Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To mne nechava, az moc ledove klidnym (nebo chladnym?) , mne staci "old gen" a hlavni je pro mne, pribeh a hratelnostni stranka ( diky bogu).
  • tak väčšina z toho sú len symbolické vylepšenia súčasných technológií z ktorých niektoré sú tu už pekných par rokov. Ale vyzerá to pekne, nie že nie.
  • Lawliet
    Konzole by to mohly brzdit i trochu víc.. nestíhám ty notebooky házet oknem *1*
    • Mno vida kdyz na to je.. :D Ale mam 4roky stary komp a stale nemam s zadnou hrou problem, ale je to desktop, notas mam horsi :D
      • Lawliet
        Desktop je dobrá investice. Stačí občas vyměnit grafiku a jede se dál, ale může to skončit jako tunning auta.. vysoce návykové a hlavně drahé.. *15*
  • God-of-War
    Tady se clovek fakt nenudi. *15*
  • Blbý konzole! Na koho dělaj ramena? PCčka toto všechno mají už od roku 2002!
    • Dobrý věci měl už Mario na NES konzole - pohybující se kytičky, ničení prostředky, aliasing, otevřený svět, takže se PC s nějakým rokem 2002 může ledatak otočít a políbit si díru.
      • Aliasing? Neměl jsi na mysli antialiasing?
        • Naopak, čteš velmi dobře. Mozek, kolego, mozek...
          • Ale aliasing je negativní jev!
            • A já tě měl za génia tohoto kanelového místa...
  • Doufám že PC verze bude technologicky ta co vyjde na next-gen.
    • Asi jo. Ale tak pokud bude port zase dělaj něco jako Ubisoft Kiev, tak tě žádná technologie nezachrání.
  • Vypadá to dobře a čekal bych víc *3* Ještě ani ty next gen konzole nejsou pořádně venku a už zase brzdí vývoj grafiky *1*
    • to je pravda... som zvedávy ako to budú riešiť o nejaké 3-4 roky keď už teraz sú pozadu..
      • Jak? Novou konzoli prece :), kterou si stado opet koupi a opet bude o par let pozadu :D
        • Dělá ti dobře označovat konzolisty za stádo? Příjemně to lechtá na jazyku, co? Ty, velký PC hrdina a oni, plebs ve špíně.
        • Radši si každý 2-3 roky koupím novou konzoly, než každých 6 měsíců novou VGA... Ty joudo *1*
          • sam ses ztrapnil dneska ti PC vydrzi 5 let a furt ma nad konzoli navrch
            • Nevěřím. Mám tu PC z r. 2005 a přestalo stíhat někdy u Oblivionu... (P4&3GHz, 3GB RAM, GF6600GT)
            • Ja mam 7 rokov staru rachotinu a este teraz mi v v pohode fachcia nove veci, skoda len ze ze hry uz niesu co boli, a len par stoji za kupu- no aspon mi to zozerie menej casu :)
  • Vypadá to hezky, to jo, tomu už se trošku dá říkat nextgen aspoň, jen to teď použít v nějaké další hře ještě. Vyloženě proti AC nic nemám, ale ta hra mně prostě přijde trochu divná, nudná docela... takovou grafiku by si zasloužily zajímavější tituly.

    PS: Zaklínač 3 tomuto stejně natrhne prdell graficky a samozřejmě i gameplayem, příběhem, světem .... aaaaaaa stop flame :)
  • Raduj sa gamer, ten stealth bude taky stealth ze bez next gen sa ti v trave strati postava!!
    Rad by som vedel kto vypotil hentu vetu ako obhajobu na next gen.
  • pardon za off-topic, ale z jakyho duvodu ten prehravac opet neumoznuje standardni full screen ffs ? vyjebanej jezdec u zvuku taky pretrvava - mam pocit, ze opravdu na navstevniky vaseho webu z vysoka kacite

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit