Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BFME mam celou sbírku originalek. :) Bezva hra ale pod W7 neběží. Nebo nevím jak to rozject.
    Kdyby jste věděli jak na to prosím o radu j.dubsky27@gmail.com
  • plescher
    Vypadá to dobře ale štve mě že to mluví!!!!!
  • Ale ne chudák Balrog ve filmu vypadal skvěle a tady vypadá jak b l b ý robůtek *10*
    • Tikov
      nebude to tím, že je to LEGO hra? Postavičky jsou tam vždy z kostiček ;)
      • Ale nemusí vypadat jako robot
  • nevyjde on letos filmový Hobit? Že se s těma kravinama na téma LOTR roztrhl poslední dobou pytel, poslední dobrá hra na téma bylo Battle for ME a to už je nějaký ten pátek... :(
    • Mohla by klidně vyjít hra Hobit na způsob BFME - hra by se mohla (respektive měla!) držet knihy, takže by to nebyla klasická strategie, spíše takové Men of War *3* No ale nemám strach - on se vždy někdo najde *3*
    • S tím BFME souhlasím. I dvojka s datadiskem byla dobrá hra. *3*
      • Jo až na ten datadisk tam se mě libíli jen ty nové jednotky .. ta strana už byla mimo děj .. :) bral bych zase takovoudle hru! :)
        • Mě v tom datadisku bavila celkem kampaň *4*
          • Jo ta nebyla špatná člověk se dozvěděl něco nového :) ikdyž se bojím že kdyb tudle hru začli zase dělat tak by ji po...
            • Nj to riziko by bylo velké, ale třeba by jim to zase vyšlo. Rozhodně lepší než ty rádoby super akční rpg na motivy Pána Prstenů :)
    • Hairy_Ass
      Jo, v zimě.
  • kubi-wan
    Já věděl, že to vyjde!
  • oni mluvi!
  • Pete.palis
    Yep!*14*
  • Star Wars jsem tehdá zpirátil, Indyho a Batmana už koupil a bavil se vždy a pak jsem koupil Pottera. Z těch bugů jsem nemohl. A na každém pc na kteérm jsem hrál se objevili jiné, to je obdivuhodný výkon. Na to jsem skutečně neměl. Takže já už si v souvislosti s možnou koupí nějaký LEGO hry v první řadě zadávám do google LEGO -název hry- list of glitches
  • Všecko bude z LEGa, všecko!

    Hrál jsem asi jenom dva různý díly a byla to sranda, ale asi se to už zají...
    • Neboj - hrál jsem postupně vše: kolekce her Lego Star Wars, Lego Indiana Jones, Lego Batman, Lego Piráti z Karibiku a Lego Harry Potter a u všech jsem se náramně bavil a můžu s klidným srdcem říci, že jsem se z toho nepřejedl, ba naopak *3*
    • Jojo, bude LEGO: mass effect a pak avengers..
    • Jo jo, copy paste...
    • BoB.2
      je to tak musí vyrukovat z něčím opravdu novým
  • Paráda, na tohle se těším!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit