Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a hele, to je ten herec z Walking Dead
  • corfer
    Chlapi, díky za tohle shrnutí. Pracující člověk jinak nemá šanci ten příval nových titulů z E3 stíhat. Takhle mám všechno na jednom místě. Super.
  • Za mě rozhodně nej We Happy Few! :-)
  • Letos velmi slabé.
  • To vypada ze si zase moc AAA titulu nezahraju...
    • To je blbý no. Zvlášť pokud máš dojem, že AAA znamená automaticky kvalitu...
  • Vogon
    Kojimu asi někdo sťal, nevím jak jinak by si dokázal strčit vlastní hlavu tak hluboko do zadku.
  • Magister_Peditum
    No nevím, jestli ME: Andromeda zařazení sem vůbec zaslouží. Vždyť jde jen o pár záběrů z vývoje s prostřihy z kanceláře.

    Sice je tu ujetý, ale asi nejvíc se mi líbil Death Stranding a pak asi For Honor. Letos je to docela slabota.
  • Kojima zaujmout umi, ten clovek je dukaz toho, ze mezi silenstvim a genialitou, je skutecne velice tenka hranice. :-) Nejhezci na E3 byl jinak God of War, udelali hodne zmen oproti puvodni serii, ale vypada to fantasticky.Delsi dobu take sleduji Horizon: Zero Dawn a ani ten na E3 rozhodne nezapadl, ta hra ma velky potencial.Dobre vypada i druhy Horizon, tedy ten zavodni.Nejvice me stve, ze vetsina her, ktere se me fakt libi, jsou konzolove exkluzivity, to je mor.
  • state of decay 2,sea of thieves,gears4,days gone,detroit,lsat guardian,horizon,..........to sem dejte zrovna vsechno *4*
  • file could not be played - u všeho.
    • U mě též.
    • kdopa me tu duplikuje? *2*
      • to nevim, ale ja jsem treti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit