Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Swtor bylo fakt pecka :)
  • Assasins creed je proste luxus. SW neni ani tak trailer, jako spis celovecerak, ale taky luxus. Uncharted ... dvojka imho mela lepsi, ale budiz. Co tu ale dela driver mezi nejlepsimi trailery, to nevim a navic tam mate jednu chybku. Vloudil se vam tam trailer From Dust, urcite omylem. Skuste to srovnat s Creedem, Tomb Raiderem nebo treba SW.
  • Amim
    Asi řeknu to, co už mnozí přede mnou. TOR jasně vede ve všech ohledech. Škoda, že samotná hra asi tak dobrá nebude.
  • Tak po shlédnutí SW OR Traileru už ani žádnej trailer z jiný hry vidět nechci neuvěřitelná paráda prostě všechny 4 palce nahoru ...........
  • Chcel by som Vas poprosit , pouzivat videa s odkazom na Youtube, citam Vas vascinou v postely na IPAD-e. Dakujem.
    • luke.skywalker
      to jako ten ipad neumí flash?
      • ked ho mas jailbreaknuty tak ano, ipad flash vie, takisto vie flash cez adobe air, lenze aj mne hadam vsetky video portaly idu na ipade, ale na tiscali ani jedno video. je to riadne divne, ze tiscali stale nepreslo na youtube, je to skor lenivost redaktorov ako sa vyhovarat na reklamy, z ktorych mozu dokonca este aj zarobit, ale ktore sa hlavne daju vypnut jendnym klikom na tlacitko X :D
        • smejki
          je to už asi osmdesátkrát vysvětlené. není to lenivostí autorů
          • Lenivostí autorů ale je, že zde není alternativa pro Apple zařízení, a nutí čtenáře přejít ke konkurenci/vyhledat video na YouTube.
    • Sorry... V posteli.
  • trailer na hitmana se vubec nepovedl a doufam ze podobne šlápnutí vedle nebude i samotná hra.
    • P.S.
      vsadim se ze hitman tu buchtu z traileru nezabije ale udelaji z toho nejakou lovestory. Klise jako ... uz jen to nam chybelo dat do hitmana lasku. Hitman neni zadne pubertalni decko ktere se rozklepe kdyz vidi zenskou a kdyztak se mu libi asiatky. du blejt *11*
      • Ludo
        podla farby vlasov a hlasu je to jednoznacne Diana, zastupca Agentury a "hlas v telefone"
      • neviem či to náhodou nemala byť slečna s hlasom z telefónu..
  • Hej jako SW: OR největší nářez !!! Skoro jak film, jestli to bude takovýhle mazec co ukazuje video budu si muset udělat v obývaku suchý záchod. *1*
    • Mno jako ta hra me vubec nelaka a podle me bude fail... ale to je fuk, trailer je nadherny... uz to tu nekdo rikal... Vykaslete se na MMO a udelejte radeji takhle krasne renderovanou serii filmu... :-))))
    • Akorát by mi nevadilo, kdyby ten v tom klobouku chcípl už v tom traileru. By taky mohli jednou vymyslet nějaký originální charakter. *7*
      • zatim je to v SWTOR 2:1 :) v zatim kazdem cinematic vyhral zaporak a ne hodnej :) taky uz to nekoho porad unavuje jak vyhrava dobro *7*
  • Muze mi nekdo zdelit proc na konci ukazky assassin´s creed neni v platformach i PC? Doufam ze se s pc verzi normalne pocita? To bych byl pekne na...
    • jako kdybys nevěděl jak to je. Nejdřív konzole pak PC o půl roku později.
      • No to doufam teda - druhe a zatim jedine video jsem si pustil Tomb Raidera a ten ma PC mezi platformama, tak jsem se trochu lek. *4*
  • Za sebe musim rici Assassins Creed...pro mne nejlepsi trailer za dlouhou dobu. Ale nervete na me, je to jenom muj nazor.:D
  • za mě saint row!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit