Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dear Esther je úžasná záležitost, ale ještě víc se těšim na jejich další hry! Esther je přeci jen hlavně o grafice a tý podivnosti (celý je to dost velká metafora:)), zatímco ty dvě další hry budou ještě víc o atmosféře, to bude teprve masakr :).. Indie scéna vpřed!
  • Na Valentýna vyšlo také pokračování kultovní hry Jagged Alliance, s podtitulem Back in Action. Němečtí nezávislí vývojáři z bitComposer jsou stejně jako švédský Paradox frajeři – i oni nám totiž předkládají hratelné demo. Než se vám stáhne, můžete se na videu přesvědčit, že tvůrci navázali na druhý díl, v němž nepřátelské vojáky buď přímo vidíme nebo alespoň tušíme, kde jsou; válečná mlha z prvního dílu se tudíž nekoná. Kdo si hru zahrál, ten ať se diskusi svěří, jak moc se mu líbí. ... Autor článku evidentně JA2 nehrál co? Jinak by takovouhle hovadinu nemohl napsat ...
  • helgi
    Zatím jsem si nevšimnul, že by jste na Games psali o hře Starfarer (možná se mýlím, ale myslím, že jsem zatím nenarazil na žádnou zmínku).

    http://fractalsoftworks.com/

    Nejsem vlastník, zatím jsem viděl jen několik preview na youtube (hlavně ta od TotalBiscuita *3* ), ale hra mě zaujala, tak ji sem taky dávám k dobru.

    EDIT: Výborný článek, díky za hromadu tipů, kde utopit svoje peníze *1*
    • GlaDOS
      O Starfarer jsem se zmiňoval kdysi dávno na nezavislehry.cz *3*
    • Přidávám se k lobbování za Starfarera. Btw připomněls mně, že bych si měl stáhnout novou verzi 0.5a. *4*
  • Nezávislý rozcestník, nejlepší pravidelná rubrika co se kdy na games objevila *4*
  • Já bych chtěl upozornit, že nedávno na Steamu vyšla upravená verze Dear Esther a ikdyž to není ani hra v pravém slova smyslu, zážitek je to skvělý a pokaždé jiný, tady na Games je o ní jedna jediná novinka, tak kdyby náhodou někdo zapomněl....
    • Jak to ze je to pokazde jiny zazitek? Jinak souhlas, je to nadhera.
      • Protože se ti mění ty vyprávěný pasáže, znamení na zdech, v jeskyních, apod. takže stále stejná mapa ale nikdy stejný obsah.....
        • GlaDOS
          Hru jsem ve jménu recenze několikrát prošel ale změn nápisů na skalách nebo změn komentářů jsem si nevšiml. Na druhou stranu jsem si začal všímat temných postav a pohybujících se světel (v jeskyni, kde měl přebývat poustevník). DE má vážně skvělý vzhled a atmosféru a jsem rád, že autoři připravují dvě hry na podobném principu. Jedna se jménem Everybody’s Gone to the Raptur bude taky o prozkoumávání tentokrát otevřenyho světa zatímco gameB je ještě nepojmenovaný hororový projekt, co by měl trochu připomínat Amnesii.
          • U těch obrazců to může být jenom můj dojem, nebo že jsem si nečeho nevšiml, ale dialogy se mění 100%, ne vždy všechny, ale jsou částečně náhodné.
            • GlaDOS
              To bych si to měl zase zahrát *2*
    • sleepless
      O Dear Esther vime, recenze bude pocatkem tydne, i kdyz to nebude recenze v pravem slova smyslu.
      • Něco ve stylu Lukášovy videorecenze na Limbo? *3*
    • Do téhle "hry" jsem šel s tím že vůbec nevím co čekat, nic jsem si o ní nepřečetl ani nic neviděl, možná i proto jsem z toho byl tak unešenej, tak nádhernou hru jsem v životě neviděl ! Mráz po zádech když jsem vešel do jeskyní je nezapomenutelnej, mám asi 150 screenshotů a nemůžu vybrat kterej přijde na pozadí plochy protože je jeden lepší jak druhej :)
      • Jo, já jsem váhal než jsem uviděl první screeny z jeskyní, pak to bylo jasný....
        • Já šel do toho s tím že jsem neveděl zhola nic, hned první okamžiky mě uchvátili. Ale jakmile jsem vkročil do jeskyní jsem s otevřenou hubou a očima dokořán prošel hru až do úplnýho konce, ta scenérie kdy vylezu z jeskyní a mám před sebou stan, oheň a opodál se rozevírající noční oblohu, v životě jsem ve hře nebyl tak ohromenej. Pro mě to byl naprosto fantastickej a nezapomenutelnej zážitek... Ted když o tom mluvím, tak kašlu na učení a jdu se do toho pustit znova... *1*
  • Hairy_Ass
    Prepare For Battle vypadá hodně dobře! *4*
  • Kdy se prosim vás ujal vyraz "Vykosím tě" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit