Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Neviem no, podľa mňa sa im to nepodarí vyzbierať, ale na druhú stranu tu máme mnoho iných krátkych fanúšikovských filmov a videí z half life univerza, ktoré sú fakt parádne a v niektorých prípadoch naozaj perfektne spracované. Len tak namátkou:
    When Gordon Met Chell, Half-Life: Raise the Bar, Enter The Freeman, Escape From City 17 prvá a druhá časť, Half Life origins, The Gravity Gun, Beyond Black Mesa, HALF-LIFE - Singularity Collapse
    Takže nechápem fakt aký význam má tento projekt.
  • Doufám, že autorům také dochází, že musí platit i za jiné věci. Například využívají značku Hollywood a tam je licence vcelku tučná. Nehodlám přispívat dokud nepřijdou s tim, že tyhle věci maji ošetřené.
  • michaliuz18
    tie amaterske videjka city 17 a jemu podobne boli prepracovanejsie nez holywoodsky film :) kiez by bol z toho serial na rovnakej urovni :)
  • Tak na fanfilm takové úrovně bych přispěl i já .... *3*
  • Pilgrim66
    Co prava? Predpokladam, ze to museli nejak resit s valve kdyz se jedna o komericni projekt (prece jenom vybiraj na nej penize).
    • Na to prijdou, az ty prachy vyberou, a pak tem mamlasu co prispeli reknou "sorrac, vase prachy uz sme prozrali, ale vydat to nemuzem, protoze prava".
      • Clipu s tematikou halflife uz nekolik vzniklo a potize s tim snad nikdo nemel. Ale nedivil bych se, kdyby se nekdo ozval bezprostredne po vybrani penez. Opravdu by me zajimalo, jak by to pak resili (jestli vracenim penez backerum)? Nicmene tomu fandim, ale radsich bych to videl, jako nizkorozpoctovy film, neco jako District 9.
  • No to uz ale nejakou dobu =D
  • Blue.Shark
    Asi bych byl mnohem raději za profesionální celovečerní film, ale jestli bude celek stejně kvalitní jako trailer, pak je na co se těšit.
  • A co tahle kdyby nejdriv neco predvedli za svy a pak si rekli o $$$ na pripadny pokracovani? Nj, to by riskovali, ze o ty svy $$$ prijdou ...
  • Nevím, jeden krátký film inspirovaný half life 2 už je (https://www.youtube.com/watch?v=OOrH5tfWorg) a podle mne bude těžké ho v mnoha ohledech překonat..
  • No já tomu vůbec nevěřím. Po posledním YT seriálu, na který jsem se těšil, jak malé děcko jsem YT seriály odepsal bo větší zklamání jsem snad nikdy nezažil. Ano řeč je o Mortal Kombat Legacy, na který dostal autor od WB ( tuším ) o hodně víc peněz než co chcou na HL seroš a jak to dopadlo. Jestli něco takového vznikne, tak se na to určitě podívám, ale velké naděje tomu nedávám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit