Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Jasná hra roku 2013.
  • seprah
    a co vlasy, ty budou taky předělaný? chtělo by to *1*
  • michaliuz18
    tak treba z toho vydolovat co najviac penez , no na druhu stranu tato hra si to zasluzi
    pc verzii je to jedno uz samotna hra vyzerala ako nextgen, teraz to len idu ryzovat na nove konzoli aby mohli pouzit tressfx
    co mi vsak na lare vadi je jej afekt fuj taku zensku by som ani nechcel :D
    ale jedno sa musi nehat, je sexi a uz konecne nema netexturovane pazuchy:DD
  • http://i.imgur.com/fompxCm.jpg
  • Tak nějak si říkám proč?
    • Zpetna kompatibilita neni, takze kdyz si chce majitel nove konzole zahrat tak si to musi koupit. Staci udelat textury do hd a plandajici vlasy a maj dalsich 60eu :)
  • Nez remake posledniho dilu bych bral remake tech puvodnich 1-4.
    • Ale to uz by neboli tak lahko zarobene peniaze.
  • PS3 verze me minula, takze az to bude za slusnou cenu, koupim to na PS4 misto PS3, u me dobry.
  • Toto si zahram len ked to bude na ps+
  • Remaky se dělají na dvacetileté hry, tohle je jen prostě, "dáme šavle na grafice doprava" a kupte si to znovu. Mimochodem nebude tam k vidění nic, co by už před rokem nebylo na PC. *3*
    • Pravda. Na druhou stranu, já mám v plánu kupovat si PS4 a eventuálně si budu tuto hru chtít zahrát znovu, tak proč bych to hrál na svém ps3, když si to můžu zahrát v lepší verzi? Nehodlám tedy zaplatit plnou cenu, ale eventuálně si to pro nex-gen koupím a přesně pro takové lidi jako já toto dělají.
      • conflig
        asi tak no.. nevím co proto tomu všichni mají je to prostě verze pro nové konzole, tak co vám na tom vadí? to samé dělá i Planetside 2, Warthunder a další
        • Jack1947
          NJn, kdyz muzou si stezovat a prskat, tak prskaj a delaj to ve velkym. Holt lidi no tem se nikdy nelze zavdecit. *9* *7*
        • Co mi na tom vadí?

          Tak třeba že ten čas na konverzi klidně mohli využít při práci na nějaké nové IP
          • Ano, protože na této verzi bude pracovat 500 lidí 2 roky........... ... ..... .... .... ......... ..... .... ......
            • conflig
              Co my na tom má vadit? Čím víc platforem tím víc lidí si to může zahrát.. tak v čem je sakra problém?

              Všude jinde se nadává, že hra vyšla jenom na PS3, ta zas vyšla jenom na PC a támhle ta zase jenom na Xbox.. Tady vám vývojáři vyšli vstříc a pokryly co nejvíce platforem a lidi si budou pořád stěžovat..
            • Mě připadá jakoby si to ještě obhajoval :D

              Já nevěřím svej očím, tady sou lidi za to ještě rádi...
        • Pride mi usmevne ze TR ktory bol teraz za 9e na steame si budu ludia kupovat na PS4 za 50-60e *1*
  • "PlayStation 4 verze zase bude měnit Light Bar na Dualshocku 4 podle scén"

    To je konec...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit