Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    Pro Veskoslava: Takze stahovani her je ta nejvetsi zlodejna a stahovani filmu je v pohode *1* Typickej pokritec. No nic. Jen si potvrdil to co si myslim o vsech tech uzivatelu kteri tady hani piraty. *4*
    • A koho zajíma co sy Ty myslíš opičáku ? *1*
      • "sy" To by šílenýho korektora asi ranilo *1* *1*
  • Z jakého dungu ve Skyrimu je ten titulní obrázek? *1*
    • To je jasný Oblivion, popis by znel:
      Kua ďalšia brána!
  • BoB.2
    The Walking Dead v češtině DOHRÁNO, Spec Ops: The Line v češtině DOHRÁNO. *3*
    • Veskoslav
      Jedno nepochopím. K čemu jsi potřeboval k SO češtinu. To jsi vážně takový negramota, že nedokážeš si přeložit ani tak trviální věci? Navíc u takové koridorovky a ten popis příběhu, to fakt by zvládlo i dítě na ZŠ. Pochopím, jestli jsi potarší generace mých prarodičů, ale už i mí rodiče musí a zvládají anglický jazyk, protože to prostě musejí umět k práci.
      • ty si vazne ubozak! Uvedomujes si, ze existujou i zamestnani jako je truhlar, popelar, kominik a spooooooooooustu dalsich, ke kterym anglictinu nepotrebujes? Ja sice trochu anglicky umim, ale taky to neni zadny slava. Dobre, na SO bych ji pravdepodobne nepotreboval, ale pokud ji nekdo potrebuje, tak co je na tom? Kazdej umi neco jinyho, ty umis treba perfektne anglicky, ale v zivote ti treba nepriklepal ani jeden hrebik.... a kdyz uz, tak krive. Prestan se tady ostatnim posmivat a arogantne se na ne povysovat prosim te, pac ani ty nejsi dokonalej...
        • Veskoslav
          Kdo se proboha povyšuje, Bob je synek v +- mém věku (aspoň to tvrdil) a věř mi, že i ten truhlář, co má výuční list, tak měl na střední minimálně jeden jazyk (ruština, němčina, angličtina) a většina her je právě v těchto jazycíh. A když někdo neustále dokolo všude kam přijde omýlá, že chce češtinu, e hry hodnotí podle češtiny a píše to neustále dokola a dokola, tak mi to nepřijde ani vtipné, spíše dost trapné. Nikde jsem se nepovyšoval, sám mám rád, když nemusím překládat, ale proboha, nepíšu to pod každou diskuzi o nové hře, jestli to bude v češtině, kdy bude čeština atd.
          • A co je na tom ty gumo, že někdo bez češtiny nedá ani ránu..já dokážu překládat články z angličtiny, ale hry si dávám zásadně v češtině, jinak je nehraji..nechci se zdržovat s překladem, nedej bože bych něčemu nerozuměl a musel hledat význam nějakého slovíčka..já si chci tu hru užít a relaxovat u ní a ne se ještě otravovat s překládáním..to můžu dělat v práci..
          • Ronox
            Nevím co je horší. Jestli jeden žadonící koment o češtinu pod každým článkem a nebo rozvinutý brekot formou OT čítající hromadu příspěvků. Jednu větu přehlídneš, ale 20 vláken už ne.
      • Moji rodiče anglicky neumí ani jeden a k práci to nepotřebují. A nesměju se jim za to,že v jejich době se angličtina neučila a oni moc na jazyky nejsou. Oni by se ti zas mohli smát kvůli jiným věcem které naopak neumíš ty. Takže si asi velký zabedněný arogantní hlupák . *11*
        • Veskoslav
          Já jsem se někomu smál? Víš, když Bob těmito komentáři ala čeština zasírá každou druhou diskuzi na torrentech, tak to začně být více než otravné: Neustále kecy, kdy bude čeština, kdy bude čeština a pořád dokola jak malé děcko.
          • velkoslav: evidentne umis ziskat ratio nutne na stahovani jinak nez sdilenim, tak se pochlub, rad se priucim :)
            • jasny a on se chodi ptat na to, kdy bude cestina na piratebay co? :D z kontextu jasne vyplyva, ze se bavi o czt, reading is tech
            • Jazz
              Ne každej je na supr dupr přísnejch trackerech ;)
          • jindra.veliky
            pan moralista chodi do diskuzi na torrenty? *5*
            • Veskoslav
              Nesmíš sdílet šášulo, pak je to nelegální.
            • Ne přes torrenty, šášulo.
            • Veskoslav
              Stahování filmů je u nás šášulo zcela legální.
            • jindra.veliky
              takze si na ty torrenty (predpokladam tracker.cztorrent) chodis jen koukat o cem si lidi pisou v diskuzich a nikdy si tam nic ilegalne nestahnes *4*
            • Veskoslav
              Cože? Ne, jenomm tam nepíšu takové nesmyslu a když u píši do diskuze, tak povětšinou,když je video udělané ve špatném formátu atd.
          • Především poslední řádek vyzněl tak,že když tvoji rodiče umějí anglicky tak automaticky všichni rodiče umí anglicky nebo by měli umět,jinak jsou to "negramoti" podle tebe *3*
      • Jazz
        Souhlas.
      • Inquisitor
        Proč vám pořád tak strašně vadí že někdo neumí anglicky? Tyhle arogantní reakce si můžete nechat. Neznamená že ty umíš dokonale anglicky už od mateřský školky, že to tak má každý.
        Negramot? Asi nevíš co to znamená když píšeš takový kraviny. Tyhle frajírky namyšlený mám nejradši.
        • Veskoslav
          V čem frajírek? Že Bob s tím neustále otravuje pořád dokola a všude? Že potřebuje angličtinu i na piškvorky. Promiň, jestli Tobě to přijde v pořádku, tak budiž. Mě to přijde hloupé neustále fňukat, že není čeština a neustále se ptát, kdy čeština bude.
          • Mně zase přijde hloupé a poslední dobou už dost trapné, jak se tu neustále do každého navážíš jen kvůli tomu, že někdo prostě má odlišný pohled na věc, nebo že někdo holt dělá věci jinak než ty. Už by ses měl nad sebou zamyslet. Nepamatuji si od tebe jediný příspěvek, který by se nesl v jiném než agresivním a negativním duchu (v případě, že reaguješ na něčí názor), ty, ve kterých se vychvaluješ až do nebe, nepočítám. *11*
    • jindra.veliky
      to me rozsekalo *1*
    • ja by som skor dal velkym to V ČEŠTINĚ
    • Trol.internetovy
      http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/325/426/1ec.jpg *12*
      • mozno by to mal niekto mal prelozit kedze BoB nevie anglicky (bez urazky a posmechu)
    • tak dohral sve prvni hry :DDD gratuluji, a co jako?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit