Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jak psal nekdo pode mnou, my co mame neco nahrano v SC4 uz tusime ktera bije. Cekal jsem mechanismy SC4 v libivem 3D kabatku, ale tohle vypada proste, nevim jak to rict, strasne detinsky, jako pro fanousky SIMS. Je to proste strasne zjednoduseny a osekany. Simcity vzdycky znamenalo SIMulace mesta a tohle k tomu ma dost daleko, hlavne ze tam maji integrovany socialni prvky, ze?

    Cekal jsem, ze to bude vypadat nejak takhle
    http://thecoolgadgets.com/wp-content/uploads/2012/03/Maxis-SimCity-5.jpg
    nebo takhle
    http://simcitizens.com/wp-content/uploads/2012/05/simcity-concept-660x368.jpg

    Vim, ze to neni finalni podoba, ale do vydani zbyvaji 3 mesice a nejake vetsi zmeny uz nebudou, spis ted ladi hratelnost. Tohle spis vypada jak lepsi hra na Wii. Jak jsem byl ze zacatku nadseny, tak jak vic a vic lezou ven dalsi infa a videa uz tehle hre prestavam verit. Nastupce predchozich SC to proste neni, volnost je pryc, simulace taky a diky Originu mozna nebudou ani mody.
    • exmaxx
      Souhlas!
    • Mody jsou potvrzeny. Jen ne hned při launchi.
  • Nevyjde v češtině ... fňuk :(. základní cena 1200kč.... fňuk fňuk. Pouze na PC.... super konečně žádný port :).
    • Erien
      CZ verze bude už to EA dávno oznámila.
  • a)Ze elektrika sa trasportuje cez cesty, je total odveci, ja chcem vybudovat svoju sialenu elektro siet...
    b)origin bueee
  • Origin co :/ až jsem se osypal
  • ty počty těch obyvatel a požadavky bych teď vůbec neřešil.. je to prostě jen na ukázku jak to funguje :)

    jinak vypadá to zatím moc dobře, těším se..
  • Keyz
    Je vidět,že to hodně zjednodušili.Lze postavit hodně věcí ihned a není již třeba se starat zda se to vyplatí anebo ne.

    1000 obyvatel a město má kasíno,hotely,mrakodrapy a může být jadernou elektrárnu (dle videa vyžaduje kolem 572 obyvatel)

    To škoda.Sice si každý lehce postaví co chce i když to nemá smysl,ale kde je pak to radost když jsem splnil požadavek na nějakou budovu anebo jsem začal dobře vydělávat.Hlavně ve 4 vypadalo město jako město.Hodně lidí a postupně se vyvíjelo.
    Tady 1000 lidi město jak pro několik miliónů lidí.

    Vlastně nemá smysl na to moc koukat.Prostě to tam nějak naházím a bude to fungovat a když ne tak to lehce předělám.Na co myslel a plánovat rozvoj když to jde lehce.
    • Ja si myslim ze jako ukazku toho co se tam vse da delat, jak je to propojeny atd, to video splnuje na jednicku.

      Jinak kde berete vsichni tu jistotu ze tech 1000 obyvatel neznamena 1000k obyvatel (tedy milion)? Vim ze rozlohou to mesto nevypadalo moc velke, ale zase bych hned nehazel flintu do zita. Osobne taky doufam ze to nebude hra pro deticky, ale ze u toho clovek bude muset taky dost premyslet.
    • nějak jsem nepobral proč je ta mapa rozdělená na 5x a mezi tím nic neni a do těch kolonek se toho teda moc nevejde, doufam, že je to jen nějaká malá mapa na výběr
    • To jsou ale skutecni lide, neni to jen cislo neco to skutecne znamena. Ale tobe by proste stacilo kdyby za to napsali "k" a vse je najednou ok a velmi realne, ze?
    • Stillson
      Já bych bral v potaz to,že je to pořád beta... A stejně jako u akčních her (teda podle mě) Nebude ve videu ukazovat " Jo tohle nemůžu postavit,protože nemám tohle.Tak udělám tohle? Ne to taky vlastně nemůžu protože nemám ještě tohle sakra tak co postavim. No třeba udělám další domy pro lidi." To by bylo opravdu ukázkové video.
      Já osobně fakt nevím jak hra bude vypadat v celkové fázy. Ano jediné co je dost zjednodušené je vedení elektřiny,plynu atd. Ale zase dává to logiku páč většina věcí stejně vede pod silnicemi.Takže o práci míň.
      Je přeci zábavnější se podívat a ukázat na videu co všechno a jaké novinky jsou ve hře. Než koukat na to,jak tohle a támhleto nejde postavit protože nesplňujete požadavky.
      Pokud to máš z dúvěryhodného zdroje,že to všechno bude tak zjednodušené,tak se omlouvám. Ale pokud ne hned bych to nezatracoval :-)
      • Keyz
        Vedení elektřiny bych chápal,ale zarazilo mně tak málo lidí a tolik budov,jaderné elektrárna má požadavek 500 lidí...
        Je možné,že pro tohle video to upravily aby to mohl postavit jak píšeš.To by dávalo smysl.
        Tedy uvidíme.
        • Toho co popisuješ se obávám již od prvních videí. Ale je to EA tak se není čemu divit.
      • No kdo má v sc4 nahráno tisíce hodin, tak už tuší která bije. Rozhodně ale ještě nezatracuju :)
  • Ach jo.. ve městě mrakodrapy- 10000 obyvatel, města nejsou přímo napojená u sebe, infrastruktura nevypadá ani zdánlivě realisticky, doprava se možná ani řešit nebude, hasiči můžu mít v sousedním městě které se bude specializovat na něco úplně jiného než jiné město.. Doufám, že budou i nějaké realističtější regiony než byl tento, abych mohl postavit jedno veliké město úplně sám a nebyl o nic ošizen. Můj sen:::Vyšperkované Sim City 4 Deluxe::: se asi konat nebude. Ono vůbec SC4 bylo propracovanější než se na první pohled mohlo zdát...
    • Keyz
      To je 1000 lidí!To je ještě horší.
      • Vidlec
        1000 lidí má moje vesnice a nemáme ani zapráskanou tělocvičnu.
        • Keyz
          Americké vesnice jsou asi lepší *15*
          • 1000 lidí to je v americe už město :)
  • nighters
    Na tu se fakt těším, po transport tycoon možná další skvěla budovatelská strategie.
  • mno video bych i shlédnul, ale nějak nemůžu najít ty titulky resp. čudlík kterym je zapnu...
    • Keyz
      Jde to když se na to díváš přímo na youtube.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit