Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měl jsem za to, že existuje nepsaná dohoda nepodporovat a nešířit amatérské češtiny na hry, které u nás vychází oficiálně česky. Zajímavé, že s tímhle jsem se nikdy nesetkal v případě her vydávaných CD Projektem.
    Ta lokalizace Amnesie je plná chyb a bez diakritiky. Je opravdu smutné, že se tady propaguje takový patvar, ale web za celou dobu ani necekl o ukázkách překladu od TopCD, o soutěži s Amnesii pod hlavičkou TopCD, o tom, že hororová adventura roku u nás vychází v lokalizaci za mizerné 3 stovky.
  • Rowe
    když už jsme u těch češtin... nepovedlo se někomu dát češtinu do Steam verze Half-Life 2... popřípadě jestli na to někdo nemá nějaký návod? Díky *4*
    • Tady jsem vam to uploadnul http://www.uloz.to/7215635/hl2-cestina-rar , funguje to s poslednim patchem a muzete mit normalne nastaveny steam na cz ;) Staci adresar hl2_czech nakopirovat do D:\Games\Steam\steamapps\vas_ucet\half-life 2 ;)
      • Rowe
        taky funguje!!!! dík moc *3*
      • PARADA FUNGUJE TOOOOO, dik moc. Kdes k tomu prisel? A na episody bys to taky dokazal poslat? Kazdopadne mas u me aspon virtualniho panaka..
        • Zkus prohledat web urcite navod na googlu najdes na ty epizody ;)
          • Tak po mensim laborovani s prejmenovanim nazvu souboru z english na czcech sem rozjel cestiny i do obou episod. Dnes je muj stastnej den... Zitra si konecne zaparim a dam si HL konecne celej i s EP 1 a 2....
    • stejný problém, nedávno jsem si koupil Orange Box a čeština nejde, akorát v menu a nepomohlo ani nastavit anglický steam
      • Muj jedine polovicatej uspech (take instalace z orange boxu + update pres Steam) byl to same - cestina jen v menu. Ale POZOR menu neni v poradku - chybi tam nastaveni obtiznosti! Ale k cemu je mi cestina v menu (tak blbej zase nejsem abych se v EN nevyznal), no k nicemu, protoze kdyby bylo v EN a zbytek hry v CZ vubec by mi to nevadilo. Na jednom foru sem se docetl, ze doslo ke zmene struktury adresaru v Steamapps a proto cestina nejede (predsejen na ni nikdo nesahl tusim od r. 2005). Pry to nejak jde pres Source SDK, ale tomu nerozumim...
    • zvlastni me to slo normalne stahl sem cestinu a v instalačce sem najel do složky ve steamu do hry a adal sme instal a normalne mi to jde *2*
      • A mas nejnovejsi verzi HL2 pres Steam update? Me to kdysi taky slo normalne, ale nedavno sem si HL2 chtel dat znova od zacatku, protoze sem jeste nehral Episody a cestina nejede..
    • to by me taky zajimalo.. ale prisel jsem na zajimavou vec, kdyz mam ve steamu nastavenej jako jazyk cestinu tak mi v zadne hre od valve (hl2, portal) nejedou titulky přitom v nastavení je zaple mam, kdyz ale prepnu jazyk na anglictinu tak titulky jedou bez problemu coz me docela stve pac me nabavi to pokazde prepinat
      • Ano toto sem taky resil pred nedavnem. Prolezl sem celej internet a postahoval vsechny cestiny co sem nasel, ale nefungovala ani jedna. Laboroval sem s tim snad mesic, zkousel sem soubory ruzne prejmenovavat apod., ale nic nezabralo, tak sem to vzdal. Celkem me to stve. Zatim jedina pry funkcni moznost je nainstalovat uplne puvodni HL2 a zakazat aktualizace, do toho se mi ale nechce, protoze po ubdatech je i vylepsena grafika.
        ALO: ano toho sem si take vsimnul, ale sere me, ze kdyz to prepnu tak mi steam zacne stahovat anglictinu do Mafie II (i kdyz uz byla stazena) a kdyz steam prepnu na CZ, tak to opet zacne stahovat cestinu do Mafie II. Hold v tom maji bordel. Pokud nekdo zna reseni jak cestinu naroubovat na nejaktualnejsi verzi HL2 a podeli se s nami budu jen rad..
  • ABCgames je svělý server odvádí skvělou práci! *1*
  • další výhoda konzolí

    (proti konzolím nic nemám, ale kvůli tomu, jak tu v poslední době omezenci spamujou, jaký nejsou konzole božský mašiny, jsem si prostě musel rýpnout)

    *12* *12* *12*
    • DSemik
      Proč výhoda? Kdyby byla možnost si nastavit zpět angličtinu, mnoha lidem by to určitě bylo příjemější.
    • měla to být reakce na melouna
      • hele já tu nebrečím že pc je lepší než konzole. a jestli chceš hledat omezence tak se zamysli nad sebou a pak něco říkej, vůbec mě neznáš, nevíš co mě k mému názoru vedlo ale hned jsi mě prokoukl, že jsem omezenej. jistě.. Sám vlastním konzoli ani ne půl roku a do té doby jsem hrál jenom na pc a měl jsem přesně názory typu "zasraní konzolisti" ale pak už mě ten pc prostě omezel, zkusil jsem konzoli a hned mě to chytlo. Počítač za 30 000 jsem kvůli tomu nevyhodil.. jen na něm už tolik nehraju
        A ano taky jsem si musel rejpnout když tu vidím to hanění mojí inteligence
  • Docela mě mrzí, že není možnost stahovat lokalizace i na konzole. Mám Xbox 360 a 9 z 10 her není lokalizováno. Lokalizaci má jen velmi málo titulů a budeme-li mluvit pouze o profesionální lokalizaci (myslím že u nás dělá jenom Cdprojekt) tak jsou převážně směřovány na PC tituly. Rozhodně bych uvítal možnost stahování češtin na konzole, dokonce bych byl ochoten ztratit i malý peníz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit