Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V tý rekapitulaci jedničky chybí nejdůležitější postava - starý cihlář.
  • Kr.Pa
    ve W1 byla spousta narážek na děj z knih, některé věci dávali ve hře smysl jen tomu, kdo znal knížky
    viz rozhovor v hospodě o dívce, jen ž byla čarodějka i zaklínač ;)
    to se mi velice líbilo
    • deridon
      a to mě donutilo přečíst si knihy.. pak jsem si chrochtal blahem, že už tomu všemu rozumim a dáva to smysl.. prostě je to super serie, jak knižní, tak herní :) (pokud člověku nevadí béčkovitost a má rád hry a knihy, tak i ten serial se mu bude líbit :D)
    • V W2 toho bolo rovnako dost viz vsetky referencie na Yennefer, v oboch hrach je toho viac nez dost.
    • jj Ciri *4*
  • oc tu bezi ? mam pocit ze cely W2 byl od zacatku chystan jak pro pc tak pro konzole...a to ho skurvilo. je to uz pres pul roku co sem to dohral, ale lituji ze sem to koupil jako zberatelskou edici.
    jednicce se to nevyrovna.
    • Teda jestli Zaklínač 2 nestojí za koupi, tak už asi žádná hra. Můžu vědět u jakejch hre z posledních dvou let si nelitoval peněz?
    • No jasne, hlavne tá grafika - ako robená pre konzoly. *1*
      • Bylo to dělaný tak, aby to šlo na konzole co nejjednodušeji portnout. To znamená, že už v PC verzi bylo ovládání a UI připravený pro gamepad apod. S konzolovou verzí CD Projekt počítal od začátku, akorát neměli prostředky na to, aby to udělali všechno najednou. Portování museli financovat až pomocí tržeb z PC verze.
        • Samozřejmě, že si zbytečně nepřidělávali práci. Každopádně ta hra má, ale ke konzolím nejdál za poslední dobu..
          • No neni uplne pravda, me to ovladani ze zacatku dost stvalo. Hlavne to mackani akcniho tlacitka na urcitych mistech pro cokoliv. Ale dalo se to prezit oproti jinym hram je to opravdu dobre udelane.
  • No keď si už robí cdpr reklamu pre enhanced edition, ešte by mohli dať tw1 zadarmo. *3*
    • TW1 budou mit zdarma vsichni co koupili na GOG TW2
  • Konzole jsou zkázou herního průmyslu! Nedovolte, aby zničily i Zaklínače!
    • Umaroth
      tohle uz neni normalni, nadavate ze vyvoj je primarne na konzole (nechapu co na tom nechapete, tak to urcil trh) a kdyz CDP udela hru primarne na PC a za rok ji udela i pro konzoli, tak nadavate, ze si nekdo vubec dovoli neco delat na konzoli.... Jste jako cikáni co řvou pošlete bílé do plynu....jenže ti bíli (konzolisti) vás živí OMG !
      • Trol.diskuzni
        Mě žádný cigán, nedejbože konzolista neživí. *3* Jo a na počítači můžu dělat vše, co na konzoli - s tím rozdílem, že stokrát lépe, rychleji, efektivněji. Takže fakt nevím, kdo si ty topinkovače kupuje... Jo vla, amíci, aby na tom mohli autoaimovat headky. *5*
    • Spíš by ten konec měl znít "Nechť je spasí Zaklínač"nebo nějak podobně...
    • Dobře ty *4*
    • Cahir
      Zrovna Zaklínač 2 se ovládá a hraje jako typická konzolová hra...
      • Oveľa lepšie sa to hraje s klávesnicou a myšou...
      • misho8723
        Ja hrávam už väčšinu hier na gamepade, ale práve Zaklínač 2 sa mi lepšie ovláda s kombináciou myš + klávesnica.. inventár, aj keď nie je ideálny, tak je podľa mňa robený stále viac pre myš ako gamepad, takisto ako aj bojový systém (ktorý sa podobá na systém z Batmana AA alebo AC, ale má oveľa väčšiu hĺbku samozrejme).. chápem ľudí, ktorí so mnou nesúhlasia a by chceli mať také ovládanie a UI ako mala jednotka, ale podľa mňa je toto všetko lepšie v dvojke ako jednotke (samozrejme to neznamená, že by nebolo čo vylepšovať) + mi chýba, že človek si mohol v jednotke vybrať štýl kamery, aký mu vyhovoval (ale to je už záležitosť enginu a aj tak asi 85 % času som v jednotke používal kameru "cez rameno")
      • no nevim nevim, mam doma k pc i xbox gamepad pro kazdy pripad a prozatim se mi vse hralo lepe na klavesnici+mys krom bojovek a sportovnich her, zavodni moc nehraju, ale tam kdyz uz neni volant bych asi taky pouzil gamepad. na vse ostatni mi prijde lepsi klavesnice+mys, a tak tomu bylo i u zaklinace, nicmene nemam nic proti lidem kterym vyhovuje gamepad, do te doby dokud vyvojari nezacnou na moznost kvalitniho ovladani mysi a klevesnice s vyuzitim vsech jejich prednoti srat, jako se tomu u mnohych her, odflaknutych portu deje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit