Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://store.steampowered.com/app/311310
  • Takže Age of pirates v online paráda. Určitě zkusim.
    • Hraju to uz rok a po tom, co spusti dlouho ocekavanou velkou mapu Karibiku, tak to bude neco jako PotBS 2 (PotBS - Pirates of the Burning See)
  • Diky autorovi za zminku Age of Sail... Kolem roku 96 bylo jeji demo na Score CD, ja je hral a v pameti mi tak zustala jako jedina propracovanejsi hra se zamerenim na plachetnice. Jmeno jsem samosebou zapomnel a az do dnesniho dne se snazil marne cas od casu zjistit, co to bylo za hru... Tak uz vim, hura!:)
  • Hru bavim uz od aprila 2015 a je fakt super.
    Kazdy mesiac sa to zlepsuje. Graficky vyzera nadherne , treba este doladit par gameplay veci a bude to fakt super hra pre ludi co mali radi filmy s captain Jack Sparrow :D
    • Inquisitor
      Jak je to s HW náročností? A jde to jako nováček trochu hrát nebo mě každý hned zmastí? :)
      • Dival si se na ty videa? Bude to podle vseho dost tardplay, jako vsude ... vetsina tech lidi tam strili driv, nez se dostanou na dostrel, ani na 25 pokus jim nedojde, ze je treba mirit pred lod ... takze pokud mas aspon zakladni predstavu o tom, jak veci fungujou ...
  • Hru mám již dva roky.
    Rád bych opravil autora článku:

    Asi před týdnem byl přidán PvE server.
    Otevřený svět už je dlouho (zhruba rok).
    • ales.smutny
      Díky (i níže), bohužel se o autorech nedá říct, že by moc aktualizovali info na oficiálních stránkách a Steamu :)
      • Vzhledem k rychlosti, s jakou se jednotlive aspekty meni (nekdy i zpet) se tomu ani nedivim.
        Pokud by te neco zajimalo tak dej vedet.
        Pujcim ti i ucet, idealne pokud z toho pak bude nejaky obsahlejsi clanek.
  • I. Need. Now.
    Tuhle hru sleduju už dlouho a dlouho se nedala koupit. Teď konečně. Půjdu do early access, tak to snad konečně jednou vyjde.
    Pár oprav clanku: loď můžete koupit, jakou chcete, ale rank určuje, kolik máte max posadky.a když je ji min než optimum, tak je loď hůř ovladatelná, pomaleji střílí atd. Aspoň minulé, když jsem koukal, tak to tak bylo. Open world už v ní je hratelný, ne jen bitvy. Open world mi připomíná Elite dangerous. Snad to bude lepší... Velká mapa, zrychlený pohyb, trade, instancované souboje, spíš NPC.
    • Tak jsem zakoupil, snad to bude dobré *4* třesu se na to jak malej kluk *14*
  • Jack1947
    Náročně na HW nebo mozek ? či obojí ?? *7*
  • Super, tohle vyhlížím s napětím a přeju si, aby to dopadlo co možná nejlépe. Miluju plachetnice, takže šup na Victory a hurá směr Trafalgar *15*
  • Jupi konecne nejaka zprava o Naval action :D
  • Patrick O'Brian je autorem krasne serie romanu Aubrey-Maturin, z jejichz nekolika knih vychazi i uspesny film Master & Commander (2003), s Russelem Crowem a Paulem Bettanym v hlavnich rolich. Romany rozhodne nelze nez doporucit!
    • ales.smutny
      Aubrey-Maturin me k tomu prave privedl :) Nicmene co jsem koukal, cesky preklad je dost vyprodany...takze zatnout zuby a rvat se s anglickou verzi, byt tedy terminologie je pekelna a musel jsem si poridit slovnicek namornich pojmu dane doby.
      • Zrzzek
        A jejej, v angličtině jsem nepřečetl zhola nic. A začínat něčím takovýmhle asi není moc dobrý nápad... Koukám, že u nás v knihovně něco je, ale poshánět všechno bude asi oříšek...
    • Nekolik knih vyslo i cesky, pozdejsi dily uz jsou k sehnani spise anglicky. Je to spise pro fajnsmejrky, nebot clovek musi mit relativne dost sirokou slovni zasobu pro pojmoslovi k moreplavbe 18.-19. stoleti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit