sa ukázalo, aký si úbohý a plný predsudkov. Absolútne nič o mne nevieš, dokonca si mimo aj s tým, že nemám konzolu.
    • Я не понимаю, что вы говорите,
      Sorry ty si vlastně o fous blíž k civilizaci. *5*
      • Hnisavec
        mužu klidne psat česky, jen jsem zvedavý jestli to i ty dokážeš a vice versa *3* *15*
      • kennyB
        Má ale pravdu. Co je jen na konzoli, to je pro některé zdejší špatná hra. A neříkej, že tomu taky nerozumíš... *4*
        • To, jak tady porad resite zdejsi omezence, ukazuje jenom na vasi omezenost.
  • pokud se tam daji nahodne metat koutouly, tak kupuju *5*
  • Tohle by mě mohlo časem přesvědčit ke koupi PS4, vypadá to jako opravdový návrat Souls.

    Neříkám, že DS2 byla špatná hra, ale něco tomu chybělo - tedy něco, co by mě nutilo hrát dál. Všechno od prostředí přes lore, postavy, bossy až po předměty mi přišlo takové generické.
    Svět DeS a DS1 tak nějak dával smysl, v DS2 to bylo tak nějak naplácané vedle sebe, nad sebe, pod sebe, mnohdy nesmyslně.

    K herním mechanikám. Cestování od začátku je logické vzhledem k velikosti světa, ale rozbíjí spojitost mezi jednotlivými lokacemi, neškodilo by ten svět udělat menší. Nepřátelé mi přišli programově tuzí, ale to je spíš jen můj pocit. Bossové byli až na pár výjimek recyklovaní, což se odrazilo na OST, které tak nějak postrádá silné skladby (aspoň dle mého; OST k DeS a DS1 jsou skvělá díla)

    Než se do mě pustíte, berte na vědomí, že jo to jen můj názor, nikomu tu nehaním jeho oblíbenou hru. Prostě to na mě vůbec nezapůsobilo. Atmosféra fuč, duše fuč.
    • Tak ale aspoň tá zábava a hrateľnosť tam ostala.. *4*
    • Vogon
      To že Dark Souls 2 nebylo to pravé ořechové(i přesto že to byla skvělá hra na poměry obyčejných AAA her) si myslí asi každý.
      • Tak to je dobrá zpráva. Konstruktivní kritika je u jakékoliv hry strašně důležitá, pokud nechceme, aby průmysl směřoval do temných končin lidského těla.
        Zahraniční diskuze pod Souls hrami už nečtu, ale v minulosti mě zarazilo to množství fanboyů, co se vyjadřovali stylem 'nejlepší hra, kdo tvrdí opak, to nemá v hlavě v pořádku'.
  • Tohle je hra kterou bych hrozně chtěl na pc .... tohle a ještě God of War
    • Já ne. Nejsou potřeba další zmršené porty, jakými byly Darksouls 1 a 2. Když to dělají zjevně primárně pro konzole a ani si nedávají tu práci upravit nějak výrazně ovládání, uživatelské prostředí atd., nechť to na PC vůbec nevydávají.
      • Vogon
        Slibovali snad vývojáři že port Dark Souls bude dobrý? Vždyť říkali už od začátku že ten port bude hrozný, ale PC hráči chtěli Dark Souls i přesto a dostali to co chtěli. A co se týče portu Dark Souls 2, tak ten je jeden z lepších portů z last-gen na PC.
        • Jo souhlasím s DS2 jsem neměl problém, voládání se dá krásně překonfigurovat a klávesnici a myš, no big deal, tady si musíš zvyknout že lidi často plácaj nesmysly a hlavně si šíleně záviděj *1*
      • si kup gamepad
  • Vogon
    Jedna z mála AAA her, která nechala hráče ať si sami potvrdí hype. Navíc na tom pracuje jeden z nejnadanějších vývojářů. Co víc si přát?
    • PS4ku
  • náhodně fgenerované obrovské dungeony měla jedna z nejlepších her historie: The Elder Scrool: Daggerfall
  • Vzhledem k tomu, ze kvalita Demons serie pada porad dolu, cekam 6/10 shitku. Demon Souls 9/10, Dark Souls 1 8/10, Dark Souls 2 hodne odflakly a plno divnych zmen max 7/10.
    • Z jakého prstu jsi si tohle vycucal?

      Demon Souls - 89% - http://www.metacritic.com/game/playstation-3/demons-souls
      Dark Souls - 85% - http://www.metacritic.com/game/pc/dark-souls-prepare-to-die-edition
      Dark Souls II - 95% - http://www.metacritic.com/game/pc/dark-souls-ii
      • Malleth
        To že má DSII větší metascore než jednička dokazuje že se tim nedá absolutně řídit
        • del0
          Spíš se tím dá řídit, akorát to člověk nesmí brát absolutně. Osobně spíš koukám na user score a snažím se filtrovat jen relevantní komenty.
      • a když místo recenzantských čísel nahodíte data od uživatelů tak má zase pravdu ten před váma.....a když odhlédnu od jakýchkoliv hodnocení od kohokoliv a budu to brát podle sebe tak to dopadne zase jinak.. *3*
        • TheGGG
          až na to, že na DSII nedělal duchovní otec série, který se vrací až s bloodborne. Hidetaka Miyazaki jeden z mnoha mistrných vývojářů z japonska.
        • Pokud se máme bavit trošku seriozně, těžko můžeš brát jako bernou minci hodnocení uživatelů na http://www.metacritic.com/, zvlášť při jejich pověsti - viz. http://www.metacritic.com/game/pc/diablo-iii

          Potom z toho vznikají podobně slabomyslné komentáře jako od kolegy nahoře.
          • 4/10 user pro diablo 3 je rozhodne presnejsi nez 9/10 v recenzich! Kravinka to je, kdo hral D1 a D2 to vidí hned, to sou ty lidi, co celej vývoj řvali že to má barevnou grafiku a vypadá to jako wow, blizzard furt nenene bude to supr, a výsledek byla barevna grafika a wow. Takže asi tak k tvýmu commentu
            • Grafika!
              Grafika!!
              GRAFIKA!!!
      • * Dark Souls II - 91%

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit