Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo by skvělí kdyby to vyšlo i na PC abych měla možnost si zahrát protože my příjde že hra je vážně skvělá a proto je škoda že není na PC
  • konec původní hry nepředjímá žádné pokračování. Opravdu mě mrzí, že se tvůrci přesto vydali touto cestou. Ať je mi však skutečnost, že bude něco jako „druhý díl“, sebevíce hořká, klaním se. A to schopnostem tvůrců vytvořit další mindblowing vizuál.

    Nic tak graficky působivého, jako právě trailer na TLOU 2, jsem v herním světě ještě neviděl.
    • Tak to jsi tedy toho moc nehrál a neviděl ...
      • frantisek_nejezchleba
        trumfni to, Karle. :)
        Pošli nějaký ten youtube.
  • OZuna
    To je dobře, že bude dvojka, jelikož konce Naughty dog mi nikdy nepřišly zrovna nejlepší ani Uncharted 4 neskončilo nějak epicky skvěle, spíše tak neutrálně, tak nijak všelijak. Konec prvního Last of Us byl pro mě také docela zklamáním, i když částečně to napravil dattadisk Left Behind.
    Pro ty ostatní nabízím stále možnost výhry 500,1000 a 2000Kč losováním za vyplnění mého dotazníku k diplomce, který se týká konzole PS4 a Xboxu One. Děkuji Všem a cením si Vašeho času, který věnujete vyplnění.
    Odkaz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeso4iTcjkxVVoCDYMogH88CP2fgu8iHTvDZL_61b2aTDSNuA/viewform
    • Vidíš, a mně zase konec Last of Us přímo nadchnul. Dlouho jsem pak nemohl rozehrát žádnou další hru, jak mi to leželo v hlavě...
      • Mně trošku vadilo, že to závěrečný dilema bylo v podstatě jasný asi od poloviny hry - tj., jakmile se zjistí, že CENZORED, hned jsem si řekl, aha a to oni jako CENZORED? A pak jsem vlastně celou hru jen čekal, jestli se scénárista rozhodl tak nebo tak. Ale i tak je to moc hezká hra (kromě scény, kdy Joel nahazuje generátor ve sklepě, tam mě málem kleplo).
      • OZuna
        Jasně, tak očekávání jsou od každého asi dost různorodá. Já osobně preferuji konce, které měl Hideo Kojima ve svých metal gearech 1,2,3,4, PW a ani ta 5ka mě nějak neurazila, i když dějově byla slabší, tam to nekazil ani konec, ale spíš že se objevil takřka bez kontextu. Takže spíš mám rád takový ten druh mind-fuck konce *1*
  • Od stastia som si cvrkol do gati!!! *14* *14* *14*
  • LV462
    A tak já si tu PS4 Pro koupím, abyste neřekli.
    • He he
    • A tak ja myslim, ze tady je kazdymu dost u zadku, co ty si koupis :-)
    • Ja si koupim hw od amd
  • Jedno je zjevne...ohlaseni nove hry od ND je vzdy nejvetsi udalosti pro PCMR...
  • Predator2
    Vypadá to parádně, já si tu konzoli snad koupím.
    • A proč to nenapíšeš jako LV ale musíš zakládat nový nick?
      • LV462
        To nejsem já, to je kolega z práce.
  • to me bavi.. kdyz se kouknete na konzolistu tak vsichni slavi az na par xbox...a tady vetsina hejtuje protoze pc :D :D jak rikam nd dela hru jednou za dva roky a zije zni celou dobu ma skvele prodeje .. asi sou zni vsichni stastni protoze je to nudna a cutscenova hra co :D :D at si to lide kteri nechteji nekupuji si hrajte cull of duty nebo assasina ne :D
    • To vis, mit doma drahou masinu a cist o tom, jak na 3x levnejsi herni system vychazeji lepsi hry, to by zborilo i silnejsi povahy nez naboostovaneho PCckare :-)
      • A teď jsi to trefil, právě proto, že na PC vychází tolik lepších her než jsou konzolové braky, je většiné PCčkárů Last of us celkem u zadku, opačně to moc ale nefunguje, když na konzole vyjdou tak 2 exkluzivity za rok, vzbuzuje široké portfolio PC only titulů u konzolistů zjevnou frustraci a závist

        PC = lepší hry v lepší kvalitě
        Konzole = odpad

        Sorry ale tak to prostè je
        • Problém je v tom, že někteří nedokážou pochopit, že ne každej je z týhle hry odvařenej.
        • :D :D zajimave :D ty se vyznas :D :D
          • Vidis? Dalsi zborenej :-)
    • Ať počítám, jak počítám, příspěvků co hru chválí je zde mnohem víc, jsi si jistý, že víš co znamená slovo většina?
  • No jo, no jo, tak ja si to PS4 koupim noo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit