Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Tak vzhledem k tomu ze GOG garantuje vraceni penez, tak se nejedna o kupovani zajice v pytli :)
  • Jack1947
    Po retro gameplay jsem si říkal že to asi nebude nic promne, no ale může to být sranda. Já na GTA tolik nečekám takže klidně. ( POtřebuji ale nejprve dohrát rozehrané hry).
  • Schaeferovi už ani korunu. Všechny prachy na Broken Age prochlastal a teď akorát vaří z vody remasterama.
  • V časoch keď táto hra vychádzala, myslím že to bol rok 1998, som sa k nej nejak nedostal. A to som veľkým fanúšikom andventúr. Neskôr som na hru akosi zabudol *9*. A tak sa teším, že túto chybu z minulosti môžem odčiniť. A navyše už viem oveľa lepšie po anglicky ako v 1998.
    • čeština na Grim Fandago existuje
  • Nastesti me Rockstar a nejake GTA nic nerika, takze pro me velmi pozitivni zprava! :)
  • jedine v cem je mi ta hra sympaticka je DMR FREE to nema ani GTAV
  • Keyz
    Ten kdo čekal na GTA určitě bude za Grim Fandango Remastered rád... Většina hráčů GTA o tom dost možná ani neslyšela.
    • Já o tom slyšel, ale nezajímá mě to, GTA je pro letošní rok top 1, ať se děje, co se děje. *3*
    • Ještě mám někde doma zahrabané Score s plnou verzí Grim Fandango :) Nebo to byl Level? *1*
    • jindra.veliky
      no jasne lol, uplne stejny hry...
      • dumb ginger detected

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit