Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    Ano, ano ME3 je jak equalizér někde ve vyšinách někde níž..

    BTW kdyby někdo hrál multiplayer této hry klidně si mě přidejte Ryd3rCZ mám sice ve hře takovej svůj svět a hraji si svoji hru.. ale jinak myslím, že by nebyl problém semnou zahrát. *1*
  • Když jsem v novince četl o generálovi Petrovském, první, co mě napadlo, byl kříženec Petra Poláčka a Pavla Dobrovského. Něco mi ale říká, že toho se v DLC bohužel nedočkáme.. :)
    • Představil jsem si proces křížení Petra Poláčka a Pavla Dobrovského.... a varuju všechny ostatní, aby to nedělali! *1*
      • *1* Na druhou stranu, mít ve hře takového bosse by byla opravdu výzva! *1*
  • fizola
    Ja sa teším, žiaden hate, žiadne fanboy, proste mám rád príbehy, dobré, zlé o je jedno, len si rád prečítam/pozriem/zahrám niečo nové, vždy ma to nejako obohatí, toto aspoň zlepšením angličtiny ked ničím iným
  • Cahir
    Až 27. listopadu?:(
    Těším se, snad to bude stát za to.
  • Bioware už z principu plnou cenu za cokoliv k ME3 nedám. To bych si ohledně těch konců třepil hubu zbytečně, protože každýho mluvku, co zároveň koupí, má Bioware v ř...i. Až to bude za dva roky stát dva dolary, potom se nad tím znovu zamyslím. *4*
  • Veskoslav
    A nejvíce by měli vyřešit ten pitomý Origin, co žere výkon jako bych vypočítával dráhu pro přistání na Měsíc......Sice už to není Beta Origin, ale když to srovnám se Steamem, co mi běží na pozadí a žere naprosto minimálně výkon a Origin, co běží taktéž na pozadí a žere to, jak při výpočtu toho letu a přistání na Měsíc, tak bych moc rád potkal toho debilla, co to navrhoval a tvořil.....

    P.S: Omlouvám se za offtopic, jenom teď mě to tak napadlo v rámci EA a série ME a bežel mi na pozadí v pc.
    • Cahir
      Divné, já s ním problémy nemám...
  • Zajímavé,že v ME je mnoho ras a každá mluví anglicky.
    • A nebylo to nekde v prvnim dile vysvetleno?Neco ve stylu nejakeho implantatu,ktery prekladal zname jazyky? Takova variace na babylonskou rybku? *1*
      • V samotné hře se o tom zmiňovali až v druhém díle v jednom z rozhovorů s Thanem, jestli se nepletu. V jedničce si nic takového neuvědomuji.
        • Cahir
          Nope, mluví se o tom v BDTS.
    • Cosi
      V kodexu se píše, že všechny druhy a národy mají zabudovaný automatický překladač. Pokud se objeví nový druh, musí se nejprve ručně přeložit jajich jazyk aby mohl být poté implantován do aktualizace softwaru.
    • Robotron3
      Asi maj automatickýho tlumočníka jako ve Star Treku :)
    • Veskoslav
      Je to tak ve většině hrách:) U mě třeba můžou mluvit všechny rasy polsky atd.:) Jestli řešit ještě to, aby se vymýšlely mimozemské jazyky a to minimálně pro 8 ras:)
      • rodneymckay
        No např. v KOTORech mluvila každá rasa jinak. Ale jejich mluvená podoba se stále opakovala. Tak teď jen co je lepší, mně to osobně nějak zásadním způsobem nevadí, klidně ať mluví anglicky.
    • To nebylo tobě. Ale pro příspěvek níže
    • Kdo koho doji?
  • Eksituje obrazek, ze jak se doji ovce a a tam apple kabel, tak jak se doji ovce v podani EA - mass effect dlc...
    • Vůbec nechápu co píšeš
    • Veskoslav
      Někdo, kdo dokáže napsat EKSISTUJE, bude asi méně chytřejší než ten spojovací kabel....
      • "Méně chytrý", rýpej bez chyb ;-)
  • Veskoslav
    Poprosil bych autora tohoto "článku", aby laskavě opravil zavádějící a mylné informace. Myslel jsem si, že to tak vypadá zvláštně, ale ono je to celé blbě. Koukl jsem na 6 zahraničních časopisů, co se věnovali tématu tohoto připracovaného DLC.
    1. Bod: Autore, viděl jsi někdy nějakou Turianku v sérii ME? Já nikdy, sice žijí(Garrusova sestra), ale autoři celé této série nám je nikdy neukázali.
    2. Člověk se nevžije do kůže Aria T'Loak, ale bude s ní spolupracovat! Jako ostatně to bylo vždy ve všech DLC.
    3. Mimochodem Aria je Assarijka, vím, že je to těžké pochopit, ale ono by bylo vhodné je i rozlišit. Jelikož Reapers by nebyli nadšení, kdyby vymizely Assarijk, z čeho by dělali Banshee....
    4. Proboha Cerberus je společnost, nikoliv ten patvar, co tam autor používá....:(

    Pokud ale přesto autor trvá na informacích v článků podaných, poprosil bych o zdroj a pak se veřejně omluvím za svou chybu. Do té doby si naopak myslím, že autor vůbec nic neví o ME.
    • Overwatch
      Díky moc za upozornění. Detaily Mass Effectu znám jen okrajově a několik zdrojů, ze kterých se při psaní vycházelo, to měli taky nepřesně. Opraveno.
    • Vubec bych se nedivil, kdyby se tady objevil nekdo z redakce, nebo nekdo prudce inteligentni typu Franta a vysvetlil nam, ze pokud chteji psat o hre, nemusi ji hrat ani znat... jak to obhajovali vcera u Riders of Rohan...samozrejme, ze nemusi, ale pak to tak vypada...
    • Cosi
      Jen pro ujasnění Bánší jsou přeměněné Ardat Yakshi.
      • Veskoslav
        No později přišla Liara na to, že jsou to všechny Asarijky, co disponovaly biotronickými schopnostmi, nejenom ty s chrámu (podle Samary jich tam nebylo ani tolik, říkala něco jenom o desítkách, což při vyhození chrámu do vzduchu značně prořídlo jejich řady). Banshee tedy jsou Assarijky, stejně jako "Záškodnící" jsou Turiané a a "Bestie" jsou kombinace Kroganů a Turianů.
        • Cosi
          Výńatek z kodexu: Bánší jsou přetvořené asarijky, které Smrťáci často pověřují vedením svých úderných oddílů. Smrťáci je záměrně vytvářejí z asarijek s genetickou predispozicí k proměně v Ardat Yakshi. Ardat-Yakshi trpí genetickou mutací, které posiluje jejich biotické schopnosti a zabíjí každou bytost, jejíž genetický materiál se asarijka pokusí použít k reprodukci.
          • Veskoslav
            Aha. Děkuji. Asi jsem si to sám špatně přeložil. Děkuji za osvětlení;)
    • Spiker01
      jn sem si řikal, to budem hrát za Ariu nebo co?
  • ME serie tedy až od druheho dílu je jediné RPG které mě baví a kvalitou se přibližuje nejlepší herní serii století Call of Duty . *14* *14*
    • Veskoslav
      Nahlášeno. Jeden blbý trol stačí....
      • Shaker
        CoD je sice recyklace staryho enginu a MP je v podstate porad to samy, ale svete div se, singl je proste skvelej (jen MW3 uz se mi moc nelibilo). Mozna sem divnej, ale i ten hate na black ops mi prisel prehnanej, nahodou je to jeden z nejlepsich pribehu :)
      • Nahlášeno na najbližší stanici VB
      • Co pak si jako nahlasil? To že píšu o tom že ME serie je dobrá?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit