Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed
    Smutné.
  • 2 Sulik: U BG ságy jsem vždy doufal že by ji někdo mohl reinkarnovat v podobě FP ála Oblivion. A i jako MMO si to dovedu naprosto v klidu představit (ona časová osa je celkem sympatická a pro potřeby MMORPG si myslím dynamická), hlavně by se ještě muselo jednat o nepřekonatelnou 2nd Edition Ad&D resp u BG2 tzv. 2,5nd Edition (kity)...

    Jinak neverwintery mě nikdy nechytli, vyjímkou je pouze Hordes of the Underdark, datadisk který mi atmosférou připomínal BG.

    2 wasd: Souhlas, ale nemyslím že je to škoda...
  • omg kdy pochopí, že za peníze si nesmíš v onlinovce kupovat silenější a lepší věci? hlavně když je zaměřená na souboje....za peníze se mají kupovat hlavně vizuální změny, které odliší
  • dalsi pohrbena hra, skoda ji
  • Můj zájem se mění na nezájem a nabírá na rychlosti.
  • snad nikdo nečekal reinkartnaci Baldurs Gate :-) kdo by to dneska hrál. Navíc si to předtavte třeba v MMO, to už by na dnešní dobu bylo asi moc komplikované
    • BG? vemte mě do party taky *4*
      • skaven123
        beriem si miesto zlodeja/maga alebo bojovnika/maga v partii! :))
    • Ja taky. *3*
    • Já to už několikrát dohrál. Naposledy před měsícem. Lze stáhnout modifikaci, která předělá BG2 na BG1, takže si to člověk zahraje ve větším rozlišení a vypadá to parádně i dnes.
    • Baldur's Gate je uzavrena saga. Ale za takove pokracovani Icewind Dale bych prodal babicku.
      • Nejsem si jist, jestli by se podařilo navodit tu typickou úžasnou atmosféru s moderní grafikou
      • Mopped
        A věřím tomu, že ona tebe taky. Teda jestli hraje:)
    • RavenHolm
      Kdo by to dnes hrál? Já.
  • Guide
    Tak to jsem zvědavý, jak se to bude dále vyvíjet a jaký bude vlastně výsledek. Stejně jako jsem zvědavý, jak vlastně dopadne SWTOR. Ale může to být zajímavé i zábavné. To se teprve uvidí.
  • Brzo bude online všechno dokonce i druhej život.
    • Ved Second Life je uz online roky :)
      • JJ :-) No ja myslel jako spíš že ted furt vycházej nějaky Onlinovky a nějaky MMO že za chvilku nebude žádnej Singl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit