Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NEVÍM JAK VY ALE PRO MĚ OSOBNĚ NEJVÍC VYHOVOVAL NFS HOT PURSIT 2010.Ty neměly chybu.u NFSMW2 KDYŽ ČLOVĚK CHTĚL TROCHU SI ZAJEZDIT TAK SI MUSEL DOKOUPIT TĚCH X NĚKOLIK DLC ABY TO MĚLO ŠTÁVU A OD TÉ DOBY UŽ NFS STÁLY ZA PRD.NEJHORŠÍ BYLY RIVALSKY a NFS 2015,protože tam nic jiného než že se jezdilo pořád v noci a musely se dělat nesmyslné úkoly hlavně samé driftování akdyž to člověk neodjel tak se nikam nedostal.nehledě na to ,že některé (spíše hodně)věcí nefungovalo jak by mělo.
  • Jen bych rád věděl jestli bude fungovat klasický volant nebo zas jen GAMEPAD JAKO U NFS RIVALS.
  • Jak jsem predpokladal, dalsi reskin tunungu a debilniho hip hopu a blbecku s cepicemi ze by mohli navigovat letadlo na pristani. Dekuji, nechci. Neni nad NFS II: Special Edition, NFS 3: Hot Pursuit, NFS: Road Challange (High Stakes), ale predevsim na NFS: Porsche, NFS: Hot Pursuit 2. Od roku 1996 - 2002 byla serie na vrcholu. Paradni trate, auta, arkadove zavody, zadne nesmysly ve stylu mestskych zavodu a tuningu pro decka. Od prvniho Undergroundu se jedna az na serii Shift o traparny pro kidy.
  • Nejlepší stejně bylo NFS 2, splitscreen a cheat na autobusy. Jezdili jsme a hráli si na autobusáky s kámošem takhle hodiny. *1* *1*
  • TheGGG
    FaF není FaF bez Vina, Rocka a dalších borců...
  • Posledni NFS co sem hral byl druhy dil a to uz je nejakej patek. ;)
  • Nevhodné pro děti od tří let
  • CRYPT
    Pro mne srdcovky NFS3: Hot Pursuit - to bylo fenomenalni, na tu dobu krasna grafika, nadherne lokace, i v zime!! Super soundtrack. Potom NFS 2: Hot Pursuit z roku 2009 tusim, to bylo vizualne fakt nadherny a ta priroda, byla radost si uzivat jizdu sportakem v prirode. A potom NFS: Most Wanted (2005, takze ten starsi), ten pribeh, cinematics, moznost so hodne potunit karu bylo super. No a od MW to slo strme dolu...
    • Možnost hodně potunit káru bylo i v posledním NFS a tuning japonských starých aut, starých BMW byla jedna radost, nějak na to lidi zapomínají a přitom v Most Wanted (prvnim) taky už nebylo tolik možností jako v Underground 2, takže tuning z 2015 je podle mého názoru srovnatelný s Most Wanted ale je ho míň jak v Underground 2. Teď to nemyslím na tebe, ale spousta lidí hází hate na NFS 2015 a přitom viděli akorát tak gameplay, protože hra je na ně moc drahá nebo je to Origin a nadávají jak chtějí časy MW, Underground...a přitom tohle tam je : noční město, starý auta, spousta možností tuningu (až na nový supersporty), arkáda jak sviň jako u MW, Carbon a Underground a stejně si spousta lidí stěžuje, že to prostě NFS neni :D, takže to trochu nechápu. Souhlasim že po MW šla série dolu ale NFS 2015 se vrátilo do dob Underground 1,2, Carbon a prvního Most Wanted, je tam téměř všechno co bylo v těch starých kromě denního světla MW.
      • Já poslední NFS hrál a nesouhlasím. Málo aut, málo tuningu, otravné a zbytečné cutscény.
        I ten jízdní model je nějak divnej (i na NFS poměry).
      • Posledni dil jsem zkusil pres Game Time na Originu a odinstaloval jej po deseti minutach. Mestske zavody s detskou a cikanskou hudbou v zadech nejsou pro me.
    • Ristoro
      Jestli myslíš NFS Hot Pursuit 2, tak ten vyšel 2002 :). A byla to výborná hra.
      • CRYPT
        Mas recht, ty jo, tak dokonce z roku 2002
    • nekromant33
      nevyšel druhej Hot Pursuit před Most Wanted? Ten z 2010* je třetí
  • Mám z toho docela smíšený pocit. Působí to na mě moc jako The Crew.
  • Jack1947
    Vtipné je že kdyby se to jmenovalo Payback tak by se ozval někdo kdo již ten název použil.Takže bohužel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit