Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Presne tak a mozna by jste vybrali vic penez z donate, kdyby jste jak F. Fuka byli transpaentni, lidi by vedeli, kolik potrebujete na provoz, kolik mate z reklamy a podle toho by vam davali prachy. Pokud sazite na reklamu, na donate ani nepomyslejte. Fuka to dava, protoze zverejnuje komplet vsechno a lidi vedi kolik potrebuje, aby nezkoncil atd. Cili cca 20-30 litru ma. Vas je vic, ale mate taky dost zajimave moznosti dalsich vydelku spojeny se strankami, reklamy do videi, to se neslucuje, to je opruz. Proste cesta donate je transparentnost a lidi pokud budou vedet kolik, jinak konec nebo velka zmena, tak maji ochotu sypat.
    • nebo proste minuly mesic se vybralo tolik a tolik, proto dalsi mesic cekejte reklamy ve videich, je to nutnost. To kazdej pochopi.
  • Kein
    Ne. Nezlobte se na mne, ale pouštět si videa a u každého sledovat reklamu s chlápkem co se hrabe v popelu, ne. Nic proti reklamě, ale vocaď pocaď. Těch prvních deset sekund, než to lze přeskočit už znám nazpaměť a ani nevím na co ta reklama vlastně je.
    • Deever
      Zaplať sedm pětek a máš na měsíc klid.
    • 13_11
      Já se na vás nezlobím. Kdo to nedává, ten ať kliká na vyznačené podnadpisy.
    • 7s ztraceneho casu, katastrofa
    • Magister_Peditum
      Nejvíc mě baví ta hláška "not game footage". Ne! Vážně? *1*
    • Nacitani reklam pred videama, lze pomerne snadno zablokovat. Inu, kdo to prehani, ma u me zakaz spousteni a zobrazovani reklamy. Ano, vim, ze tento web je ziv z reklam. Je treba si uvedomit, ze to ma jistou miru. Opravdu nechci pred kazdym videem se divat na to same. *11* Zobrazeni jednou za 1/2 hod, proc ne. Ale takhle panove ne *16*
      • Mě to ani adblock není schopnej vyblokovat :X
  • Tikov
    RIOT vypadá zajímavě, ale je otázka jak to bude s podklady simulace a jejich zapracováním.
    • přesně, ale hlavně doufam že tam pude pořadně ztřískat pár hipíků
  • Viděl bych tam třetí zprávu a taky špatnou - ta HD edice bude stát 20 euro. WTF?!
    • Trisska
      20 euro za kvalitní hru v pěkné grafice mi nepřipadá tak moc. Navíc je to jen startovací cena - stačí si pár měsíců počkat na slevu nebo na nějakou akci.
      • 20 euro za kvalitní hru jistě, za kvalitní hru i dvojnásobek, ale jen pro srovnání.....
        Age of Empires Collection (tj. Aoe gold, Aoe II gold samozřejmě s datadiskem) stojí 180 Kč a chtít po lidech za stejnou hru (a to jenom AoE II) 500 Kč s tím rozdílem, že je to HD mi přijde docela, ale opravdu docela přemrštěný.
        Apropo pro mě, kterýmu je grafika úplně putna, jelikož rozlišovat kvalitu hry na ty na které se dá dívat a na ty na které se nedá dívat mi přijde docela ubohý

        A pěknou grafiku mělo i to původní AoE *4*
        • Kr.Pa
          stronghold + crusader hd stoji na gogu dohromady 250, ta cena AoE HD je ubohost
          • Janun
            Přeně tak, strašně rád bych si ji znovu zahrál, ale vic jak tech 250 jim fakt nedám. Počkám si na akci. Myslim si že zachvilku zjistěj že přestřelili.
            • Jak je to právně s takovými reedicemi? Pokud mám AoE 2 koupené, mám nárok na tuto verzi, která půjde bez problému pod W7 zdarma? Jako držitel licence pro užívání tohoto SW, bych přece měl mít možnost užívat i tuto "opatchovanou" verzi.
              Stejně tak např. Polda 2 a 3 na Android- při vlastnictví licence hry pro PC bych měl mít automaticky i přístup k Android verzi (je to přece stejný příběh, dialogy i grafické zpracování). Co myslíte?
    • a co by si čekal? Je to steam....... :D
      • smejki
        steam neurčuje ceny.
  • Ja se hodne tesim na Starbound,takova vesmirna TerrariaMMO.
  • 7 Grand Steps jsem zkoušel a má to dobrou myšlenku. Age si musím samozřejmě pořídit :). Video bylo opravdu vtipné. Klidně bych snesl takový celovečerní film. Jen mě mrzí, že není moc slyšet o druhém Crusaderu. Snad Firefly na tom tvrdě makají....
  • Forgotten Empires vypadá krásně, zvlášť když miluju sérii AoE..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit