Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím, jen sem se chtěl zeptat hra už vyšla před měsícem ale funrt nemám na battle.netu si stáhnout started edition diabla 3 a bych si to mohl vyzkoušet. Bude vůbec možné si to zahrát bez Guest Passu ? Diky za odpověd
  • Ona ta blbost někoho zajímá? *13*
    • A on ten tvůj nesmyslný komentář někoho zajímá? *1*
    • Ty ses vocas vzdyt je to nejlepsi hra tisicileti a to jsem ji jeste nehral.
  • ta možnost hrát v parte je vlastně fail, když jsem hrál betu tak jsem nemusel vubec nic delat a vsechno udelali spoluhrači, max. ve dvou lidech bych to hrál. když je vas vic tak jste vlasten zbyteční *9*
    • to si hral na normal ale na vyssich obtiznostech asi bude parta potrebna *3*
      • Slibovali ze ne, ze to pujde solovat.
    • jednak predpokladam, ze kdyz je vas vic, tak jsou silnejsi nepratele a tim padem lepsi drop a druhak, soudit potrebu hrat v parte podle prvnich 10lvlu na normal...to se i d2 na players 8 hralo bez problemu single
  • ted me napada v kolik to spustej? bude to o pulnoci naseho casu nebo casu jineho?
    • O půlnoci našeho času...
  • Amylee.Anderson
    Už zítra? Žiš tady bude mrtvo :D
    • autobusar
      Neni ti to jedno? Ty budes aj tak v kuchyni.
      • Shaker
        :D ted si me fakt rozsekal :D
    • ani ne, ostanou alespon inetligentni lidi, konečne to bud emít nejakou uroven.
      • kostejnesmrtelny
        Tak to abys honem radši běžel. Mezi inteligentníma lidma ty fakt nemáš co dělat.
    • Shaker
      prd mrtvo, zejtra tu bude hate na Blizz, ze to nejede a ze podcenili napor :)
      • SnakePlisken
        Já bych to až tak černě neviděl. Blizz už má s tímto zkušenosti. ;)
        • Shaker
          clovek by si po tech letech rek, ze uz s tim musi pocitat kazdej a stejne to vzdycky pri launchi pada jak prezraly ovoce... snad jedine bioware s TOR to docela dobre vychytal, tam sem zazil jen prvni dva dny frontu a pak ok, ale jak hra dopadla vime vsichni...
          • ano.. ale to pouze z důvodu, že spustili hru s limitem na server, aby hráče rozmístili po serverech, limity se po rozmístění uvolnily. ALE! poté byla hra asi na týden či dva nesehnatelná ve shopech.. takže do hry v této fázi nemohli přijít ani noví hráči... a že znám pár lidí co o Vánocích chtěli hrát TOR, ale sušili hubu skoro až do druhého týdne v lednu, protože si hru nemohli koupit, dokonce! ani předraženou digitálku na Originu.. takže asi tak k tomuto vyczuraném řešení *1*
        • jindra.veliky
          a vzdycky je to stejny *10*
          • SnakePlisken
            Nikdy jsem při startu jejich nové hry nezaznamenal výrazné problémy. Ty ano? Start WoWka či datadisků... no problem. Start SC2? No problem. Takže nevěřím, že bude i výrazný problém při startu Diabla. No i když... těch pár miliónů lidí snažící se najednou lognout, to by už mohlo zahýbat jejich servery. :D
            • Jak uz jsem psal, na US hralo 2M lidi a byl nedostatek instanci pro hrani. Zalozit hru neslo, pripojit k nekomu se slo.
              WoW padalo hodne, SC2 nejspis nepotrebuje po servru tolik veci.
            • Shaker
              treba start wowka byl prej prvni mesic pekna bolest v zadku...
      • Tez si myslim, to je typicky problem onlineovek a D3 je bohuzel singleplayer onlineovka. Navic pro ne je podstatny US trh, tam se zameri aby vsechno fungovalo. Nejaka vychodni evropa jim muze byt ukradena.
    • už za 8hodin a pár minut :)
  • Uaahioeeuuuoooorggghhh chrrrrr jeste par hodin nez mi jebne.
    • autobusar
      Skor este par hodin a bude ti jbat este viac ako ked si sa narodil
  • Musim uvadet svy jmeno a ostatni udaje kdyz chci diablo hrat? Dvojka nic takoveho nepotrebovala a ted v bete to chtelo nejaky ucet na battle serveru a tyhle udaje pozadovali... nebo to jde normalne jako vzdy - nainstaluje se cd a registrace jen pokud nekdo chce? dik (proti overovani pres net nic nemam, ale psat svy jmeno mi prijde extremne prehnany)
    • Hairy_Ass
      Tak teoreticky si tam můžeš svoje jméno vymyslet jaký chceš, ne?
      • Shaker
        neni dobrej napad, viz o par radku vys...
    • Chce to to same co beta, nijak se to neliší.
    • no bn ucet si muzes zalozit pod jakym jmenem chces
      • Shaker
        buh s tebou, az ti ho nekdo hackne a vsechny tvoje blizz hry budou jeho a ty budes mit nejak dokazat, ze sou tvoje :)
        • SnakePlisken
          Doporučuji uvádět své pravé jméno právě kvůli tomuto případu. Avšak pokud má daný člověk Authenticator, tak je šance na zcizení účtu mizivá a může si tak dovolit uvést i nepravé jméno.
          • kostejnesmrtelny
            Jop, authenticator to řeší. Na android marketu zadarmo ke stažení, pro Symbian myslím asi za necelý euro nebo co...
        • no ale jak to teda resit, prece kvuli tomu, ze si chci par hodin zahrat nebudu davat veskere svoje udaje, to chtelo myslim i adresu? Zadny jiny hry se na jmeno nekupuji ne? To nikomu nevadi?
          • posila
            No, nejspis si budes muset par hodin zahrat neco jineho.
          • Shaker
            mam BN ucet a dal sem tam vsechno podle toho jak to je ve skutecnosti... nechci se s nima pak dohadovat, jestli sem to SC2 vazne koupil nebo ne, i kdyz mam krabicovku a v ni klic a ja nevim co jeste... Blizz asi pred rokem nebo dvema zacal pouzivat real ID system, coz v zasade znamena: "Chces spamovat forum, nadavat GM atd atd? Klidne muzes, ale Blizz bude vedet, kdo ses." Na jednu stranu chytry, na druhou stranu se to nekomu nemusi libit, ale stejne jako u EA a her na steamu mas na vyber... nemusis to hrat. Vtipny ale je, ze Blizz/EA/Activision atd atd vi, ze to stejne nakonec udelas, protoze hru si chces zahrat.
            • SnakePlisken
              @Ringwraith: Když dávají na net lidi všechny věci o sobě a svých blízkých a nezabezpečí si je (viz Facebook), tak se nemůžeš divit, že si to najde každý ňouma. Pokud nechceš, ať si o tobě někdo zjistí něco na internetu, tak tam ty informace nedávej. Tím si myslím, že jsme se vyjádřil dostatečně k onomu "děsivému" případu.
            • Ringwraith
              Pamatuju si, že když to poprvé představili, tak kolem toho byl shitstorm.

              Jako velmi pádný argument proti tomu jsem viděl, jak někdo vybral náhodné jméno z credits WoWu a pomocí jména vygooglil adresu, kam chodí jeho děti do školy atd. Bylo to až děsivé.

              Pak už jsem to ale nějak nesledoval... takže ten Real ID systém je implementovaný?
          • kdyz mas solidni heslo a nepujcujes loginy kamaradum, tak ti to nikdo nenaboura
            • Shaker
              Jenomze auto mas taky pojisteny a nebo s nim jezdis nacerno, neplatis povinny ruceni a v technicaku mas jako vlastnika vozidla jmeno neexistujicicho cloveka? Podivej, ani jedna z tech veci, co si tu napsal me nepresvedcila o opaku toho, co sem rikal ja a tim to ukoncuju a na zaver jen dodam, ze nahoda je blbec, tak proc ji pokouset...
            • shaker a ted si predstav, ze si dneska sednes do auta a nekam pojedes, pritom mas mnohem vetsi sanci ze se v tom aute zabijes, nez ze ti hacknou tvuj blizz account ;]
            • Shaker
              sk: a ted si predstav, ze jednomu z tech 99% procent lidi radis, at si tam klidne da jiny jmeno...
            • paranoia...sounds familiar ? Lidi si za hacknute ucty muzou v 99% sami a to prevazne diky dementnim heslum, svym radoby kamaradum, e-mailum, kde je napsano klikni na me a tve postave ve hre pribude 10000000 goldu a podobnemu chovani.
            • Shaker
              keylogger... sounds familiar? dnesni vody internetu sou jako 100 let stara zumpa, nikdy nevis, kdy se ti povede neco otevrit a spadnout do s*acek.
  • Jinak hru jsem si predobjednal tady na proklamovane alze, hned jak se u nich objevila predobjednavka cirka 2 mesice zpatky a pred par dny jsem zjistil, ze ma predobjednavka byla zrusena z dvodu nedostupnosti zbozi coz je opravdu divne kdyz to predobjednavam 2 mesice pred vydanim hry, nechapu tuhle spolecnost a to neni poprve co me dost zklamali.
    • Odulin
      Jj kolega z práce to zjistil před chvílí a je z toho nějakej nervózní.:)
    • Problém je, že před dvěma měsíci byla tahle předobjednávka nastavena na cenu asi o 200kč nižší. Vzhledem k tomu, že se cena rámcově zvýšila, museli upravit i samotné předobjednávky (předobjednal jsi si vlastně "jiný produkt"). Pokud byla tvoje předobjednávka zrušena, určitě ti přišel email a možná taky sms (v mém případě to tak bylo). Rozhodně je to více fér, než kdybys objednal produkt za 1000kč a přišel ti o 25% dražší ;) Předojednávky staré přibližně měsíc (se současnou cenou) už zrušeny nebyly.
      • Tak to je hodne nefer jednani. Nesetkal jsem se u zadneho obchodu s tim, ze pokud jsem si predobjednal zbozi u ktereho se pak zvedla cena, ze by mi na zaklade tehle skutecnosti objednavku zrusili. Ze by po me chteli vic penez nez na objednavce ani nemluvim. A co jsem koukal na netu, tak zvyseni cen u D3 postihlo snad vsechny dodavatele, ale vsude bylo uvedeno, ze zakaznik plati tolik, kolik hra mela stat v dobe kdy ji predobjednaval.
        • Protoze nas milej Activision/Blizzard jedinemu EMEA oficialnimu distributorovi poslal
          1. O 8eur na kuse drazsi zasilku nez bylo slibeno.
          2. Tretinove mnozstvi nez bylo slibeno.
          Reakce na protesty je typicky Activionovska (EA je ale uplne stejna) - vicemene ve stylu drzte hubu a krok nebo tu distribuci dame priste nekomu jinemu.

          Vysledkem je ze regionalnich krabicovek je "mirny nedostatek" a jsou lehce drazsi. Nam dorazilo u objednanych 60ks pro predobednavky v patek 22ks a zitra dojde (mozna) dalsich 10ks.

          Mluvim o klasicke edici. Collector je na tom jeste mnohem hure.
        • U alzy se není čemu divit. Když pominu špatné zkušenosti s reklamacemi a spol z doslechu, tak už jejich praktikami typu lákání na obří červené ceny bez DPH a reklamami, které mě dokážou svou otravností do ruda vytočit mi sami vzkazují, že bych měl jít o eshop dále.
    • ja mam u czc, tak uvidime
  • uz jen 9 hodin :-)
  • takže dnes naposled opáčko diabla 2 a zítra po práci hezky nakupovat :D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit