Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten Wild to vypadá na poradnej matroš. Snad se to podari.
  • Kozy
    Letošní Gamescom byl pořádně našlapanej, popravdě ani nevim na co se mám těšit víc. Below, Bloodborne, MGSV, Hellraid, Super Hot, The Vanishing of Ethan Carter, The Tomorrow Children a Massive Chalice jinak ty opravdu velký tituly víceménně slabota.
  • @TAJNY - hele ja to reknu na rovinu, proste uz mam v zivote jiny priority a nemam penize na to abych si koupil konzoli kvuli jedny hre :( Mam proste rad PC a na oboje platformy nemam penize :)

    GTA si samozrejme koupim, kdyz uz neco piratim tak jen to co jsem si predtim koupil pac to ma otravne DMR.
    • Velice rozumná odpověď.
  • God-of-War
    WILD měl absolutně největší potlesk a to právem. To bude těžká pecka. *14*
    Jinak hlavní hrdinka z Hellblade vypadá jak dospělá Kai z Heavenly Swordu.
    • v klidu, dopadne to presne jako watch dogs
      • Malleth
        Watch Dogs se Ancel určitě nedotknul ani smetákem, takže toho bych se nebál.
      • God-of-War
        Nepřivolávej to:D..
  • Pilgrim66
    Koukám, že Wild což mě z toho nejvíc zaujalo je PS4 exclusive...
  • jako fanoušek kooperačních her a někdo, kdo furt vysedává u L4D2 jsem zvědavý Hollowpoint a Shadow Realms... ten zbytek.. meh
  • @tajnej/murdok - jo dik, s GTA se trefil do cernyho, jsem si za ten rok kvuli tomu malem 6x koupil konzoli :/
    • A něco by se ti stalo, kdyby sis ji koupil? Dnes bys to měl dohraný a možná i spoustu jiných exclusive titulů. A tvé hraní na PC by to nějak ohrozilo? *3*
      • Kupovat ji kvůli jedný hře je hloupost, ne.
        • A normální člověk si koupí konzoli kvůli jedné hře?
  • Na GGG bych opravdu nereagoval, ano species krmíš trolla :D

    GGG je presne ten člověk kterého si popsal, takže se asi urazil :(

    Bohužel je to zároveň i dost inteligentní člověk na to že se naučil psat na forum misto urážení cizích matek na xbox-live.

    Ovšem nutno říct že vetšina jemu podobných je v neděli na návštěvě u babičky s rodičema takže nemůže psát na forum.

    A GGG vůbec na mě nereaguj, nemam na ten tvuj bieberovskej xicht vubec nervy :D
  • Proc vas stve vydani GTA na PC? Chapu ze oba mate asi console(GGG urcite) ale jak vas omezi kdyz se konecne dockaji i ostatni?

    Ja consoli nemam, hraju ciste jen na PC ale rozhodne bych nebrecel kdyz portnou PC hru na console.

    Krmim trolla?
    • Samozřejmě, že krmíš. Žádnýmu rozumnýmu člověku to přeci vadit nemůže, pokud předtím vydavatel neříkal nic o exkluzivitě.
  • Nejlepší zpráva z letošního Gamescomu je určitě to, že na PC vyjde MGS V
    • Jako jo. Jen mě stejně pořád zajímá, kolik lidí to na tuhle platformu vlastně ocení. Hlavně finančně.
      • Femto
        Pravda. MGS je příběhové nejlepší herní série, herně je to taky top, takže jsem zvědav na prodeje PC-verze oproti konzolovým, tady mají PC-hráčí šanci ukázát, že si zaslouží i ty nejlepší hry
        • Lol. To zní jako by ty nejlepší hry byly na konzolích, což je minimálně úsměvné. Tohle tvrdit chce fakt slušnou dávku fanboyismu a omezeného rozhledu.
          • To se zase vyjádřil deb*l...
            • Souhlas --> ^^^
    • TheGGG
      Pravda, po oznámení GTA V na PC, největší šok a znechucení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit