...

Diskuse pro Článek Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Hlavním bodem týdenního souhrnu nově přidaných materiálů na webu ABCgames je určitě druhá část návodu pro skvělé RPG Fallout: New Vegas (recenze). Je to rozsáhlá hra s řadou prvků, kterých si na první pohled nemusíte všimnout, v čemž by vám návod měl pomoci. Za zmínku stojí i čeština pro skvělou hororovou...
  • Ursus (anonym)
    2 se líbí, 1 se nelíbí
    Měl jsem za to, že existuje nepsaná dohoda nepodporovat a nešířit amatérské češtiny na hry, které u nás vychází oficiálně česky. Zajímavé, že s tímhle jsem se nikdy nesetkal v případě her vydávaných CD Projektem.
    Ta lokalizace Amnesie je plná chyb a bez diakritiky. Je opravdu smutné, že se tady propaguje takový patvar, ale web za celou dobu ani necekl o ukázkách překladu od TopCD, o soutěži s Amnesii pod hlavičkou TopCD, o tom, že hororová adventura roku u nás vychází v lokalizaci za mizerné 3 stovky.

3.1.2011

reagovat

• Rowe tiscali.cz
    0 se líbí, 0 se nelíbí
    když už jsme u těch češtin... nepovedlo se někomu dát češtinu do Steam verze Half-Life 2... popřípadě jestli na to někdo nemá nějaký návod? Díky *4*

2.1.2011

reagovat

• alo (anonym)
      0 se líbí, 0 se nelíbí
      to by me taky zajimalo.. ale prisel jsem na zajimavou vec, kdyz mam ve steamu nastavenej jako jazyk cestinu tak mi v zadne hre od valve (hl2, portal) nejedou titulky přitom v nastavení je zaple mam, kdyz ale prepnu jazyk na anglictinu tak titulky jedou bez problemu coz me docela stve pac me nabavi to pokazde prepinat

2.1.2011

reagovat

• FragmeNT (anonym)
        0 se líbí, 0 se nelíbí
        Ano toto sem taky resil pred nedavnem. Prolezl sem celej internet a postahoval vsechny cestiny co sem nasel, ale nefungovala ani jedna. Laboroval sem s tim snad mesic, zkousel sem soubory ruzne prejmenovavat apod., ale nic nezabralo, tak sem to vzdal. Celkem me to stve. Zatim jedina pry funkcni moznost je nainstalovat uplne puvodni HL2 a zakazat aktualizace, do toho se mi ale nechce, protoze po ubdatech je i vylepsena grafika.
        ALO: ano toho sem si take vsimnul, ale sere me, ze kdyz to prepnu tak mi steam zacne stahovat anglictinu do Mafie II (i kdyz uz byla stazena) a kdyz steam prepnu na CZ, tak to opet zacne stahovat cestinu do Mafie II. Hold v tom maji bordel. Pokud nekdo zna reseni jak cestinu naroubovat na nejaktualnejsi verzi HL2 a podeli se s nami budu jen rad..

2.1.2011

reagovat

• sreidlik (anonym)
      0 se líbí, 0 se nelíbí
      zvlastni me to slo normalne stahl sem cestinu a v instalačce sem najel do složky ve steamu do hry a adal sme instal a normalne mi to jde *2*

2.1.2011

reagovat

• FragmeNT (anonym)
        0 se líbí, 0 se nelíbí
        A mas nejnovejsi verzi HL2 pres Steam update? Me to kdysi taky slo normalne, ale nedavno sem si HL2 chtel dat znova od zacatku, protoze sem jeste nehral Episody a cestina nejede..

2.1.2011

reagovat

• Bubák (anonym)
      0 se líbí, 0 se nelíbí
      stejný problém, nedávno jsem si koupil Orange Box a čeština nejde, akorát v menu a nepomohlo ani nastavit anglický steam

2.1.2011

reagovat

• FragmeNT (anonym)
        0 se líbí, 0 se nelíbí
        Muj jedine polovicatej uspech (take instalace z orange boxu + update pres Steam) byl to same - cestina jen v menu. Ale POZOR menu neni v poradku - chybi tam nastaveni obtiznosti! Ale k cemu je mi cestina v menu (tak blbej zase nejsem abych se v EN nevyznal), no k nicemu, protoze kdyby bylo v EN a zbytek hry v CZ vubec by mi to nevadilo. Na jednom foru sem se docetl, ze doslo ke zmene struktury adresaru v Steamapps a proto cestina nejede (predsejen na ni nikdo nesahl tusim od r. 2005). Pry to nejak jde pres Source SDK, ale tomu nerozumim...

2.1.2011

reagovat

• D3sert tiscali.cz
      2 se líbí, 0 se nelíbí
      Tady jsem vam to uploadnul www.uloz.to/7215635/hl2-cestin ... , funguje to s poslednim patchem a muzete mit normalne nastaveny steam na cz ;) Staci adresar hl2_czech nakopirovat do D:\Games\Steam\steamapps\vas_ucet\half-life 2 ;)

2.1.2011

reagovat

• FragmeNT (anonym)
        0 se líbí, 0 se nelíbí
        PARADA FUNGUJE TOOOOO, dik moc. Kdes k tomu prisel? A na episody bys to taky dokazal poslat? Kazdopadne mas u me aspon virtualniho panaka..

2.1.2011

reagovat

• D3sert tiscali.cz
          0 se líbí, 0 se nelíbí
          Zkus prohledat web urcite navod na googlu najdes na ty epizody ;)

2.1.2011

reagovat

• FragmeNT (anonym)
            0 se líbí, 0 se nelíbí
            Tak po mensim laborovani s prejmenovanim nazvu souboru z english na czcech sem rozjel cestiny i do obou episod. Dnes je muj stastnej den... Zitra si konecne zaparim a dam si HL konecne celej i s EP 1 a 2....

2.1.2011

reagovat

• Rowe tiscali.cz
        0 se líbí, 0 se nelíbí
        taky funguje!!!! dík moc *3*

2.1.2011

reagovat

• CrazyBob tiscali.cz
    4 se líbí, 0 se nelíbí
    ABCgames je svělý server odvádí skvělou práci! *1*

2.1.2011

reagovat

• lesba (inkognito)
    0 se líbí, 0 se nelíbí
    další výhoda konzolí

(proti konzolím nic nemám, ale kvůli tomu, jak tu v poslední době omezenci spamujou, jaký nejsou konzole božský mašiny, jsem si prostě musel rýpnout)

*12* *12* *12*

2.1.2011

reagovat

• lesba (inkognito)
      0 se líbí, 0 se nelíbí
      měla to být reakce na melouna

2.1.2011

reagovat

• meloun (anonym)
        0 se líbí, 2 se nelíbí
        hele já tu nebrečím že pc je lepší než konzole. a jestli chceš hledat omezence tak se zamysli nad sebou a pak něco říkej, vůbec mě neznáš, nevíš co mě k mému názoru vedlo ale hned jsi mě prokoukl, že jsem omezenej. jistě.. Sám vlastním konzoli ani ne půl roku a do té doby jsem hrál jenom na pc a měl jsem přesně názory typu "zasraní konzolisti" ale pak už mě ten pc prostě omezel, zkusil jsem konzoli a hned mě to chytlo. Počítač za 30 000 jsem kvůli tomu nevyhodil.. jen na něm už tolik nehraju
        A ano taky jsem si musel rejpnout když tu vidím to hanění mojí inteligence

2.1.2011

reagovat

• DSemik tiscali.cz
      0 se líbí, 2 se nelíbí
      Proč výhoda? Kdyby byla možnost si nastavit zpět angličtinu, mnoha lidem by to určitě bylo příjemější.

2.1.2011

reagovat

• meloun (anonym)
    3 se líbí, 1 se nelíbí
    Docela mě mrzí, že není možnost stahovat lokalizace i na konzole. Mám Xbox 360 a 9 z 10 her není lokalizováno. Lokalizaci má jen velmi málo titulů a budeme-li mluvit pouze o profesionální lokalizaci (myslím že u nás dělá jenom Cdprojekt) tak jsou převážně směřovány na PC tituly. Rozhodně bych uvítal možnost stahování češtin na konzole, dokonce bych byl ochoten ztratit i malý peníz.

2.1.2011

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?
Opište kód z obrázku: Kód je nečitelný, ukaž jiný
Přihlášeným uživatelům se kód nezobrazuje.

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.