Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejočekávanější hry roku jsou všechno pokračování : bohužel tak tomu je poslední dva roky pořád.Nikdo nic nového.
  • Grifus
    Jsem celkem sokovan Maxovym druhy, respektive tretim mistem. Preci jen fanousci se datumu vydani spise desi, nez ze by meli hru ocekavat. Evidentne se ale temi zmenami trefili do spravne cilovky (tipuju 12-16), takze si muzou mnout ruce...
    • Shaker
      Na zaklade par screenu, kde sviti slunce a toho, ze Max ma vyholenou hlavu tvrdit, ze to bude hra pro dospivajici, je dost velka blbost, nemyslis? Klidne se totiz muze stat, ze za par mesicu budes psat naopak, ze je to nejlepsi z Maxu.
      • Mechwarrior_bw
        "Klidne se totiz muze stat, ze za par mesicu budes psat naopak, ze je to nejlepsi z Maxu."

        áno presne tak, napokon stať sa môže všeličo ... napríklad koniec sveta alebo návšteva marťanov *1*
        • Shaker
          jen dodam, ze ty dve udalosti, co zminujes budou aspon dobre naskriptovany :D
  • nema bejt to d3 taky na konzole ?:D
  • na Diablo 3 zapoměli či co? *1*
    • Diablo je PC hento bola anketa na konzoly, som ochotny sa stavit ze Diabla 3 sa aj tak preda minimalne 2x tolko ako akejkolvek inej hry :)
      • No právě jsem četl že D3 má vyjít aji na PS3 *1* i když nevím proč zrovna u Diabla bych se o prodejnost na PC nebál, a nároky na HW blizzardovské hry nikdy neměly velké.
      • Slendrian
        len sa mi zda byt trosku predrazene, som nauceny na 40€ u zakladneho balenia hry a D3 stoji 50€ pokial sa nemylim, ale asi aj tak skonci u mna na policke :D
  • On je to zacarovany kruh. Nejocekavanejsimi hrami nemuzou byt nove znacky, kdyz temer zadne takove nevznikaji. A kdyz nejsou nejocekavanejsimi tituly nove znacky, nikdo do takovych her nechce investovat. *9*
    • Trocha si to zamotal oni nemozu byt najocakavanejsie nie preto ze nevznikaju ale aj ked vznikaju tak nikto nevie co odnich ma cakat tak nemozu byt logicky medzi najocakavanejsimi.

      Ale vezmi si taky Grim Dawn ta hra vyzera ze bude lepsia ako Diablo 3 a nikto skoro o nej nevie, takze ocakavanost nejakeho titulu nehovori ani zdaleka o jeho kvalitach.
      • "vyzera ze bude lepsia"

        Lol.
  • Divotvurce
    Já se třeba nejvíc těším na Dishonored a Prey 2, které ani nepokládám za pokračování, ta hra bude úplně jiná než jednička.
    • V prípade Prey 2 by som očakávania dosť krotil *9*
  • Nevíte jestli bude vyžadovat regnuti prez steam i krabice? byl bych docela rád ;-)
  • dalsi co clanek dokazujici ze u her neni o cem psat... herni novinari jsou stejne zbytecni jako ti lidi co delaj vyzkumy. asi sem lezu az moc casto a uz me ty clanky o nicem unavujou.. driv nebo pozdeji to skonci tak, ze se jednou za mesic kouknu na metacritic a budu mit jasno co si zahrat.... to je furt nakej vyzkum a nazor a sto preview diabla 3 a co bude obsahovat tohle pulhodinove dlc ktere vyjde za pul roku? tolik me kritiky a ted hura na Simulator galaktickych vytahu 2 (jeden prst na F6 a druhy do zadku galaktickych brouku)
    • Vrook
      [quote]herni novinari jsou stejne zbytecni jako ti lidi co delaj vyzkumy[/quote]
      Nejzbytečnější jsou imho ti lidi, co sou tak znuděný, že lezou na weby a články který je nezajímaj a pak trolej do diskuzí.
      • ale ja se herni novinarinou nezivim...jen sem cekal az se mi nainstaluje simulator vytahu 2. ja ty kluky z games mam rad, jen pisu svuj nazor. min kindu o kazde kravine co se objevi na zahranicnich webech. kdyby treba kuci vyzkoumali proc uz ctvrt roku nevysel crack na aktualni verzi formuli..nema redakce mail na Razora? (drzkuje a jeste je to pirat to je *** co? :D
        • Vrook
          Hm a ještě je na cracku..
  • No, já si osobně myslím, že pokud by PC verze nebyli rentabilní, už je nikdo nebude dělat. Pokud i přez nářky vyvojářů a předenvším vydavatelů stále PC verze vzikají, tak si celkem vývojáři(vydavatelé) celkem protiřečí a jen dělají Zagorky :)
    • Samozřejmě. že PC hry jsou minimálně návratovou, ale spíše výdělečnou záležitostí. Jen se distributorům vyplatí v první řadě hry vydat na konzole, kde se méně pirátí, a teprve když prodeje letí dolů, vydat PC verzi. Je to logické a ani jako PC hráč jim to nemám za zlé... Ale ano, mrzí mě to.
    • Sorry za OT
      • To mas nepchybne pravdu, je to racionalni uvaha. Ale spousta pc hracu si zoufa, ze nevznikaji daleko lepsi hry nez ted, kdyz by technicky mohly. A ty uz prave rentabilni nejsou.
  • misho8723
    No pre mňa sú najočakávanejšie hry tohto roka Dishonored, PC verzia Binary Domain, Legend of Grimrock, nový Bioshock (ktorý je skôr nepriamym pokračovaním jednotky), PC verzia Dark Souls (čo je tiež nepriamym pokračovaním a prvá hra zo série na PC), potom nový update na Zaklínača 2 :) a až potom také hry ako Diablo 3, Far Cry 3, Max Payne 3, AC 3, Aliens: Colonial Marines (najnovšie videa vcelku dosť sklamali), Torchlight II, Prey 2 (ak Boh dá), Borderlands 2, Risen II, atď..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit