Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší herní soft.je motorová pila *1*
  • Klasická komerční marketingová anketa o brandech, nikoliv o modelech. Pro spotřebitele tak bude mít výsledek mizivou vypovídací hodnotu. Ale i kdyby šlo o HW modely, vždy budou výsledky zkreslené subjektivními emocemi, které naprostá většina lidí/ovcí do svého spotřebitelského/finančního jednání vpouští.
    • A co tím chtěl básník říci? vždyť stále většina lidí/spotřebitelů nerozezná HDD od RAM a těm jsou modely i značky často úplně fuk aneb "Nechám to na Vás, nějakou pamět mi tam dejte, hlavně ať se mi tam vleze hodně filmů"
      • Přesně tak .Pravdou taky je že v těchto anketách často vítězí firmy, za které hlasují sami zaměstnanci té konkrétní značky, kteří to defacto mají "za úkol", což je obzvlášť tady krásně vidět protože výsledky reálným prodejům vůbec neodpovídají. Takže za mě anketa naprosto o ničem.
  • Nejlepší herní hardware je konzole :-).
    • Ale to víš že jo *7* *1*
  • Nejlepší hw by dával smysl, kdyby jsme se bavili o konkrétním modelu. Takhle ale ne.
    • K čemu kromě product placementu tadle anketa vlastně je?
      • Tohle není ani product placement, ten by dával aspoň smysl, tohle je spíš brand placement :D
  • ale radsej sa k tejto ankete nevyjadrujem. *13*
  • DwaR
    zato moje dva disky samsung úspešne kladú odpor času a opotrebovaniu už asi 5 a 7 rokov, ak sa nemýlim. držia ako hluchý dvere :)
    nadvláda asus-u nie je nijak prekvapivá, v pomere cena výkon je na tom celkom dobre, aspoň čo ja môžem na svojich skúsenostiach súdiť. na drhej strane, mne aj zaznávaný acer slúžil nadmieru dlho a kvalitne.
    • Mně 1 ze 2 Samsungů odešel po necelých 3 letech. O něco menší úmrtnost jsem zaznamenal u WD. Dlouho už kupuji pouze Barracudy. V domácnosti jich máme už k 10 ks a zatím stále bez křížku.
      Ale Samsung SSD (2 ks necelé 2 roky) zatím cajk.
      PS: nikomu nic nevnucuji, jen se podílím o svou osobní zkušenost.
      • Jack1947
        Seagate ssd nedělá ? protože ten je hodně kvalitní.
  • Genius nezklamal a Hall3000 ..... Bože kolik jich asi 100mega prodává :)...
  • za me dela nejlepsi klavesnice a mysi corsair, i kdyz proti logitechu taky nic nemam, ten zbytek beru jako vtip...
    • Vybrat klávesnici není sranda: http://pctuning.tyden.cz/hardware/multimedia-zvuk-tv/28727-uvaha-jak-tezke-je-dnes-koupit-si-klavesnici?start=1

      Bohužel to znám ty "herní" vzhledy mi vadí. Samé barvičky jak na kolotoči.
      • Škoda, že se nedá sehnat Sidewinder x4, pro mě nejlepší klávesnice, co jsem kdy měl (stále ještě mám, 5-6 let?). Je naprosto nezničitelná a všechna tlačítka i po těch letech stále fungují naprosto bez problémů. V práci Roccat Ryos MK Pro, na cokoli luxusní, jen ta cena.
  • Asus zde je na každém rohu. Tohle potvrzuje, že i mezi čtenáři.

    Běžný čtenář neumí zhodnotit kvality. To by se v tom musel vyznat. Dopadá to stále stejně když chceme po běžných uživatelých aby něco odborně hodnotili.

    Zotac zde třeba není znám a kvalitou je v odborných kruzích uznávat. Zejména jeho hodně taktované grafiky a kvalita provedeni. U ramek zase G.Skill. Viz oc rekordy...
    • Tahle anketa je o průměru, hlavní vlně, mainstreamu. To pochopitelně s kvalitou nesouvisí. To že se tu nejvíc prodávají škodovky, nebo televize samsung a LG neznamená, že by to byly špičky. Na ty kvalitní špičky totiž ten průměrný uživatel nedosáhne, on se spokojí prostě s Asusem.
    • Zrovna se Zotacem jsem mel spatny zkusenosti, dva modely: gtx 980 a 980ti a pokazde reklamace. Dneska mam Asus 1080 a no problema.
  • TheGGG
    moje MSI skončila na krásném druhém místě, zatímco asus byl jen první... za mě spokojenost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit