Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Kdo si ve videu všimnul v kovárně zarostlého Gabea Newella, co třikrát bouchne kladivem do rozpracovaného páčidla a řekne: "tyhle věci potřebují čas"?
    • Amylee.Anderson
      Narážka na HL3 :3 (nekažte mi iluze)
    • smejki
      všichni, kdo nemají perception na nule
  • No napad dobry, ale zatim mame neprokonatelny M&B...
  • Die by the Sword .. hur hur
    • zdeeneek
      Skvela hra. Pamatuju si, ze se tam dalo nepriteli useknout ruku, nohu nebo dokonce i hlavu.
  • konečně! *5*
  • KONEČNĚ!!! Konečně někoho napadlo do hry vnést potěšení z boje. Už žádné tři typy seků, se kterými šermíř projde celou hru, např. Skyrim *1*
  • Těšim se na to uvidím jak se popere s německou školou :)
    Byl bych radši kdyby tam dal italskou nebo francouzkou (kord,fleret) v tom vidim zajímavější zpracovaní...ale každopádně těšim se na to, jak se s tím ten borec pohraje :)
  • Hairy_Ass
    Video parádní. Vypadá to na nadšence, a to je vždycky dobře. Konečně snad někdo zpracuje souboje pořádně. *3*
  • Odulin
    Hezký, jsem zvědavej, co z toho vytřískaj. Ale lehkej úsměv na tváři si nemůžu odpustit. *1*
  • Jako bývalí šermíř, které něco málo zažil, musím říci, že jsem přímo blahem nadšení a těším se, jak to vše dopadne! Rád bych si zahrál hru ve které bych konečně mohl bojovat, jako tomu bylo ve skutečnosti. Jestli se bojový systém povede, aby byl věrný svým předlohám a také po stránce ovládání, byl alespoň dobře ovládatelný, tak tu máme velice zajímavou hru a zbytek toho "masa" se dodělá později. Hráče určitě chytne perfektní bojový sytém a poté záleží na fantazie vývojářů, jestli udělají otevřený svět, či areny v podobě dobývání hradů, atd. Jestli udělají města, ve kterých se bude moci nakupovat nová výzbroj, ale hlavně se musí povést opravdový bojový systém ! Který chytne hráče a nepustí. Podle mě hry se neprodává jen nejlepší grafika, nejúžasnější příběh, ale i zábava ! A já pevně doufám, že se tato hra povede. Moc s těším na šermířské bitky :)

    Váš Werdes, alias Werde
    • DarthSmurf
      doufám že bude hodně modů
  • PreidaQ
    Tý jo, ten člověk by si mohl jenom nasadit špičatý černý klobouk a jako by z oka vypadl Terrymu Pratchettovi.

    Jinak - jak to bývá: nápad ohromný, využitelnost velice nejistá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit