Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Už jsem chtěl jásat, ale Mordheim od stejnojmenných tvůrců mě vůbec nezaujal. Chtěl jsem normální izometrické bojiště. Conquest mod tady zní více než dobře, ale bude to ve stejném stylu a to se mi fakt nelíbí. Pro mě další nevyužité téma.

    Na to, kolik těch WH her vzniká, tak jen opravdová hrstka za něco stojí. Momentálně mám nejvíce v oblibě BFG a zajímá mě jak dopadne Inquisitor. Jsem zvědav, kdy se toho chytne opravdu velké studio.
  • Nevím jak u ostatních lidí, ale osobně si myslím to, že trh je již docela dost přesycený s WarHammer hrama. Navíc kvalita těchto her je docela slabá viz. nový WH40k 3. Občas mi příjde, že tvůrci se vůbec nezajímají o to, co chtějí hráči.
    • XorxoxTalarius
      Jenze kdyz jich vyjde deset a z toho jsou dobre dve, tri hry, navic kazda hra je jiny zanr, tak mas porad dost velkou diru na trhu
  • To už tady bylo ne? Jenom to bylo z fantasy Warhammeru.
  • Necromunda: Underhive Wars - potreboval bych 40 000 let, abych si tento nazev zapamatoval.
    • Pomocná asociace: Nekrokunda
      Teď už na to nezapomeneš *5*
    • TheGGG
      tak to budeš mít problémy i na ZŠ
      • Na rozdil od tebe ja uz mam ZS za sebou.
        • ale pomocnou.
        • TheGGG
          tak určitě, *1* leda tak první stupeň
    • Necromunda je jméno planety, underhive je takový drsnější slum (představ si město ve tvaru pyramidy, kde žije miliarda lidí, nahoře žijí ti nejbohatší, čím nižší patro, tím horší a tohle je to úplně nejspodnější ;) a Wars víš co je *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit