Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugy
    Dota je prostě nejlepší hra na světě! :D
  • spook.y
    Nečetl jsem to celé, ale nenašel jsem zmínku o CS:GO.
  • přijde mi zvláštní, že skoro polovina vlastníků half life 2 nikdy nehrála, čím to?
    • spook.y
      Tak hlavně Halfa většina lidí hrálo ještě před tím než se na steamu zavedl odehraný počet hodin.
    • ja bych vedel ... sem jeden z nich :P
      - jednu dobu se half 2ka rozdaval zadarmo tem co delali vanocni event
      - half 2 byl pribalovanej do strasnyho kvanta packu, a koupit pack bylo levnejsi nez samotna hra cos chtel
      • Dobře, ale stejně jsem čekal, že to hrálo více lidí, když je okolo toho takovej kult. Jinak ti doporučuju zahraj si to, i teď je to pořád skvělá hra :-)
        • na to neni cas, mam jeste 37% nenainstalovanejch veci v library XD
  • Jack1947
    Nevidim zde jejdaska co se deje? *8*

    DOTA me vubec neprekvapuje, ale FM... jo to me prekvapilo.
  • JohnyTheZik
    25,9 milionů aktivních hráčů se podle mě nedá označit jen za zažraný fanoušky. :D
  • Pckčáři se tu chlubí úpadkem herní scény. Trololo. Ano, chlubte se Dotou 2 a podobnými sračkamii, které níčí normální hry.
    • Můžeš mi vysvětlit proč DOTA 2 není "normlní hra"?
    • ty nicis lidskej genofom... odstran se prosim
  • Jedna větší hovadina, než druhá.
    • fm nemusí být v zakladu špatna hra (tabulkovy manažer), problém je v tom že fotbal je strašne trapna hra
  • Mně se líbí, jak data od Ars Technica přesně popisují Dotu.

    "Každý" hru zkusil, protože je free a "všude" se o ní mluví. (celkový počet vlastníků)
    Drtivá většina běžných hráčů rychle přišla na to, že tohle není obyčejný hra, do které proniknete za 1-2 hodiny a hru opustila. (medián odehraných hodin)
    "Malá" skupinka fanoušků (větší než jakou má jakákoliv jiná hra na Steamu) zdolala do nebes rostoucí vstupní bariéru a hře naprosto propadla. (průměr a celkový počet odehraných hodin)

    Shrnuto a podtrženo: Tam kde ostatní hry končí (stovky hodin max.), Dota začíná.
    • co se treba ucit na dote? mas hera a mackas jeden knoflik
      • Veskoslav
        Ty jsi Dotu viděl tak maximálně obrázek na netu....A ani jako trolling to nejde uznat, bo je to slabota.
        • Ty jsi evidentne nevide ani obrazek Wrath Kinga
          • Veskoslav
            Tam ti rozhodně nestačí jedno tlačítko. Ale žij dál v domnění, že ti to stačí, pak se nediv, že to hraješ tak, jak to hraješ. Minimálně 3 tlačítka používám u WK;) Protože jaksi zapomínáš na předměty.
          • I Wraith King na low level pubech se hraje na tři tlačítka (stun, armlet, bkb) + myšku. Já ho naposledy hrál na 6 aktivních itemů (Blink, BKB, Blade Mail, Dust, TP, PT).
            • nezlob se na mě, ale chlubit se tim že používám Town Portal jako aktivní item.. no, kdo ne že?
              • Reakce na příspěvek:

                Ten, komu staci na ovladani WK jedno tlacitko (zrejme stun)
            • fakt počítáš mezi hraní aktivních itemů consumables? to já teda taky většinou koupim town portal, clarity potion, tango, healing salve a treadsky nebo arcane boots a kurýra takže taky 6 *4*
              • Reakce na příspěvek:

                Navic regen bych do toho netahal, tohle je end game build, ne consumables na lane. A u kuryra muze byt reakcni doba mnohem delsi, vetsine lidi na nej staci myska.
              • Reakce na příspěvek:

                Proc by ne? Ja je mam normalne namapovane na klavesnici a pouzivam je stejne rychle a aktivne jako prvni tri. Dust a TP zhruba jako bkb, PT cca jako armlet.
    • Čímž nechci tvrdit, že Dota je lepší, nebo horší než ostatní hry. To asi záleží na osobních preferencích. Ale nedá se jí upřít, že je "jiná".
  • Hnisavec
    Prečo nemám rád STEAM a myslím si, že PC hranie je skôr waiting platforma? Lebo za posledných 5 rokov som sa naozaj tešil a chcel si zahrať iba pár hier v deň vydania, konkrétne: Dark Souls, GTA V, Last of US, Dark Souls 2 a všetky vyšli na PC oneskorene, nevyšli vôbec alebo vyšli po mesiacoch úplne do*rbané.....

    A chcem hrať offline, i keď týždeň nie som online a chcem mať možnosť svoj majetok ďalej predať...
    • Dík za informáciu, všetkých nás strašne trápi, čo chceš a na čo sa tešíš *7*
  • Rád bych znal důvod proč tady někdo nemá rád steam, co je na něm špatné? Hry tam nejsou drahé, jsou tam super slevy, rychlý download her, skupiny, návody a vše vypadá že jede tak jak má. Navíc Greenlight a Market place je také super věc. Jen bych rád věděl normální důvod, protože já mám Steam rád.
    • Hnisavec
      -výhody STEAMU:
      zľavy na prenájom storočnej hry (imho zľavy sú i na konzoliach iba sa o tom nepíše tak často lebo 90% návštevnosti SK/CZ webov tvoria PCboti)

      nevýhody STEAMU oproti konzoliam:
      - hru nevlastníte, nemôžte ju v prípade núdze predať, požičať kamošovi, len si prenajímate dáta
      - musíte byť online (minimálne raz za týždeň)
      - hru musíte sťahovať, nie to, že vložíte bluray a do minúty hráte
      - eurodolár, zbytočné DRM
      - nové hry drahšie ako fyzické krabičky na konzoliach
      - slabšia komunita oproti konzoliam, napr. Dark Souls
      • Ocelot
        Tak ty seš jasnej kámo :D
      • Veskoslav
        Raději odtáhni zpátky na sector, odkud Tě nadobro vyrazili;)

        1. Existuje i něco jiného než Steam a cca 50% trhu nevyžaduje Steam distribuci (a ani jinou obdobnou službu). Takže argument o ničem.
        2. Ne nemusíme být jednou za týden online, ale to už tvá přezdívka dává najevo, že IQ bude někde jinde.
        3. Průměrně stahuji hru 20 minut maximálně a to včetně instalace. Konzole je dělaná tzv. blbovzdorným uživatelům, ale podle některých videí a fór to stále nestačí.
        4. Ty jsi zbytečný.
        5. Žádná hra na Steamu (tam novinky nekupuje snad nikdo) nikdy nebyla dražší než hry na konzole. Lžeš. Nejdražší hra na Steamu je za 59 euro (nepočítám EA do TA za 89 euro, jak se prodával), což je stále méně než průměrná cena hry na konzoli
        6. Slabší komunita? A zrovna dáš za příklad hru, která má katastrofální port na pc.

        Jak říkám, je to čím dál slabší od Tebe, Zena a spol. Nudné, nezajímavé, chce to větší inovace....I trolit se musí umět.
        • jj na Sectoru už si z něho dělají srandu dlouho,... docela zápřah dělat ze sebe blbce ve dvou zemích současně.
      • Zopar vyhod si taktne opomenul, ako spravny PS funboy:
        - neplatis za online
        - cloud, comunity hub pre kazdu hru atd.
        - worshop podpora pre mody
        - kamosi nemaju len jednu hru ale rovno celu kniznicu mojich hier cez family sharing
        - kliknem a hram, ziadna diskoteka, hru hram skor ako v krabicke vdaka preloadom za nizsie ceny, kedze steam kluce ponuka mnozstvo predajcov
        - hry zdarma, free weekendy, early access
        - daleko najvyssia podpora hernej komunity napriec platformami, skupiny, fora , voice chat, reviews, mody, tagovanie
      • deridon
        ty jsi objektivní jak Hitler
      • -díky Steamu a jejich cenám mám od nich tolik her, že se k některým asi nikdy nedostanu, a tak mě ani nenapadne něco prodávat, pokud vím, že má některý s kámošů zájem o hru co hraju, počkám na slevu a koupím mu ji za pár babek jako dárek.
        -naprostá lež, kterou tu opakuješ už léta, Ne -steam nevyžaduje připojení každý týden.(tento rok jsem na notebooku hrál tři týdny ofline během dovolené)
        - hru stáhnu rychleji než se ty vrátíš z obchodáku, nebo ti dojde poštou.
        -placka je zbytečné DRM, protože jenom hučí, steam se ti stará o savy, aktualizace ............
        -cenu hry stanoví vydavatel, není pravda že jsou automaticky dražší, lžeš, nebo nesleduješ.
        -samozřejmě, Dark Souls je prvořadě konzolová hra, srovnávat komunity v tomto případě může jen provokatér jako ty.
        *8*
    • párkrát jsem viděl že lidi nemají rádi steam a to z důvodu, že je to always online drm, což se ale pořád některý lidem nepodařilo vyvrátit, přestože steam podporuje i offline mod pro lidi bez internetu (tedy, bez pravidelného internetu, protože alespoň jednou musíte být připojeni - k samotné aktivaci hry)
    • Inquisitor
      Osobně taky nemám žádný problém. Hry mám všechny kdykoli a kdekoli k dispozici, aut. aktualizace i věcí z workshopu. Když má člověk zásek, má hned k ruce návod. Hrát jde i offline, takže žádný omezení nevnímám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit