Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyz po mne zacala chtit redukci, tak sla z domu, v tomhle zlaty usb

    nemam rad piny
    • to bylo k IBM M (jinak to byl takovej tank, ta by spis rozbila podlahu nez naopak)
  • To nechapu. Tady jsou jedinci co nekdy oddelali klavesnici? Ja mel jak stare, tak moderni a vsechny jsem menil jen kvuli designu, pripadne hluku. Sice nejsem psavec, ale myslim, ze docela obstojny hrac her vseho druhu. Tu posledni mam minimalne 6 let. Co s tim lidi delate?
    • Mne jednou ta co jsem tehda dostal jeste ke kompu proste "zahorela" ... prestala fungovat uprostred rozhovoru na ICQ a dopsat ze jsem dopsal jsem musel pres virtualni na plose. Kamos se tehdy kralovsky bavil... ja ne.
      Neodesla mechanicky ale elektronicky... mechanicky mi jednu oddelala segra kdyz do ni zvrhla colu.
      Ale jinak souhlas. svoji posledni Logitech G15 mam bratru od vanoc 2005 nebo 2006 (ted uz fakt nevim).
      • Jack1947
        Já myslel že začli vycházet až tak 2007 *7* Mám ještě tu s tím vyklápěcím displejem.
        • Ze by az 07? No mozne to je. Ale spis bych veril tem vanocum 2006 :)
          Jinak jo, je to ta s vyklapecim poctivim starym monochromatickym pixelovatym LCD. :D
          • Jack1947
            Právě potom vyšla ta jediná "lepší" verze s věsdtaveným lcd a ta se mi moc nelíbila (ale asi bych doní šel jenže smůla už si ji nekoupím)

            Já myslím že ona se teprve oznámila protože jsem ji měl v době vydání i myš :D Tak to je zvláštní... ona dle weikipedie fakt vyšla 2005 ale já ji měl později hmm... tak to sry ale nechápu *7*
    • Jack1947
      Tak si neměl bezdrát do kterého si omylem nalil štávu a bylo vymalováno navíc po letech se klávesnice mění..
  • Jedine IBM Model M sa da oznacit za klavesnicu, ostatne je odpad co nevydrzi ani 20 rokov, k tomu klasicku logitech mx518 alebo este trackpad starom thinkpade, ostatne su detske hracky.
  • nightborne
    A já používám Razer Deathstalker, protože svítila zeleně, což se mi hodí k myši a kartě. Teď si připadám, že jsem vybíral poněkud povrchě *1* .
  • mam RGB corsair gaming s cherry silent MX tlacitky...uplnej luxus
    • restore
      Ja som zvolil Red, ale inak ten design klavesnice je proste super
    • cenzorovadcera
      mě se na tom i dobře píše když člověk odentruje větu za zvuku rány z děla, dodá to textu takovou váhu :)
  • chicony ku-2971, uz ji mam asi 15 let, jako nova, neznicitelna

    a kdyby prisla 3. svetova valka a (nebo) dosly zasoby jidla, tak jen vysypu drobky a prekoname spolu i to *1*
    • stala asi 120 korun a co jsem vsechno do ni nechtene nalil ani nebudu vypisovat

      vzhledem k vyparovani kapalin je to z hlediska preziti apokalypsy bohuzel nepodstatna informace
      • Já mám Razer Lycosa a oněhdá mě do ní na lance kámoš nalil pivo a jelikož se začaly lepit klávesy tak jsem ji musel vyčistit a všechny zásoby tak vzaly za své.
        Takže bych od tebe rád koupil zásoby co máš pod klávesama WSAD.
  • Měl sem pár dní a vrátil to. Na mou genius klávesnici po matce to proste nemá.
  • zaty
    Již 12 let jsem věrný MS Comfort Curve Keyboard 2000 (né tu zmršenou novou verzi). Podařilo se mi v OEM balení koupit do zásoby 10 kusů po 200 Kč za kus a zatím umřela jen jedna, takže to mám asi na doživotí :)
    • Uzasna klavesnica, cca od 2004 roku som znicil len dve a posledny kus mam na stole :(
      Bojim sa toho ked odide, co potom... :D
      • pak napíšeš Zatymu
        • Citiv kostiach ze za 200 Kč ju nepreda *5*
  • Borci hrají na upraveném psacím stroji. To je mechanika.
  • Cherry MX nejsou špatné, ale proti Romer-G jsou to jen pouťové náhražky :D Škoda že se o nich nikdo nezmínil. Takové články jsou pak o ničem. *11*
    • risa2000
      V čem přesně je výhoda Romer-G oproti Cherry MX? Jediné, co jsem na webu našel je výhoda při hraní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit