Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trailer Wild - bože jak tahá ty šípy z ničeho, to je neskutečně trapný. Kdy se konečně autoři her naučí, že šípy se nezhmotňují samy od sebe na zádech, ale že je potřeba třeba něco jako toulec. V tolika hrách se šípy jen tak zhmotňují a je to fakt trapné a otravné. Díky tomu, ačkoli mám rád ranged bojovníky, nejsem v mnoha hrách schopen tyto hrát. A dát takovou blbost do traileru, to už chce hodně slušnou úroveň hlouposti.
    • geeezz... prosim te prestan hrat hry. Vyvojarske spolecnosti na tobe urcite neschudnou a my tady v konverzacich budeme mit o jednoho hnidopicha min
      • Jistě, požadovat aby se šípy nezhmotňovaly jen tak z ničeho nic, je fakt "hnidopišství".

        *7*
        • no tyve koukas na video, kde mluvi kostra, zenska lita na 30metrovym orlovi a tobe vadi s prominutim takova picovina *2*
  • GlaDOS
    The Vanishing of Ethan Carter, který tu není.
  • Jack1947
    Wild, Silent hills, Hollow point (možná ) Hellblade.

    Možná Bloodborne možná...Alien v izolaci, bude sice skriptovanej - álá dnešní doba ale když to nějakým výraznějším způsobem nepohnojí nemusí to být zlé. Hejp taky nechápu, Lets playe to má jistý už ted no.
  • spook.y
    Videa z dílny Blizzard mají hustou atmosféru v každém videu a jsou krásně animované. Pak na konci vyjede titulek World of Warcraft a já si uvědomím jak ta hra v reálu vypadá a s atmosférou je konec *15*
    • Kdybys radši místo vzhledu řešil hratelnost, kterou má WoW zatím nepřekonanou (neříkám, že jedinečnou, ale nic lepšího se v daném žánru zkrátka zatím nevymyslelo) ... Navíc WoW, ikdyž je 10 let stará hra, tak tu grafiku taky trochu updatujou a rozdíl je znát :) Takže na vysokých detailech je ta hra stále docela pěkná i na dnešní poměry :)
    • Krescz
      Blizz by se mohl vykaslat na nejake WoW a mohl by delat jenom videa :D
  • frag.ment
    CGI filečky má Blizzard pěkné, ale jako atmosférou to nemá s hrou nikdy nic společného (kromě příběhu)..Video pěkně temné a hra je ve finále uplně jiná. A taky nechápu to nadšení z Aliens: Isolation, trailer celkem průměrnej (při srovnáni třeba s The Last of Us nebo Red Dead Redemption) je to nic moc, možná jsem divný :-). Navíc jsem zvědavej, kolik lidí to dohraje do konce. Jen můj názor: asi tak po hodině by mě to plížení přestalo bavit (Aliens). Hlasuji pro Bloodborne a Hellblade :-)
  • Mě už ty trailery ani nebavěj. Jak u filmů, tak u her. Poslední dobou jsem spíš rád, když vím o čem hra je, na co vychází a kdy vychází a pak už čekám jen na první ohlasy a recenze a zvažuju případnou koupi. To ale bude tím, že už není čas sledovat všechny novinky, obrázky, videa, rozhovory apod., a to ani když se snažíte sledovat jen to, co vás opravdu zajímá. Času málo, her hodně. *9*
  • Asi jsem obětí uspěchané doby, ale i tak fakt, že většina těch párminutových filmečků nedokázala udržet mou pozornost až do konce je k zamyšlení. Dokoukal jsem jen Wild a WoW...
  • Lidé podepisujte, třeba nám to nakonec na PC vydají:

    https://www.change.org/petitions/from-software-release-bloodborne-for-the-personalized-computing-platform#share

    Byla by fakt škoda, kdyby Bloodborne vyšlo jen na PS.
    • Ať si to nechaj na tousterech.. Stejně to dělaj na PC jen z povinnosti a nedá se to pořádně hrát.
      • seprah
        mám dohrané oba díly na PC. to, co tvrdíš, se dalo ze začátku říct o prvním díle. při troše snahy se to dalo hrát naprosto normálně, dvojka už byla úplně v pohodě. Jediný, přes co se musíš jako jistě hrdej PCčkář přenést, že ta hra je prostě od prvopočátku uzpůsobená tak, že nejlíp se hraje na gamepadu. Klávesnice s myší je v tomhle případě naprostý zlo, vydržel jsem to s tím hrát asi tak deset minut.
        • se přes nic přenášet nemusím, prostě se na to vyseru a je klid.

          Vůbec mi ta značka nechybí, není pro mě na ní nic zajímavýho. A ano, je to gamepadovka, ale ať aspoň FROM nemelou, že se snažili s portem, když je to nejvíc odfláknutá šajze.
    • omg tyhle petice fakt nesnasim
      • Snižuje tvůj pocit, že je PC bohem vyvolená platforma co??? Ubohé...
    • ked to bude bez optimalizacie na K+M, tak radsej nech to zostane na P4
      • Jenom fanatičtí gumáci by to chtěli hrát na K+M...
        • Ja jsem hral Demon's Souls i Dark Souls 1 s gamepadem, ale Dark Souls 2 se mi hralo lepe s klavesnici a mysi. Nechapu, proc je nekdo proti tomu, aby hra nabizela vice zpusobu ovladani. Vzdycky se muze stat, ze ti v nejake hre ovladani s gamepadem nesedne a budes radsi chtit sahnout po K+M. Je fajn tu moznost mit.
        • wenceslaus
          Proč "gumáci" proboha? O co by hráč přišel, kdyby to nehrál na gamepadu?
          • Závodní hry taky nehraješ na šipkách, Mortal Kombat taky nehraješ na K+M. Každá hra má to svoje, takže jenom guma si bude ničit hru desingovanou na gamepad tím, že to bude hrát na K+M. Snad chápeš *3*
            • Ano DS je designovana na gamepad a na jeho obmedzenia....takze cela focus mechanika je zalozena na tom, ze ovladanie kamery je na gamepade neprakticke, urobit to inak na K+M sa bude DS hrat omnoho lepsie, pretoze ta hra nevyuziva z vyhod gamepadu nic. Jednoducha ovladacia schema, absolutne ziadna nutnost analogoveho ovladania, DS2 sa hra na K+M uplne v pohode, aj ked ja som uz zvyknuty na gamepad a hral som to radsej s nim.
            • wenceslaus
              Koukám, že pán je docela suterén...
            • Gamepad na PC bude kolem 20 let, takže o jaké době mluvíš, že gamepad nebyl dostupný??? Gamepad je herní zařízení už skoro 30 let a je to primární herní zařízení, K+M ho nikdy nedokáži pořádně nahradit... Takže jenom gumák nemá u PC gamepad. Tím končím debatu.
            • wenceslaus
              Tohle mi asi nevysvětlíš - v 90' jsem dohrál hodně závodních her právě na šipkách. Dokonce i první IL-2 jsem tak hrával :-D Teď už sice na joystick + pedály nedám dopustit, ale neřekl bych o nikom, že je guma.

              Navíc gamepad není tak nenahraditelný, jako volant nebo joystick, takže předělávka tu dáva smysl.

              Prostě mi to přijde jako když hráči PC tvrdí, že si hru konzolisti kazí 30 fps...
            • walltar
              Já sem hrával závodní hry na šipkách ... na joysticku to nestálo za nic a nic jinýho nebylo. *3*
          • nekrm ho :)
        • a?
          *7*
          • Nic, jenom že si guma.
            • a? *7*
  • V tom Silent Hills je prostě Daryl :-D ... Každopádně WILD nejhezčí s WOD
  • mondzi
    *edit*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit