Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na artworcích se změnilo dost ... kupříkladu jsou mnohem propracovanější a postavy mají mnohem větší detaily , stejně tak i okolí za něma. A ano arogantní R* si ani neuvědomily že tyhle obrázky už dávno kolují na ineternetu a teď *z milosti* zasílají další little *hit info ohledně jejich giga hitu , který ani na PC nevydají protože kdo bude cpát hru těm kdo hrají gta od přechodu do 3d (jako já ) když to mohou dát za*** tlustým děckám pod 18 kteří mají Sh*tbox 200 nebo F*ckstation 4 . Není pochyb bude to mega hit , vylízané d*vky ukazující své vnady na plážích (u této situace klesne ruka mnnohých ubožáků do stejné pozice jako při ČŮRÁNÍ ), traktůrky bořka stavitele , sekačky , monster trucky , stíhačky , boingy , fára , rachotiny , + super hobo with shotgun ... Arogance těchto kryplů je nedozírná , chování mi připomíná politiky (nejen u nás) .
    Ale co život nekončí klidně zůstanu nadále u IV a jak to výjde na PC ,, slyště mě zas**ní R* to stáhnu na piratebay ! Jako ukázka že stejně jako neplatím daně nebudu už platit ani těmhle zmr*** , Děkajum , Dovidenia .
    • vlastik.plaminek
      To ses tak už narodil nebo se ti to stalo až někdy v průběhu života?
    • Za pravdu mínuska ? So i need fuc*ing more, xbox cockroache's !
  • Za Rackstar aroganci si tu hru zahraju ale nekoupim, uz jsem jim zaplatil dost smejdum
    • logika bagr *4*
  • spoock
    Mně osobně je jedno, zda hra vyjde nejprve na konzole a pak na PC, ale mám obavu, že grafika a framerate na konzolích bude zase děsná pruda, hlavně na PS3 verzi (GTA IV, RDR-tam byl dobrý framerate, díky bohu). Osobně se modlím za novou konzoli, která bude mít brutálnější výkon, který utáhne 1080p a hra pojede v 30+ fps.
    • Mato1987
      nechcem prudiť ale pri red dead redemption boli vážne masívne framedropy...hlavne v mestách.
  • při pohledu na ten první se mi vybavila hláška z Baldurs Gate od městských stráží... "I AM THE LAW!"
    • Kozy
      http://www.youtube.com/watch?v=2aaubVlhNK4&feature=fvwrel
  • Škoda, že dnes tak nějak upadá umění těchto artworků - jsou to prakticky jen překreslené fotky. Na jednu stranu to dává smysl - je to mnohem rychlejší, než něco kreslit od píky, ale prostě už v tom není taková ta krása, aby měl člověk chuť si to pověsit jako plakát. Na nové GTA se ale každopádně hodně těším, ještě se mi nestalo, že by mě nějaký díl nebavil.
  • Tak na konkurenčním webu píší už o DLC do GTA V.
    ...
    No nic blíží se snad doba kdy oznámí DLC ještě před tím než oznámí samotnou hru...
    A nic na tom nemění fakt jak to DLC bude dobré, kam nám ten herní průmysl zašel...
  • Asi to bude znít divně, ale ... já chci sakra poldy na motorkách! Poldové tam jsou, motorky tam jsou, ale policejní mašiny nic! Sakra a zrovna takový slunný prostředí je na to jako dělaný.
  • I can't wait :P
  • kubi-wan
    Tenhleten "sanandreas-like" styl se mi vůbec nelíbí. Kam se podělo drsňáctví z druhýho dílu? To mělo koule!
    • náhodou je to dost moderní
    • Též tenhle styl dávající dojem obkreslený fotky alias "ani cartoon ani fotka" moc nemusím, přijde mi to takový laciný hrající si na cosi. Ale třeba to GTA V jednou konečně vyjde :)
      • smejki
        nejsou laciná spíš témata než ten výtvarný styl?
      • kubi-wan
        Tak tak, laciný - to je to slovo. Nemám pocit, že budu hrát GTA, ale že pojedu pařit na Ibizu...
  • Nikdy jsem nepochopil co všichni na sérii GTA vidí?!?!?!?!?!
    • Tikov
      Tak 1 byla nehorázná sranda, 3 byla snad úplně první 3D sandbox městská akce, Vice city mělo variabilitou misí a příběhem ovládnutí města něco do sebe, San Andreas zase bylo obrovské a s dalšíma možnostma (což mne osobně unudilo). 4 mne zklamala (příběh měl trhliny, hlavní záporák se objeví bezmocný na pár minut, neustále mě otravovali "přátelé" a nutnost miniher... )
      • Znovu bych rád podotknul, že ta nutnost neexistuje. Přátelé na nic nepotřebuješ a povinných miniher bylo opravdu jen pár, na prstech jedné ruky by se daly spočítat. Nevím, co si furt stěžujete :P
    • smejki
      pixely
    • Ronox
      Ono pod těma všema doprovodnejma misema se skrývý klasickej béčkovej ale funkční příběh jak se buduješ z ničeho na šéfa města.
    • Jo, tak to už sme dva..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit