Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to snad budu muset hrát už jenom kvůli tomu záporákovi..... :)
  • Ted De*il co psal ty sračk* má stejný obrázek jako já. Doufám že ho lidi se mnou nebudou spojovat *1* . To by si moc nepřál. *1*
    • Človek prostě napíše, že se mu dobře hraje na PS3 a hned je debil?

      Jo, možná to není přímo k tématu Far Cry 3, ale stejně kroutím hlavou, kam jsme se to dostali.
  • Jednoduše řečeno - Bude to pecka...
  • Od té doby, co jsem hrál GTA IV a viděl Max Payne 3 mi fyzika mrtvol a animace v ostatních hrách přestali vyhovovat. Bije mě to do očí, když vidím hru s pěknou grafikou, která si neohlídá tuhle stránku. Raději horší, nebo abstraktní grafiku, ale dokonalé animace s dokonalou fyzikou.
    • Mam to uplne stejne!
  • Jen jestli těch barviček není skoro až moc. Je to celý nějak přesvícený, vždyť ty stíny jsou skoro až fialový... Nevim no. Chci FOV 90°, alespoň špetku svobody a slušnou, nepodvádějící inteligenci. Pak si dám říct.
  • Cahir
    Zase ten trapnej pankáč, kterej je tvrdej asi jako důchodce na smrtelný posteli. *7*
    • Shaker
      co tak zatim ukazaly trailery, tak to nemusi bejt nabusenej typek s pulkou lebky obnazenou. Prave tyhle maly silenci sou o dost horsi... :)
    • přijde mi, jako by se autoři snažili navodit atmosféru z "apocalypse now" což se ale vymyká z rukou a místo hororu tu máme střeštěnou komedii.
      Pokud nebude volný svět jako ve FC1 a přinejmenším stejně kvalitní AI, tak nemaj šanci. A ani té hře moc nevěřím.
  • Ja bych snad jen dodal ze mrtvoly plavou ale treba jsem jen nevidel jak mu plni brisko a kapsy kamenama nebo tak neco.
  • firebug
    Urcite budu tuhle hru z povzdali sledovat. Moc mi ale nesedi hlavni zaporak, na kterem je postaven cely marketing. Nepusobi vubec hruzostrasne v porovnani treba s Jokerem z komiksarny Arkham City. Zkratka to je moc velkej "frikulin", abych mu to jeho silenost veril...
    • Nevíš si představit. Takovej člověk, kterýmu v hlavě shořely všechny světy a začly se různě spojovat bez možnosti dál rozeznat dobro od zla, sebe od jiných..příjde mi to děsivější a zajímavější
    • stejne na konci urcite zjistis, ze ten psycho typek jsi byl celou tu dobu ty :)
      • h0p3
        no mám určitý podzření, na inspiraci Fight Clubem, ale nechme se překvapit *4*
        • Nemyslím, že to bude až takovejhle mindfuck. To by neproflákli už v traileru tím přeblikáváním...
  • oktavius66
    Tak tahle hra mi nebude chybět v mé sbírce PS3 her. Ano je to tak vlastním PS3 a mohu klidně si dovolit říct, že se mi na té mašině hraje líp než na PC. PC jsem už opustil protože: Dnešní hry potřebují už vysoce vykonný stroj do kterého se mi nechce investovat 15 000 a ještě aby na to kupoval originálky kterým se dneska nedá věřit. Vlastním na PC 15 her a s každou hrou byl vždycky nějaký problém. U PS3 verze si to nemohu dovolit říct. PS3 má v tom obrovskou výhodu oproti PC že máte jistotu že vám vždycky pojede origoš na 1000 %. Já si rozhodně předobjednávám Insane edici a nikdo mě nezastaví *3* .
    • deridon
      who cares? vůbec to není k tématu.. Dneska jsem žral čočku a za chvíli jdu kakat a nikdo mě nezastaví.
    • a co povies na nase nove exkluzivity, videl si ich ? Ja som si ju kupil kvoli ps3 exkluzivitam, tie su vynikajuce !
    • Mno.. a proc nam to rikas? Neni snad jedno na cem to budes hrat? Mne osobne na hry tohoto typu prijde lepsi PC. PS3 mam na jine zanry. Nicmene pokud nemas vykonne PC, proc ne. Hru si urcite uzijes i na PS3. Hraci vsech platforem spojte se a prestante resit koko*iny.
    • Pr0 Lldi jako TY je pŘiprav3na sp3cÍální S3KC3 v PEKLE!
      • yuri337
        Ano hned vedle teploušů, nácků a technařů..
        • ted jsi mi pripomnel http://www.youtube.com/watch?v=91DSNL1BEeY
          • yuri337
            Vynikající, díky.
    • yuri337
      Co to blekotá za nesmysly?
      • Nevim, PC kolego, prostě zní jako smyslů zbavený.
  • Je tam rogalo, tak je všechno v pořádku *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit